Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Tolmeta" akcijā savāktas vairāk nekā 2000 tonnas lūžņu


atlikušas 250 zīmes


"Tolmeta" akcijā savāktas vairāk nekā 2000 tonnas lūžņu (2)

Sestdien, 27. septembrī, 2014 | BIRKAS: Tolmets , metāllūžņi , akcija
Izdrukāt Ziņot

Noslēgusies metāllūžņu uzņēmuma SIA "Tolmets" rīkotā akcija "Nodod lūžņus un laimē auto vai piekabi!", kuras laikā tika savāktas vairāk nekā 2000 tonnas lūžņu.

Akcija piecus mēnešus – no 2014.gada 7.aprīļa līdz 15.septembrim – norisinājās visā Latvijā, aicinot iedzīvotājus atbrīvoties no nevajadzīgajiem lūžņiem, nododot tos tālākai pārstrādei. Uz akcijas balvām pretendēja ikviens, kurš akcijas periodā vienā reizē bija nodevis vismaz 200 kilogramus metāllūžņu kādā no "Tolmeta" sadarbības partneru laukumiem un reģistrējis darījumu akcijas mājaslapā.

Akcijas laikā Latvijā veiktas kopumā 10 058 metāllūžņu nodošanas darījumu reģistrācijas, un reģistrētie pieņemšanas–nodošanas akti apliecina, ka akcijas laikā nodoto metāllūžņu kopapjoms pārsniedz 2000 tonnu.

Balvu ieguvēji tika noskaidroti piecās izlozēs. Pirmajās četrās tika izlozēts pa vienai vieglās automašīnas piekabei "Neptun", un tās nonākušas pie saviem jaunajiem īpašniekiem Talsu, Rūjienas, Saldus un Ventspils pusē. Akcijas galveno balvu – automašīnu "Škoda Citigo" – laimējis Sandis Viļķins no Siguldas.

"Tolmets" dibināts 1999.gadā un ir kļuvis par lielāko melno un krāsaino metāllūžņu savākšanas un pārstrādes uzņēmumu Baltijas valstīs. Lielākais uzņēmuma eksporta tirgus ir Turcija, taču uzņēmumam sadarbības partneri ir arī Spānijā, Vācijā, Nīderlandē un citās valstīs.

Pērn "Tolmets" strādājis ar 148,54 miljonu eiro apgrozījumu un guvis 2,775 miljonu eiro peļņu, liecina "Firmas.lv" informācija.


Sludinājums

Girtvaldis
17:34 | 27/09/14
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Paldies par so izsmeloso reklamas rakstu! Vel varejat piebillst, ka Tolmets dibinats no ta saucamas "obshaka" naudas un ta ipasnieki ir kriminalas autoriitates Hams un Cars.

valdis
20:47 | 27/09/14
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Pievienojos Girtvaldim .

Totaals krievu kantoris ,kur latviesu valodu saprot katrs 20 tais

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki