Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Trīs izglītības iestāžu audzēkņu darbi vienā izstādē


atlikušas 250 zīmes


Trīs izglītības iestāžu audzēkņu darbi vienā izstādē

Autors: Guntra Lazdupe
Piektdienā, 22. aprīlī, 2016 | BIRKAS: bērnudārzs Dzintariņš , bērnudārzs Kāpēcītis , Ezerkrasta sākumskola , izstāde , atkritumu šķirošana
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Publicitātes

Ezerkrasta sākumskolas un pirmsskolas izglītības iestāžu "Dzintariņš" un "Kāpēcītis" audzēkņi izveidojuši izstādi "Otrā dzīve".

"Kas notiek ar izlietoto iepakojumu – dzērienu plastmasas pudelēm, ar kartona kastēm un papīru, stikla pudelēm un burkām, kā arī ar sulu un piena pakām?

Visbiežāk šie materiāli tiek izmesti kopējā atkritumu kaudzē, taču tie ir vērtīgi iepakojuma materiāli, kurus ir nepieciešams pārstrādāt.

Izlietotam iepakojumam ne vienmēr ir jāpārvēršas atkritumos. Ar dažādiem tēlotājdarbības paņēmieniem plastmasas trauciņus, sulas pakas, plastmasas pudeles, sulu pakas un citus iepakojumus varam pārvērst rotaļlietās, dzīvnieciņos, transporta veidos, spēlēs, skaistos puķu pušķos. Liepājas Ezerkrasta sākumskolā, kas jau vairākus gadus ir ekoskola, tapusi izstāde "Otrā dzīve".

Izstāde veidota, sadarbojoties pirmsskolas izglītības iestādēm "Dzintariņš" un "Kāpēcītis", kas arī pretendē uz ekoskolu nosaukumu, ar Ezerkrasta sākumskolu.

Bērni kopā ar vecākiem, skolotājām radījuši brīnišķīgus darbiņus, kurus var aplūkot un nobalsot par interesantāko Ezerkrasta sākumskolā, piektdien, 22.aprīlī  pulksten 16.30 – 18.

Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki