Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Tukša ēka Graudu ielā 43 izrādās pieejama uzņēmējdarbībai


atlikušas 250 zīmes


Tukša ēka Graudu ielā 43 izrādās pieejama uzņēmējdarbībai (4)

Otrdienā, 28. janvārī, 2014 | BIRKAS: Nekustamā īpašuma pārvalde , Graudu 43 , Māris Egmanis
Izdrukāt Ziņot

Jau daudzus gadus pilsētas centrā, Graudu ielas 43 iekšpagalmā, netiek lietota neliela ēka, kas, ņemot vērā izdevīgo vietu, varētu būt izmantojama uzņēmējdarbībai.

Liepājas pašvaldības iestādē "Nekustamā īpašuma pārvalde" portāls noskaidroja, ka ēka pieder pašvaldībai. Telpas šajā ēkā agrāk tikušas iznomātas, un arī šobrīd ir pieejamas nomai, taču, kā pastāstīja pārvaldes vadītājs Māris Egmanis, pagaidām neviens nav izrādījis interesi par telpu lietošanu.

Māris Egmanis arī norādīja iespējamo telpu lietošanas veidu: "Agrāk telpas ir bijušas kā darbnīcas, šobrīd var izmantot noliktavai vai, veicot pārbūvi, var izmantot arī kā komercplatību."

Telpu kopējā platība ir 126,6 kvadrātmetri.


Sludinājums

Mjā
09:38 | 28/01/14
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Kruti...

xt
12:25 | 28/01/14
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Nojauks ēku izveidos autostāvvietu! Jā, bet laikam tomēr nav tik izdevīgā vietā, neviens tur savu auto tomēr neliks... un veikalu arī neierīkos, jo kas tad tur ies...

Kāršu Roze
13:24 | 28/01/14
ZIŅOT
(-2)
(1)
+

Par tādu izšķērdību (veselu ēku atstāšanu laika zoba graušanai/izpostīšanai) vai tad nav paredzēta atbildība un sods? Portāls varētu parakāties tiesu un tiesīblietās un noskaidrot, kāpēc ir pieļauts, ka iepriekšējie īrnieki vai īpašnieki dzīvokļus tā `nolietojuši`, ka tajos itin bieži nav vairs ne durvju, ne grīdu, par tādām `ekstrām` kā klozetpodi, izlietnes vai elektroinstalācija nemaz nerunājot. Arī par to, kādu postu namiem nodara neapdzīvotie prihvatizētie dzīvokļi. Ir nami, kur neapdzīvoto dzīvokļu dēļ jau iemetušās sēnes.

?
08:43 | 29/01/14
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Cik tam Egmanim ir vēl šādu pašvaldības graustu!??? Vienreiz vajadzētu parūpēties un savest kārtībā!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki