Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Turpina dabus Liepājas ūdenssaimniecības attīstībā


atlikušas 250 zīmes


Turpina dabus Liepājas ūdenssaimniecības attīstībā

Pirmdienā, 11. jūnijā, 2018 | BIRKAS: Liepājas ūdens , rekonstrukcija , ES , UPB
Izdrukāt Ziņot

1.jūnijā ekspluatācijā ir pieņemts objekts Darbnīcu ielas dzīvojamā rajonā, kur tika veikti būvdarbi saskaņā ar SIA "Liepājas ūdens" un AS "UPB" noslēgto būvdarbu līgumu.

Līgums "Uzlabojumi kanalizācijas sistēmā Liepājā" tiek realizēts Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansētā projektā "Ūdenssaimniecības attīstība Liepājā, 6. kārta", informē "Liepājas ūdens" pārstāve Sarmīte Jēkabsone.

Darbnīcu ielas dzīvojamā rajonā – Ziemeļu, Kviešu, Ābeļu, Darbnīcu un Tāšu ielā – izbūvēti un pieņemti ekspluatācijā jauni centralizētās kanalizācijas sistēmas cauruļvadi, kopā 502 metri. Kā jau arī citās ielās, kur līdz šim nav bijuši centralizētās kanalizācijas sistēmas cauruļvadi, tie ir būvēti kopā ar kanalizācijas pievadiem līdz ielas sarkanai līnijai katrai dzīvojamai mājai. Šajā rajonā kopā izbūvēti 162,8 metri pievadu.

Māju īpašnieki tiek aicināti nekavēties un veikt pieslēgumu izbūvi pie jaunajiem centralizētās kanalizācijas sistēmas cauruļvadiem, kļūstot par mūsu abonentiem un pēc iespējas ātrāk uzlabojot savus sadzīves apstākļus.

Izbūvētas arī divas jaunas nelielas notekūdeņu pārsūknēšanas stacijas, kas savāktos notekūdeņus pārsūknē, lai tālāk tie tiktu novadīti attīrīšanai uz notekūdeņu attīrīšanas iekārtām. Abas ekspluatācijā nodotās stacijas, kā jau visas, kas tiek izbūvētas šī būvdarbu līguma ietvaros, ir bez virsbūves, virszemē var redzēt tikai stacijas vāku. Tādējādi vide ir vizuāli pievilcīga un nevienam netraucē staciju darbība. Minētajās ielās ir atjaunots grants ceļu segums.

Šobrīd jaunu centralizētās kanalizācijas sistēmas cauruļvadu būvdarbi ir pabeigti vēl vienā objektā – Saraiķu, Talsu un Ploču ielās. Tiek plānots, ka šis objekts tiks pieņemts ekspluatācijā līdz jūnija beigām.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki