Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Turpinās satiksmes ierobežojumi uz autoceļiem


atlikušas 250 zīmes


Turpinās satiksmes ierobežojumi uz autoceļiem

Piektdienā, 20. jūlijā, 2018 | BIRKAS: satiksme , A9 , A11 , ielu remonts
Izdrukāt Ziņot

Remontdarbu laikā uz vairākiem autoceļiem Latvijas reģionos noteikti satiksmes ierobežojumi, tostarp arī uz šosejas Rīga- Liepāja (A9) un Liepāja – Klaipēda (A11).

Kā aģentūru LETA informēja VAS "Latvijas valsts ceļi" (LVC), Latvijas reģionos norisinās ceļu būvdarbi, kuru laikā ir svarīgi ievērot satiksmes organizāciju, pagaidu luksoforu signālus un satiksmes regulētāju norādes, lai satiksme caur būvobjektiem noritētu raiti un nerastos

Kurzemē lielākie satiksmes ierobežojumi joprojām ir uz Liepājas šosejas (A9) aiz Saldus, kur izveidoti trīs luksoforu posmi, un darbi sākušies arī posmā pirms Skrundas. Tāpat satiksmes ierobežojumi ir uz autoceļa Ventspils–Grobiņa (P111) posmā no Labraga līdz Mežainei, kur aktīvo būvdarbu laikā ir septiņi līdz deviņi luksoforu posmi, kuru izbraukšanai ceļā jāpavada stunda. Tikmēr uz Klaipēdas šosejas (A11) posmā no Rucavas līdz Lietuvas robežai izvietoti četri luksoforu posmi, kuru izbraukšanai nepieciešama nepilna pusstunda. Remontdarbi ir arī uz autoceļa Ezere–Embūte–Grobiņa (P106) posmā no Ezeres līdz Liepiņām, kura izbraukšanai autovadītājiem nepieciešama pusstunda.

Papildu informācija par satiksmes ierobežojumiem Latvijas autoceļu tīklā pieejama, zvanot uz LVC diennakts bezmaksas informatīvo tālruni, kā arī uzņēmuma mājaslapā.

Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki