Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Turpinās uzlabojumi kanalizācijas sistēmā Liepājā


atlikušas 250 zīmes


Turpinās uzlabojumi kanalizācijas sistēmā Liepājā

Ceturtdienā, 24. augustā, 2017 | BIRKAS: Liepājas ūdens , UPB , rekonstrukcija , ielu remonts
Izdrukāt Ziņot

Visu vasaru dažādās Liepājas ielās notiek jaunu kanalizācijas tīklu izbūve vai pārbūve, daļa plānoto būvdarbu, ko šobrīd Liepājā veic AS “UPB”, jau ir pabeigti.

Kā informē "Liepājas ūdens" pārstāve Sarmīte Jēkabsone, atlicis vien atjaunot ielu segumus būvdarbu vietās un nodot objektus ekspluatācijā. Jauni kanalizācijas kolektori ir izbūvēti Krūmu, Jāņa Asara, Kviešu ielās, Saldus, Nidas, Gaujas prospektā, Rojas, Vaiņodes, Dorupes, Caunu, Egļu un Dzērves ielas posmos. Tāpat Sabiles, Abavas, Rendas ielās izbūvēti kanalizācijas tīkli, bet Brīvības ielas posmā – kanalizācijas spiedvads.

Visi centralizētās kanalizācijas sistēmas ielu kolektori ir izbūvēti kopā ar  kanalizācijas pievadiem gan katram dzīvojamam namam, gan uzņēmumiem atsevišķi. Tādējādi viesiem iedzīvotājiem un citiem patērētājiem ir nodrošinātas iespējas saņemt centralizētos kanalizācijas pakalpojumus.

Ielās un ielu posmos, kur līdz šim nav bijuši centralizētie kanalizācijas tīkli un līguma darbu apjomā tie tiks izbūvēti, nepieciešamas ir arī jaunas kanalizācijas sūkņu stacijas, lai savāktos notekūdeņus varētu pārsūknēt un tālāk novadīt uz Liepājas pilsētas notekūdeņu attīrīšanas iekārtām. Šajā līgumā tādas ir paredzēts uzbūvēt septiņas. Visas pārsūknēšanas stacijas būs iegremdējamas, bez virsbūves, virszemē varēs redzēt tikai kanalizācijas akas vāku. Tādējādi iedzīvotājiem netraucēs iespējamās notekūdeņu radītās smakas un vide būs vizuāli pievilcīga.

Šobrīd sūkņu stacijas tiek būvētas Brīvības un Sabiles ielās, nodrošinot, ka visi savāktie notekūdeņi no Jaunās pasaules tiks pārsūknēti uz attīrīšanas iekārtām.

Šomēnes ir arī uzsākti kanalizācijas kolektoru būvdarbi attiecīgajos Namdaru un Skuju ielas posmos. Visi darbi, kas plānoti minētajā līgumā, notiek saskaņā ar iepriekš izstrādāto laika grafiku, par ko "Liepājas ūdens" ir ļoti gandarīts.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki