Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Ugunsdzēsēji piedalās mācībās "Flotex 2016" (galerija)


atlikušas 250 zīmes


Ugunsdzēsēji piedalās mācībās "Flotex 2016" (galerija) Ugunsdzēsības mācības uz jūras spēku kuģa

Pirmdienā, 07. novembrī, 2016 | BIRKAS: VUGD , mācības , Virsaitis , Jūras spēki
Izdrukāt Ziņot

Šonedēļ Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigādes ugunsdzēsēji glābēji piedalās Jūras spēku flotiles mācībās "Flotex 2016".

Kā informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Anete Strazdiņa, mācību epizodes ietvaros tika izspēlēts scenārijs, ka uz kuģa "Virsaitis" izcēlies ugunsgrēks un divi karavīri pārkrituši pāri kuģa bortam. Mācību mērķis ir pilnveidot ugunsdzēsēju glābēju iemaņas ugunsgrēku dzēšanā uz kuģa, glābšanas darbos uz ūdens, kā arī pilnveidot sadarbību ar Jūras spēku flotili. Mācībās piedalās Liepājas 1. daļa, 2. daļa un 2. postenis.

Kā ziņots, no 1. līdz 17.novembrim Latvijā notiek Jūras spēku flotiles mācības "Flotex 2016", kuru mērķis ir trenēt un testēt Jūras spēku flotiles spēju darboties kā vienotam spēku veidam, pildot aizsardzības plānos notiektos uzdevumus. Mācībās "Flotex 2016", kas notiek visā Latvijā, piedalīsies visas Jūras spēku flotiles apakšvienības un tās notiks trijās fāzēs – sagatavošanās, krasta un taktiskajā.Attēli:

Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki