Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Uz jahtu ostas pārbūvēšanu trīs pretendenti


atlikušas 250 zīmes


Uz jahtu ostas pārbūvēšanu trīs pretendenti (4)

Autors: Sarmīte Pujēna
Otrdienā, 14. maijā, 2019 | BIRKAS: jahtu centrs , osta , SEZ , rekonstrukcija , promenāde
Izdrukāt Ziņot
"K Idea" piedāvātā jahtu ostas vizualizācija.
"K Idea" piedāvātā jahtu ostas vizualizācija.

Iepirkumā par Liepājas jahtu ostas rekonstrukciju pirmdien saņemti trīs pieteikumi, portāls uzzināja Speciālās ekonomiskās zonas pārvaldē.

Apmēram mēneša laikā tie tiks pārbaudīti un izvērtēti, portālam sacīja Liepājas SEZ sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Ratniece-Kadeģe.

Jau vēstīts, ka šovasar jahtu centram nebūs viegli uzņemt ceļotājus, jo paredzams, ka notiks ilgi gaidītā jahtu ostas rekonstrukcija.

Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) pārvalde plānoja jau pērnajā pavasarī sākt jaunā jahtu centra un piestātņu būvi, bet līdz gada beigām projektu pabeigt. Taču nācās veikt nepieciešamus labojumus būvprojektos, pēc tam tos saskaņot, un būvniecības iepirkuma izsludināšana aizkavējās.

Kā iepriekš portālam irliepaja.lv sacīja SEZ pārvaldes Drošības, aizsardzības un vides daļas vadītājs Kaspars Poņemeckis, abiem būvprojektiem tiks meklēts viens būvnieks, jo tie ir cieši saistīti.

Poņemeckis arī apliecināja, ka pēc jahtu ostas rekonstrukcijas pabeigšanas divās piestātnēs – 80. un 81. – tā spēs uzņemt līdz pat 100 jahtām.

Jahtu ostas rekonstrukcijas projekta apstiprinātais budžets ir 409 650 eiro no kuriem 85% ir "Interreg” fonda līdzfinansējums, un Liepājas SEZ pārvalde to īsteno Latvijas – Igaunijas pārrobežu projekta "Labāks jahtu ostu tīkls" ietvaros, 85% apmērā projektu finansē ES "Interreg" programma.

Pēc rekonstrukcijas Liepājas jahtu centrs pārcelsies tuvāk Tramvaja tiltam un atradīsies starp viesnīcu "Promenāde" un tiltu, jahtu piestātņu pontoni gar kanālmalu gan stiepsies tikpat tālu, kā pašreiz.
 


Sludinājums

Pāvilostas pieredze
07:55 | 14/05/19
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Vienīgais labums pilsētai, ka būs sakārtota teritorija. Pilsētas IKP jahtinieki neuzlabos, jo ēd un guļ uz savām jahtām un vairums nokāpj tikai pačurāt.

Porzingis
10:49 | 14/05/19
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Vēl arī labums tāds, ka jahtotāji rada pozitīvu imidžu pilsētai, kas nupat jau atkal pamatīgi sabojāts!

Vilks
14:08 | 14/05/19
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Kaut nu ātrāk!

hamster
16:29 | 14/05/19
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

kasjauns raksta, ka tas esot bijis Felikss. Kāpēc viņu neviens nearestē ? Viņš esot pagājušo gad jau sadūris ciilvēku, un jo projām staigā brīvībā ???

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki