Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Uz laiku slēgta satiksme Zemgales un Ganību ielas posmos


atlikušas 250 zīmes


Uz laiku slēgta satiksme Zemgales un Ganību ielas posmos (1)

Ceturtdienā, 09. maijā, 2013 | BIRKAS: ielu remonts , Ganību iela , Zemgales iela , Ģenerāļa Baloža iela , Zemgales 7
Izdrukāt Ziņot
Fragments no Liepājas ielu remontdarbu kartes.
Fragments no Liepājas ielu remontdarbu kartes.
FOTO: liepaja.lv

Līdz 2013. gada 20. maijam ir slēgta satiksme Zemgales ielā, posmā no Ģenerāļa Baloža ielas līdz īpašumam Zemgales ielā 7, informē pašvaldība.

Tas darīts sakarā ar ES līdzfinansētā projekta „Uzņēmējdarbības pamata infrastruktūras izveide Liepājā” turpināšanos, kuru ietvaros norisinās Lazaretes un Ģenerāļa Baloža ielas rekonstrukcija.
Pašvaldība ir uzdevusi celtniecības darbu veicējam SIA „Ceļu, tiltu būvnieks”  slēgtā ielas posma abos galos izvietot informāciju par sevi, par rekonstrukcijas un posma slēgšanas termiņiem, kā arī atbildīgo personu telefonu numurus, lai ikvienam iedzīvotājam būtu iespējams ar uzņēmuma pārstāvjiem sazināties, informē Būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Būvuzņēmējam ir jānodrošina apstākļi, lai zemes gabaliem varētu piekļūt to īpašnieki un operatīvais transports. Būvniekam par ielu krustojumu slēgšanu ir jāpaziņo arī masu informācijas līdzekļos.
Pašvaldība atļauju slēgt minēto ielu posmus ir izdevusi saskaņā ar 2006. gada 8. jūnija saistošajiem noteikumiem „Liepājas pilsētas īpašumu, teritoriju uzturēšanas un sabiedriskās kārtības noteikumi” un uzņēmuma vēstuli pašvaldībai.
No ceturtdienas, 9. maija, līdz 10. jūnijam, satiksme slēgta arī Ganību ielā, posmā no Klaipēdas ielas līdz īpašumam Klaipēdas ielā 83.

Šajā posmā SIA „Ceļu, tiltu būvnieks” veic rakšanas darbus sakarā ar projekta „Ganību ielas (posmā no M.Ķempes ielas līdz Klaipēdas ielai) un Klaipēdas ielas (posmā no Ganību ielas līdz pilsētas robežai) rekonstrukcija” īstenošanu.
Ganību ielas posms ir slēgts, pamatojoties uz Liepājas pilsētas Domes 2012.gada 20.decembra saistošo noteikumu Nr.33 „Par rakšanas darbu veikšanu liepājas pilsētā” un uzņēmuma vēstuli.
Būvniekam arī šajā ielas posmā abos galos jāizvieto informācija par sevi, slēgšanas termiņiem, atbildīgo personu telefonu numuri, jānodrošina, lai zemes gabaliem varētu piekļūt to īpašnieki un operatīvais transports, kā arī paziņojums masu informācijas līdzekļos.

Aktuālā informāciju autovadītājiem, gruntsgabalu īpašniekiem un ikvienam iedzīvotājam par slēgtajiem ielu posmiem, termiņiem, darbu veicējiem Liepājā ir pieejama mājas lapā www.liepaja.lv, sadaļā Būvniecība/Būvniecības aktualitātes.


Sludinājums

sssff
08:05 | 10/05/13
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Kāds mudaks šito sarakstijis Neko nevar saprast . Kur Ganību iela ar Klaipēdas satiekas Virsrakstā vispār Zemgales ar Ganību savienota

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki