Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Uz Liepājas šosejas pie Skrundas ierobežos satiksmi


atlikušas 250 zīmes


Uz Liepājas šosejas pie Skrundas ierobežos satiksmi

Ceturtdienā, 05. jūlijā, 2018 | BIRKAS: A9 , Skrunda , ielu remonts , satiksme
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no lvceli.lv

Ceturtdien, 5.jūlijā, sākas seguma atjaunošana uz Liepājas šosejas gandrīz 14 kilometru garā posmā no krustojuma ar valsts vietējo autoceļu Lutriņi-Lašupe-Zirņi līdz Skrundai.

Tur būvdarbu laikā tiks noteikts maksimālā ātruma ierobežojums 50 un 70 kilometri stundā un satiksmi organizēs regulētāji, aģentūru LETA informēja VAS "Latvijas Valsts ceļi" (LVC) Komunikācijas daļā

LVC norāda, ka attiecīgajā ceļa posmā plānots veikt izlīdzinošo frēzēšanu, kā arī uzklāt divas asfalta kārtas un atjaunot desmit pieturvietas. Darbus šajā posmā veic "Saldus ceļinieks", un to kopējās izmaksas ir plānotas 2,9 miljonu eiro apmērā, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN). Darbus plānots pabeigt oktobrī.

LVC atgādināja, ka uz Liepājas šosejas darbi norisinās arī abpus Saldum. No Saldus līdz Stāriem un no krustojuma ar valsts vietējo ceļu Bērzi - Brocēnu stacija līdz Saldum tupinās pērn sāktā ceļa pārbūve – demontēta vecā ceļa sega, nomainītas caurtekas, patlaban notiek ceļa segas pamatu un asfalta apakškārtas izbūve. Šajos posmos ir seši luksoforu posmi, kā arī maksimālā ātruma ierobežojumi 50 un 70 kilometri stundā.

Būvdarbus tur veic "Saldus ceļinieks", un to kopējās izmaksas plānotas 12,95 miljonu eiro apmērā (ar PVN), projektu līdzfinansē Kohēzijas fonds. Darbus abos šajos posmos plānots pabeigt septembrī.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki