Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Uz Liepājas šosejas samazina satiksmes ierobežojumus


atlikušas 250 zīmes


Uz Liepājas šosejas samazina satiksmes ierobežojumus (1)

Ceturtdienā, 03. augustā, 2017 | BIRKAS: ielu remonts , satiksme , A9 , Latvijas valsts ceļi
Izdrukāt Ziņot

No ceturtdienas noņemts satiksmes ierobežojums 70 km/h uz autoceļa Rīga – Liepāja posmā no Skrundas līdz Rudbāržiem, aģentūrai LETA pavēstīja "Latvijas valsts ceļi" (LVC).

Attiecīgajā posmā tika saglabāts ātruma ierobežojums pēc ceļu remontdarbu beigām līdz brīdim, kad uzlabosies saķere. LVC atjaunotajā trīs kilometru posmā veica saķeres mērījumus, un tie atbilst normai.

"Pēc autoceļa seguma atjaunošanas reizēm pat mēnesi vai ilgāk saglabājas ātruma ierobežojums 70 kilometri stundā. Tas tādēļ, ka pēc ceļa seguma virskārtas izbūves to klāj bitumena plēvīte, tā var būt slidena. Tādēļ ir nepieciešams laiks, lai ar automašīnu riepām šo plēvīti nodeldētu," skaidroja LVC.

Autovadītājiem jāņem vērā, ka uz Liepājas šosejas joprojām ir trīs remontdarbu posmi – no Anneniekiem līdz Kaķeniekiem, pie Blīdenes un no Saldus līdz Bukupei.

Aktuālā informācija par satiksmes apgrūtinājumiem valsts autoceļu tīklā un uzziņas ir pieejamas pa diennakts bezmaksas tālruni 80005555, mājaslapā "lvceli.lv", kā arī lietotnē "Waze".


Sludinājums

bmw
15:25 | 03/08/17
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

120 km/h

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki