Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Uz talku aicina "Ideju bode" un "Dzintara lapsas fonds"


atlikušas 250 zīmes


Uz talku aicina "Ideju bode" un "Dzintara lapsas fonds" (1)

Trešdienā, 22. aprīlī, 2015 | BIRKAS: talka , Ideju bode , Dzintara lapsas fonds
Izdrukāt Ziņot

Jaunliepājā mītošā radošā telpa "Ideju bode" un sabiedriskā labuma organizācija, nodibinājums "Dzintara lapsas fonds" sestdien, 25.aprīlī, aicina uz kopīgu talkošanu.

Sestdien no pulksten 10 līdz 16 ikviens tiek aicināts pievienoties draudzīgajai "Ideju bodes" un "Dzintara lapsas fonda" komandai, lai piedalītos telpu un teritorijas sakopšanā. "Dzintara lapsas fonds" savu mājvietu radis blakus radošajai telpai "Ideju bode" (attiecīgi - Teodora Breikša ielā 41 un 47) un kopš agra pavasara veic nopietnus telpu remontdarbus, lai jau tuvākajā laikā uz kultūras un izglītojošām aktivitātēm aicinātu lielus un mazus liepājniekus, informē radošās telpas "Ideju bode" īpašniece Krista Kalnarāja.

Jau šobrīd "Dzintara  lapsas fonds"  sadarbībā ar vēsturnieku Gunāru Silakaktiņu organizē ekskursijas pa Jaunliepāju, atklājot tās kultūrvēsturiskās vērtības. Šāda ekskursija notiks arī talkas dienā un pieteikšanās uz to jau noslēgusies.

Savukārt radošā telpa "Ideju bode" turpinās iekārtot pagalmu, tāpēc tiek aicināti palīgi akmeņu un vecu ķieģeļu pārkraušanai, vecu aveņu krūmu izrakšanai, kā arī nelielu stādīšanas un sēšanas darbu veikšanai. Jau pagājušajā vasarā pagalmā norisinājās koncerti, kino seansi un citas aktivitātes, iezīmējot jaunu atpūtas vietu tieši Jaunliepājā. Radošaja telpā "Ideju bode" regulāri norisinās dažādas kultūras un izglītojošas aktivitātes, kas vērstas uz mākslas un dizaina, kā arī veselīga dzīvesveida popularizēšanu.

Radošās telpas "Ideju bode" pagalmā kopā ar "Dzintara lapsas fondu"  talciniekiem tiks vārīta garda skābeņu zupa. Kopīgi aicināsim apspriest idejas Jaunliepājas kultūrvēsturiskā mantojuma popularizēšanai un kultūras dzīves dažādošanai.


Sludinājums

zzzzz
16:19 | 24/04/15
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

ietādiet kādu koku putekļainajā un neestētiskajā ielas pusē,jo tur bija koki gandrīz līdz Autoru ielai,bet tos vienu pēc otra iznīcināja-pa kluso!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki