Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Uzņēmums "Clean R" Liepājā uzsācis sniega tīrīšanu


atlikušas 250 zīmes


Uzņēmums "Clean R" Liepājā uzsācis sniega tīrīšanu (4)

Pirmdienā, 19. februārī, 2018 | BIRKAS: Clean R , sniegs , Komunālā pārvalde
Izdrukāt Ziņot

Gatavojoties intensīvai snigšanai šodien, "Clean R" naktī ir veicis preventīvu Liepājas ielu kaisīšanu ar pretslīdes materiāliem.  Ir uzsākta jau sasnigušās sniega kārtas tīrīšana.

Tā turpināsies līdz sniegs tiks notīrīts, informē "Clean R" preses sekretārs Kaspars Līcītis. "Clean R" aicina autovadītājus būt īpaši uzmanīgiem.

Šobrīd Liepājas iedzīvotāji aicināti braukt uzmanīgi, izvēloties, laika un ceļa apstākļiem atbilstošu ātrumu un distanci, kā arī bremzēt savlaicīgi un vienmērīgi. Tāpat liepājnieki lūgti novietot auto stāvēšanai tā, lai netraucētu sniega tīrīšanu.

"Clean R" darbinieki dežūrē diennakts režīmā, nodrošinot ielu tīrīšanu un apstrādi ar pretslīdes materiālu. Rīkojumu par darbu uzsākšanu, ņemot vērā laika apstākļus, dod Liepājas Komunālās pārvaldes dežurants. Mainoties laika apstākļiem – ja pastāv apledojuma risks vai gaidāms sniegs, "Clean R" veic ielu preventīvo kaisīšanu, kas mazina apledojuma veidošanos. Pēc tam uzņēmums uzsāk tīrīt ielas, paralēli kaisot pretslīdes materiālu. Tiklīdz beidzis snigt, darbu uzsāk visa uzņēmuma rīcībā esošā tehnika, lai pēc iespējas ātrāk notīrītu ielas.

Noteikumi par pilsētas ielu ikdienas uzturēšanas prasībām un to izpildes kontroli nosaka precīzus tehniskos rādītājus un to izpildes termiņus, kurus "Clean R"  ievēro. Prioritāte ir maģistrālo ielu un ielu ar sabiedriskā transporta satiksmi tīrīšana. Atbilstoši noteikumiem, Liepājā mainīgos laika apstākļos uz brauktuvēm ziemas laikā pieļaujams sniega kārtas biezums līdz 6 cm, slapja sniega un sāls/smilts maisījuma kārta līdz 3 cm vai pat ledus rises – līdz 3 cm, tātad – ir pieļaujama  ledus vai sniega kārtas atrašanās uz brauktuves.


Sludinājums

x3
13:09 | 19/02/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

vinjiem jau bija jabeidz tiriit, nevis tikai tagad jaasaak! plkst 9.30 Zemniekjene/Brivibene nebija tiriita, to labi paraadija notikusii avarija pie suknju stacijas

https://www.rituel-de-retour-affectif-rapide.com
16:41 | 19/02/18
ZIŅOT
(-2)
(1)
+

Je suis a votre disposition pour vous aidez a résoudre tous ces problèmes, même les cas les plus désespère : Amour, Retour Affectif Rapide, Retour de l'être aimé, Retour d'Affection , protection contre les ennemies et les mauvais sorts, guérit l’impuissance, fidélité absolue (affection retrouvé). Fait venir ou revenir la personne que vous aimez, attraction de la clientèle pour les vendeurs, chance dans tous les domaines, réussite dans les affaires, examens, permis de conduire etc…. Contactez par ces informations suivante :


Contact Maître SANTOS :

SiteWeb : https://www.marabout-vaudou-occulte.com
SiteWeb : https://www.rituel-de-retour-affectif-rapide.com
SiteWeb : https://www.richesse-rapide.wixsite.com/devenir-riche
SiteWeb : https://www.retour-affectif-ex.wixsite.com/marabout-vaudou
SiteWeb : http://www.sorcier-vaudou.onlc.be
Blog : http://www.magieretouraffectif.unblog.fr
E-Mail : Contact@marabout-vaudou-occulte.com
Tél Bénin :(+229) 97-45-85-00 (Joignable aussi sur Whatsapp)

kam
18:21 | 19/02/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

jātīra ietve Brīvības ielā sākot no Esperanto līdz kanālam rimi pusē.Gājējiem nav pa kurieni brist tādēļ viņi slāj pa notīrīto velo celiņu.Šodien pat trīs staigājošie patruļnieki ar mapītēm padusēs pagāja garām varētu uzlikt par pienākumu notīrīt.

19:18 | 19/02/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Tik slikti tīrītas ielas..fuj.Pieturas arī.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki