Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Vai tā tam ir jābūt: iekasē maksu par neesošu pakalpojumu?


atlikušas 250 zīmes


Vai tā tam ir jābūt: iekasē maksu par neesošu pakalpojumu? (10) Lietus ūdens kanalizācija Brīvības ielā 13/15

Autors: Sarmīte Pujēna
Otrdienā, 23. oktobrī, 2018 | BIRKAS: Liepājas ūdens , apsaimniekošana , lietus , Livonijas nami , kanalizācija , Brīvības 13/15 , vai tā tam ir jābūt
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Lasītāja

Papildināts. Šādu jautājumu ar irliepaja.lv starpniecību portāla lasītājs vēlas uzdot savam namu apsaimniekotājam – SIA "Livonijas nami".

Lasītājs raksta: "Saņēmu no sava apsaimniekotāja "Livonijas Nami" rēķinu, kurā parādījusies maksa par lietus ūdens kanalizāciju, un nopriecājos, ka savas mājas Brīvības ielā13/15 sētā beidzot varēšu iekāpt mašīnā lietus laikā, neizmantojot tādas palīgierīces kā dēļus un ķieģeļus. Pa nakti bija nolijis lietus, no rīta gāju uz savu auto, bet nekā – bez ķieģeļa sausām kājām pie mašīnas netiku".

Vēstules nobeigumā lasītājs jautā: "Par ko man jāmaksā? Vai par pakalpojumu, kuru nesaņemu?"

Arī irliepaja.lv gribētu saņemt atbildi uz šo jautājumu no SIA "Livonijas nami" un arī pašvaldības izpilddirekcijas.

Papildināts. Pašvaldība sniedza šādu atbildi: "Šis jautājums ir adresējams SIA "Liepājas ūdens", kas nodrošina šo pakalpojumu un spēs sniegt atbildi par katru konkrēto gadījumu. Māju iekšpagalmos par notekūdeņu novades sistēmu rūpējas nama apsaimniekotājs. Bet par tālāku ūdens savākšanu, novadīšanu un attīrīšanu – Liepājas ūdens.

Abonenti, kuriem nav saprotams par lietus notekūdeņu apsaimniekošanu, var vērsties uzņēmuma Tehniskajā daļā personīgi vai zvanīt pa tālruni 63 422 318 un lūgt skaidrojumu, tostarp par šo konkrēto gadījumu".


Attēli:

Sludinājums

hh
09:51 | 23/10/18
ZIŅOT
(-1)
(8)
+

Sauciet vārdus un uzvārdus.Tādi Livonijas nami neko neizsaka.

Līvja vonis
10:28 | 23/10/18
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Kamēr būs kas maksā, rakstīšu rēķinus par jebko. Ir jāsaprot, ka iedzīvotāji izvēlas apsaimniekotāju, ne otrādi. Nepatīk - izvēlies citu. Cita nav - apsaimnieko pats.

Iedzīvotājs
12:29 | 23/10/18
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Galvenais ir maksāt. nav svarīgi par ko. Jāmaksā par gaisa elpošanu un par to ka pagaidām vļ dzīvs un badā neesi nosprādzis.

Senjors
12:43 | 23/10/18
ZIŅOT
(-0)
(9)
+

Šis maksājums ir kas līdzīgs kā OIK par elektrību.

mo
13:04 | 23/10/18
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Tiem, kuri nezin - šo maksu piemēro SIA Liepājas ūdens, kuru tad apsaimniekptājs ieliek rēķinā. Prasiet Liepājas ūdenim.

H2O
13:16 | 23/10/18
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

SIA Liepājas ūdens netīra notekas lai novadītu ūdeni līdz maģistrālei, lasi tekstu!

noteka
16:43 | 23/10/18
ZIŅOT
(-0)
(8)
+

te nav runa par maksu noteku tīrīšanai vai pagalma bruģēšanai. Ar Domes atbalstu tās uzņēmums Liepājas ūdens šādu maksu ir ieviesis, ne jau apsaimniekotājs vainīgs

Kads stulbums
17:15 | 23/10/18
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Kas vainīgs ja ūdens neaiziet no jumta un pagalma līdz kanalizācijai par kuru maksājam?

kaimiņš
09:23 | 24/10/18
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

Raksta autors laikam nezina ka Brīvibas ielā 13/15 ir projekts pagalma labiekārtošanai. Var jau izrakt,pagaidu, grāvi sētā,tikai tad lai nebrēc ka nevar izbraukt ar mašīnu un nauda tiek izlietota nelietderīgi. Galvenais lai kājas sausas!!! Autors varētu iesūdzēt valsti tiesā,par nelikumīgi piemērotiem nodokļiem,kur aprēķini ir izzīsti no pirksta! Atbalstītāju būtu daudz.

Jaunliepāja
23:38 | 26/10/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Starp citu ,es kaut kur biju rakstījis par Cilvēkiem, kas domāšanas veidā ir aizkavējušies Bērnībā! Tas attiecās uz tiem kas izdomāja nodokli par ,,nokrišņiem'' Tas ir unikāli! Vēl krutāk par OIK!!!! Lai dabūtu OIK ,kaut kas bija jādara. Lai noslauktu ,,Lietus nodokli "" nav jādara nekas. Nu moins! Lai dzīvo Dž. Rodari pasaka ,,Čipolino''! Man prieks par bagātajiem liepājniekiem kas var maksāt šo nodokli!? Bet tas taču ir murgs-kungi?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki