Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Vai tā tam ir jābūt – izdemolēta fasāde pilsētas centrā?


atlikušas 250 zīmes


Vai tā tam ir jābūt – izdemolēta fasāde pilsētas centrā? (7)

Autors: Sarmīte Pujēna
Ceturtdienā, 02. februārī, 2017 | BIRKAS: Lielā 2 , remonts , LNA , Rivoli , Gribeļska zobārstniecības kabinets , grausti , Jurijs Gribeļskis , vai tā tam ir jābūt
Izdrukāt Ziņot
Lielās ielas pirmais nams pievērš garāmgājēju uzmanību ar nesakopto fasādi.
Lielās ielas pirmais nams pievērš garāmgājēju uzmanību ar nesakopto fasādi.
FOTO: irliepaja.lv
Lielās ielas pirmais nams pievērš garāmgājēju uzmanību ar nesakopto fasādi. Tā ir SIA "Gribeļsku zobārstniecības kabinets" ieejas mezgla sastāvdaļa. Ilgāku laiku uz fasādes bija redzams šis noplukušais uzraksts, kura vairs nav. Tomēr situācija kļuvusi tikai sliktāka. Noplukušajai fasādei līdzās esošajā veikalā "Rivoli" tirgo dārgus franču parfīmus un citas luksusa preces.

Lielās ielas nams Nr.2 atkal pievērsis liepājnieku uzmanību ne tajā labākajā nozīmē – Lielās ielas pirmās ēkas fasāde ir īsts kauna traips pilsētai, uzskata portāla lasītājs.

Nams Lielā ielā 2, kas atrodas pašā pilsētas centrā, jaunās koncertzāles "Lielais dzintars" tiešā tuvumā, pirms mazliet vairāk nekā gada jau pievērsa liepājnieku uzmanību ar saviem bīstamajiem balkoniem, kas draudēja uzkrist garāmgājējiem uz galvas. Ar sabiedrības un apsaimniekotāja kopīgiem pūliņiem problēma tika atrisināta. Taču nu nams pievērsis liepājnieku uzmanību ar savu graustam līdzīgo fasādi – daļēji norautu un saplēstu piebūvi pie stomatoloģijas kabineta ieejas, dīvainiem krāsu laukumiem uz ārsienām.

Sazinoties ar apsaimniekotāju – "LNA", portāls saņēma atbildi, ka "par piebūves drošību un tehnisko stāvokli, arī renovāciju atbildība jāuzņemas telpu īpašniekam, nevis dzīvokļu īpašnieku kopībai, kuru pārstāv mājas pārvaldnieks (SIA "Liepājas namu apsaimniekotājs")".

LNA sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Puka arī raksta: "Vēl varu piebilst, ka jau pagājušajā gadā mājas Lielā ielā 2 kopīpašnieki nolēma veikt mājas pakāpenisku renovāciju, ir piesaistīti kredītlīdzekļi, par ko jau saremontēts jumts, atjaunoti balkoni, iekšējās mājas komunikācijas, plānoti arī citi darbi."

Pēc Pukas sacītā mājas iedzīvotāji arī nav apmierināti ar piebūves daļas izskatu.  

"Tuvāko nedēļu laikā ir plānota kopīpašnieku sapulce, kurā piedalīsies gan mājas, gan komerctelpu pārstāvji, gan pārvaldnieks. Tajā plānots pārrunāt vairākus jautājumus, arī šo."

SIA "Kamēlijas zieds" piederošā veikala "Rivoli" pārstāvis Staņislavs Mihailovs portālam sacīja, ka veikalam nav nekādas saistības ar izdemolēto fasādes elementu, tas esot otra nomnieka – stomatoloģijas kabineta – īpašums.

SIA "Gribeļsku zobārstniecības kabinetā" portālam apstiprināja, ka tā tiešām ir. Šo piebūvēto fasādes elementu esot sabojājuši huligāni, un kabineta īpašnieks to noteikti atjaunošot. Vēlāk pēcpusdienā portālam izdevās sazināties arī ar kabineta īpašnieku Juriju Gribeļski, kurš apliecināja, ka jau šonedēļ sabojātā fasādes daļa tiks nosegta, notiekot arī sarunas ar celtniecības firmu par kabineta ieejas mezgla fasādes atjaunošanu.

Sludinājums

Velta
12:54 | 02/02/17
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

Zobārsti jau mums tāda trūcīga tauta, par vēdera tiesu strādā...

Veltai,
13:46 | 02/02/17
ZIŅOT
(-5)
(3)
+

Kas tad tev traucē izmācīties pa zobārstu un strādāt "par vēdera tiesu"?

Nu ja
15:23 | 02/02/17
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Šī izkārtne daudzko izsaka par zobārstu, kurš sēž aiz tās!

zoja
20:11 | 02/02/17
ZIŅOT
(-2)
(1)
+

...un kas tad tam zobārstam būtu jādara ? 24 stundas diennaktī jāvaktē kaut kādi atsaldētie ?
Tev jau ka tikai pariet , vienalga par kādu tēmu

liepajniece
16:51 | 02/02/17
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Nē, tas daudz ko izsaka par mūsu pilsētas vandāļiem. Un tas nav jāremontē zobārstam.

Limits sasniegts
22:23 | 02/02/17
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Es katru reizi dodos uz koncertzāli garām Lielā ielas 2 ēkai, un man limits ir sasniegts. Dēļ šī drausmīgā ēkas elementa atsakos apmeklēt kultūras pasākumus vispār.

vai tā tam ir jābūt
11:16 | 04/02/17
ZIŅOT
(-1)
(8)
+

ka ejot uz KAZINO,ir jāiet garām šāda paskata ēkām?Cilvēki taču iet arī uz Tava saimnieka
viesnīcu,ko tu,Sarmīt visu laiku to Dzintaru piemin,vajag vai nevajag.Izskatās,ka tikai tad,kad plikpaurim būs pieejamas,lielās darīšanas koncertzālē,tu rimsies.....

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki