Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Var piedalīties dabas parka "Pape" atjaunošanas talkā


atlikušas 250 zīmes


Var piedalīties dabas parka "Pape" atjaunošanas talkā (1)

Autors: Kristīne Skrīvele, Pasaules Dabas Fonda projektu vadītāja
Pirmdienā, 10. oktobrī, 2016 | BIRKAS: Papes ezers , Papes dabas parks , PDF , talka
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Artūrs Brīdaks

Pasaules Dabas Fonds (PDF) aicina piedalīties projektā "Dabas aizsardzības brīvdienas" dabas parkā "Pape" 22. un 23. oktobrī, kur tiks veikti parkam nozīmīgi atjaunošanas darbi.

Dalības maksa projektā ir 30 eiro, kuri sedz dalībnieku ēdināšanu, naktsmājas, ekskursijas un maksu par pirti. Pieteikšanās līdz 14.oktobrim, vietu skaits – ierobežots.

Piedalīšanās "Dabas aizsardzības brīvdienās" ir lielisks veids kā pavadīt laiku dabā, veicot tās aizsardzībai nozīmīgus darbus, satiekot jaunus cilvēkus un esot vietās, kuras ikdienā neizdodas apmeklēt.

Dabas parka "Pape" teritorijā atrodas unikālas dabas ekosistēmas, skaistas ainavas un interesantas apskates vietas: Baltijas jūras piekraste ar kāpām, Papes ezers, Nidas augstais purvs, savvaļas zirgi un tauri, kuri nogana Latvijā reti sastopamās dabiskās palieņu pļavas. Šīs talkas mērķis ir palieņu pļavu attīrīšana no krūmājiem Papes ezera krastā, lai palielinātu bioloģisko daudzveidību un nodrošinātu ganības lielajiem zālēdājiem.

Ierašanās 21.oktobrī pulksten 18 vai 22. oktobrī pulksten 9:30 Griķos, Nīcas pagastā, došanās prom 23. oktobrī ap pulksten 15:00. Talkas dalībniekiem tiks nodrošinātas guļvietas gultās vai uz matračiem viesu namā.

Plašāk par pieteikšanos un pasākuma norisi iespējams uzzināt, rakstot PDF projektu vadītājai Kristīnei Skrīvelei uz e-pasta adresi kskrivele@pdf.lv.

Pasaules Dabas Fonds ir Latvijā reģistrēta sabiedriskā organizācija, kas darbojas kopš 1991. gada. PDF mērķis ir dabas aizsardzība, lai saglabātu ģenētisko, sugu un ekosistēmu daudzveidību, nodrošinātu atjaunojamo dabas resursu nenoplicinošu izmantošanu tagad un nākotnē, palīdzētu samazināt piesārņojumu un dabas resursu un enerģijas izšķērdīgu patēriņu.


Sludinājums

Jums nau ietekme
07:12 | 11/10/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Aizliedziet to biogāzi ražot. Laukus ar kukurūzas audzēšanu noplacina zeme ar ķīmiju pielieta. Paši zinat ka šī enerģija ir tikai eiropas naudu izsaimniekošanai.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki