Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Var piedalīties lokālplānojuma redakcijas apspriešanā


atlikušas 250 zīmes


Var piedalīties lokālplānojuma redakcijas apspriešanā (3)

Trešdienā, 05. decembrī, 2018 | BIRKAS: lokālplānojums , Ezerlīču 4 , sabiedriskā apspriešana
Izdrukāt Ziņot

No trešdienas, 5.decembra, līdz nākamā gada 16.janvārim publiskajai apspriešanai ir nodots lokāplānojums zemesgabalam Ezerlīču ielā 4, Liepājā.

Šajā laikā ikviens interesents aicināts izteikt viedokli par dokumentu, kas izstrādāts, lai grozītu minētā zemesgabala izmantošanas mērķi, informē Būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Publiskās apspriešanas sanāksme notiek pirmdien, 10. decembrī, pulksten 17, Liepājas pilsētas pašvaldībā, Rožu ielā 6, Liepājā, 2.stāva zālē. Sanāksmē izstrādātāji prezentēs izstrādātā lokālplānojuma 1. redakciju un atbildēs uz iedzīvotāju jautājumiem, kā arī pierakstīs un analizēs izteiktās piezīmes, ieteikumus, viedokļus.

Ja kādu iemeslu dēļ neizdodas sapulci apmeklēt, tad ar lokālplānojuma materiāliem ikviens aicināts iepazīties Liepājas pilsētas pašvaldības ēkā Rožu ielā 6, katru darba dienu no pulksten 8.30 līdz 17 (pirmdienās no pulksten 8.30 līdz 18, piektdienās no pulksten 8.30 līdz 16), pašvaldības mājaslapā sadaļā: Būvniecība/Pilsētas teritorijas plānošanas dokumenti,kā arī valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā www.geolatvija.lv.

Konsultācijas ir saņemamas Liepājas pilsētas Būvvaldē 109. kabinetā; apmeklētāju pieņemšanas laiks: trešdienās no pulksten 9 līdz 12 un no pulksten 14 līdz 17.

Rakstiski priekšlikumi līdz 2019. gada 16. janvārim (pasta zīmogs) sūtāmi pa pastu vai iesniedzami Liepājas pilsētas Būvvaldē (Rožu ielā 6, Liepājā, LV – 3401).
Iesniegumā fiziskām personām jānorāda vārds, uzvārds, dzīves vietas adrese un tālruņa numurs, juridiskām personām – nosaukums, reģistrācijas numurs, adrese un tālruņa numurs.

Viedokli un priekšlikumus katrs interesents var izteikt arī valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā – www.geolatvija.lv.

SIA "Reģionālie projekti" šovasar ir izstrādājis Ezerlīču ielas 4 lokālplānojuma 1. redakciju, lai īstenotu zemesgabala īpašnieka ieceri nākotnē īpašumā attīstīt savrupmāju būvniecību. Lokālplānojums, ja to apstiprinās pašvaldība, grozīs Liepājas pilsētas teritorijas plānojumā noteikto (atļauto) izmantošanu minētajam zemesgabalam no Daudzstāvu dzīvojamās apbūves teritorijas (DzD) uz Savrupmāju apbūves teritoriju (DzS).

Lokālplānojuma izstrādi finansē tā ierosinātājs.
Normatīvie akti par teritorijas plānošanu nosaka, ka izstrādātie lokālplānojumi pirms to apstiprināšanas ir jānodod publiskai apspriešanai, kas parasti notiek četras nedēļas. Šajā laikā tiek uzklausīti ne tikai iedzīvotāji, bet pieprasīti arī atzinumi no institūcijām, kuras sniegušas nosacījumus lokālplānojuma izstrādei.

Dome 14. jūnijā pieņēma lēmumu par lokālplānojuma izstrādes uzsākšanu un darba uzdevuma apstiprināšanu.

No zemes gabala īpašnieka šā gada maijā ir saņemts iesniegums, kurā viņš pamato savu vēlmi īpašumā attīstīt savrumāju būvniecību, pēc kuras ir liels pieprasījums un kas šajā pilsētas vietā būtu perspektīvāka nekā daudzstāvu apbūve.

Deputāti vasaras sākumā nolēma, ka ierosinājums ir atbalstāms, jo "tiks pilnveidota pilsētas apbūves struktūra un radīts papildus dzīvojamais fonds".

Šobrīd ir sācies lokālplānojuma izstrādes otrais posms, kurā notiek institūciju atzinumu pieprasīšana un sabiedrības informēšana.

Lokālplānojuma izstrādi paredzēts pabeigt līdz 2019. gada pavasarim.


Sludinājums

AG
10:29 | 05/12/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Lai tik būvē! Būs jaunas mājas ģimenēm!

Antons
13:48 | 05/12/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Kurš ir plānojuma izmaiņu ierosinātājs?

smails
14:18 | 05/12/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Papildus fonds tiem, kam vidējā aldziņa ir ar pieciem cipariem rakstāma...

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki