Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Var pieteikties jūrasgrunduļa pētnieciskajai zvejai


atlikušas 250 zīmes


Var pieteikties jūrasgrunduļa pētnieciskajai zvejai (2)

Ceturtdienā, 09. augustā, 2018 | BIRKAS: BIOR , zvejniecība , zinātne
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Igors Šošins

No 15.augusta līdz 31.oktobrim Kurzemes piekrastē norosināsies apaļā jūrasgrunduļa pētnieciskā zveja, kurai aicināti pieteikties vietējie zvejnieki, aģentūra LETA uzzināja Ventspils pašvaldībā.

Lai izvērtētu apaļā jūrasgrunduļa zvejas iespējas rudens periodā un sniegtu zinātniski pamatotu rekomendāciju Zemkopības ministrijai, Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts "BIOR" sadarbībā ar piekrastes zvejniekiem plāno veikt apaļā jūrasgrunduļa pētniecisko zveju. Pētnieciskās zvejas veikšanai institūts aicina pieteikties zvejniekus un zvejas uzņēmumus, kas veic zveju Rucavas, Nīcas, Medzes, Vērgales, Sakas, Jūrkalnes, Užavas, Vārves, Tārgales pagastos, kā arī Ventspilī un Liepājā.

Lai pieteiktos pētnieciskajai zvejai, zvejniekam vai zvejas uzņēmumam institūtam jāiesniedz parakstīts pieteikums. Katra pagasta vai pilsētas teritorijā pētniecisko zveju veiks ne vairāk kā viens zvejnieks vai zvejas uzņēmums. Ja vienā pagastā vai pilsētā būs pieteikušies vairāki zvejnieki, priekšroka būs tam, kam 2018.gadā ir bijusi lielāka apaļā jūrasgrunduļa kopējā nozveja.


Sludinājums

andzs
18:02 | 10/08/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Ko tur daudz pētīt,labu labā maltīte.Kas ir izlepis,lai rubina d.... un laiza nagus.

Gratuliren
20:26 | 10/08/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Es jau zvejoju un kūpinu

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki