Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Var pieteikties makšķerēšanas sacensībām "Liepājas Stinte"


atlikušas 250 zīmes


Var pieteikties makšķerēšanas sacensībām "Liepājas Stinte"

Otrdienā, 09. janvārī, 2018 | BIRKAS: makšķerēšana , ezers , Stinšu svētki Liepājā
Izdrukāt Ziņot
Pērn kanālā vairāk nekā 60 makšķerniekiem neizdevās izvilkt nevienu stinti. Vai šogad ezerā veiksies labāk?
Pērn kanālā vairāk nekā 60 makšķerniekiem neizdevās izvilkt nevienu stinti. Vai šogad ezerā veiksies labāk?
FOTO: Modris Helds

Sestdien, 27.janvārī, no pulksten 15 līdz 20 Liepājas ezerā pasākuma "Stinšu svētki Liepājā 2018" ietvaros notiks zemledus makšķerēšanas sacensības.

Lai popularizētu makšķerēšanu kā dabai un videi draudzīgu sportiska rakstura vaļasprieku, veicinātu makšķernieku savstarpējo saskarsmi un vienotību, kā arī prezentētu Liepāju un Liepājas ezeru kā lielisku makšķerēšanas vietu Latvijā,

Sacensību dalībnieki aicināti iepazīties ar pasākuma nolikumu un pietiekties mājaslapā www.sofijaslaivas.lv.

Makšķerēšanas sacensības "Liepājas Stinte 2018" tradicionāli organizē Liepājas pilsēta sadarbībā ar SIA T&P "Sofijas laivas".

Sacensības notiks no pulksten 15 līdz 20 Liepājas ezerā, Liepājas pilsētas teritorijā. Pulcēšanās un reģistrācija plānota sākot no pulksten 14 līdz 14.45 sacensību bāzes vietā – Vecā Ostmala 11a (Makšķernieku nams).

Nepiemērotu laika apstākļu gadījumā (ledus neesamība vai nepietiekams tā biezums) sacensības tiks atceltas, un tiks izziņots cits pasākuma norises datums. Šajā gadījumā visas veiktās dalības maksas tiks atgrieztas. Jaunu sacensību norises laiks un datums tiks izziņots ne vēlāk kā septiņas dienas pirms notikuma.

Jau ziņots, ka 27. janvārī Liepājā, Juliannas pagalmā (Friča Brīvzemnieka ielā 7), notiks tradicionālie Stinšu svētki. Šogad par "Stinšu svētku 2018" galvenajām vadlīnijām izvirzīta mijiedarbība starp zemledus makšķerēšanas tradīcijām Liepājā un jaunatklāto industriālo šiku kā tendenci mūsdienu sabiedrības publiskajā telpā un svētkos.

Pasākuma ietvaros notiks muzikālie priekšnesumi grupas "Radio Orchestra" un "Sudden Lights" izpildījumā. Pasākuma vadītājs šogad būs Egons Reiters. Apmeklētāji varēs vērot vides dejas performances vairāku laikmetīgās dejas dejotāju sniegumā, klausīties elektroniskās dzejas lasījumu lāzeru pavadībā un apskatīt 3D projekciju akvāriju. Pasākuma noslēgumā pulksten 17 uzstāsiet grupa "Astro'n'out", informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki