Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Veiks sezonālas izmaiņas 8. un 12. autobusa kustības sarakstā


atlikušas 250 zīmes


Veiks sezonālas izmaiņas 8. un 12. autobusa kustības sarakstā

Ceturtdienā, 27. septembrī, 2018 | BIRKAS: LST , sabiedriskais transports , mazdārziņi
Izdrukāt Ziņot

Iestājoties rudenim un noslēdzoties aktīvajai dārza darbu sezonai, no pirmdienas, 1. oktobra, jau tradicionāli tiks veiktas izmaiņas 8. un 12. autobusu maršrutu kustības sarakstos.

Tie tiks pielāgoti ziemas sezonas pieprasījumam.

12. maršrutā autobuss no 1. oktobra, kā ierasts katru gadu, iestājoties rudenim, kursēs līdz Liepājas Reģionālajai slimnīcai, nevis līdz pilsētas robežai. Līdz pilsētas robežai no Pulkveža Brieža ielas tiks saglabāts viens rīta reiss – pulksten 7.25, savukārt pulksten 7.45 no pilsētas robežas līdz Pulkveža Brieža ielai. Ierastie autobusu kursēšanas laiki no Liepājas Reģionālās slimnīcas un Pulkveža Brieža ielas netiek mainīti.

Pasažieri aicināti sekot līdzi izmaiņām arī 8. autobusa maršruta kustības sarakstā. No 1. oktobra 8. maršrutā (darba dienās) no pagaidu pieturvietas "Rīgas iela" netiks veikts vakara reiss pulksten 18.00, savukārt no d/b "Šķēde" pulksten 18.45. Brīvdienās no pieturvietas "Rīgas iela" netiks veikti reisi pulksten 18.00, 19.30 un no d/b "Šķēde" reisi pulksten 18.45, 20.15.

Visi autobusu maršrutu kustības saraksti pieejami aģentūras mājas lapā www.liepajastransports.lv, www.lst.lv vai Google Maps.

Informāciju sagatavoja Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports".


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki