Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Veiktas izmaiņas Liepājas pilsētas nozīmes maršrutu tīklā


atlikušas 250 zīmes


Veiktas izmaiņas Liepājas pilsētas nozīmes maršrutu tīklā

Ceturtdienā, 12. oktobrī, 2017 | BIRKAS: sabiedriskais transports , lidosta , LST , Liepājas Biznesa centrs
Izdrukāt Ziņot

Nodrošinot pasažieru nokļūšanu no centra uz lidostu un atpakaļ, ir papildināts Liepājas pilsētas nozīmes maršruta tīkls, iekļaujot 2. maršruta autobusa kustības sarakstā sešus reisus nedēļā.

Maršrutu tīklā, kas tika apstiprināts Liepājas domes sēdē, 12. oktobrī, veiktas arī dažas citas izmaiņas.

Ņemot vērā, ka Civilās aviācijas aģentūra 2017.gada 3.augustā sertificēja Liepājas lidostu lidojumiem visa gada garumā, bija nepieciešams nodrošināt pasažieru nokļūšanu no pilsētas centra uz lidmašīnas reisiem un atpakaļ. Turpmāk 2. maršruta autobusi reisus no lidostas veiks pirmdienās, ceturtdienās, sestdienās pulksten 0.20 un no M.Ķempes ielas pirmdienās, ceturtdienās, sestdienās pulksten 3.50.

Pēc Liepājas Biznesa centra lūguma maršrutu tīklā ir izmainīts arī 3. maršruta autobusa vakara reisa laiks, tas no pulksten 22.15 pārcelts uz pulksten 22,12, lai nodrošinātu šo reisu pasažieriem ērtāku pārsēšanos 6A maršruta autobusā. Savukārt 6A maršruta autobusa rīta reisi pielāgoti Liepājas Biznesa centra darbinieku darba laika grafikiem.
 
Saskaņā ar Ministru kabineta 2010.gada 13.jūlija noteikumu Nr.634 "Sabiedriskā transporta pakalpojumu organizēšanas kārtība maršrutu tīklā" 21.punktu pašvaldība apstiprina maršrutu tīklu un tā grozījumus.

Informāciju sagatavoja Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports".


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki