Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Veiktas izmaiņas satiksmes organizācijā uz Tramvaja tilta


atlikušas 250 zīmes


Veiktas izmaiņas satiksmes organizācijā uz Tramvaja tilta

Trešdienā, 14. februārī, 2018 | BIRKAS: tramvaja tilts , tramvajs , Lielā iela , Jūras iela
Izdrukāt Ziņot

Uzņēmums "Liepājas tramvajs" aicinām transporta vadītājus būt uzmanīgiem, jo izmainīta satiksmes organizācija Lielās ielas un Jūras ielas krustojumā.

Kā pastāstīja tilta un Lielās ielas rekonstrukcijas ģenerālbūvnieka, SIA "Rīgas tilti" būvdarbu vadītājs Edgars Jurševics, izmaiņas skar tos autovadītājus, kas šķērso Tramvaja tiltu virzienā uz Vecliepāju un vēlas nogriezties pa labi uz Jūras ielu.

"Šobrīd labo pagriezienu no tilta uz Jūras ielu nevar izdarīt uzreiz, bet ir jāiebrauc dziļāk krustojumā. Jāseko līdzi luksofora signāliem, labo pagriezienu var izdarīt vien tad, kad papildus sekcijā iedegusies zaļā gaisma. Vienlaikus  jāuzmanās no transporta plūsmas pa kreisi, kas šķērso krustojumu virzienā no "RIMI" veikala," saka Edgars Jurševics.

Tramvajam šajā krustojumā izveidots "zaļais koridors".

Uzņēmuma "Liepājas tramvajs" vadība aicina transporta līdzekļu vadītājus būt uzmanīgiem un sekot līdzi ceļa satiksmes zīmēm, ar  sapratni un iecietību izturoties pret neērtībām, kas rodas būvniecības procesā, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Gruntmane.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki