Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Vējš plosa zarus, nogāž žogus un dažus kokus


atlikušas 250 zīmes


Vējš plosa zarus, nogāž žogus un dažus kokus

Autors: Sarmīte Pujēna
Otrdienā, 27. decembrī, 2016 | BIRKAS: koki , VUGD , Komunālā pārvalde , vētra , Jūrmalas parks
Izdrukāt Ziņot
Klaipēdas ielā vējš apgāzis žogu.
Klaipēdas ielā vējš apgāzis žogu.
FOTO: irliepaja.lv
Klaipēdas ielā vējš apgāzis žogu. No rīta nozlūza bērzs Dzintaru ielā pāri izbrauktuvei no iekškvartāla. Komunālās pārvaldes dienesti operatīvi atbrīvoja ceļu.

Lai gan glābšanas dienesti otrdien, 27.decembrī, nebija saņēmuši nevienu izsaukuma zvanu, Komunālās pārvaldes dienestiem tomēr nācās tikt galā ar vēja postījumiem.

Kā portālu informēja VUGD pārstāve Anete Strazdiņa, 27.decembrī Liepājā nav saņemts neviens zvans par kādu nolūzušu koku vai citu vēja radītu šķērsli, kura likvidēšanai būtu vajadzīga glābēju palīdzība. Tomēr Komunālās pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls pastāstīja, ka no rīta, kad sāka pieaugt vēja stiprums, kokiem parkos un arī uz ielām lūza zari, bet vēlāk vairākās vietās pilsētā lūzuši arī paši koki. Jūrmalas parks otrdien zaudēja trīs kokus, vēl pa vienam kokam nolūzuši Bāriņu ielā, Dzintaru ielā un Riņķu ielā.
Komunālā pārvalde visu dienu sekojusi līdz situācijai un operatīvi likvidējusi vēja radītās sekas.

Kā otrdienas rītā informēja sinoptiķi, priekšpusdienā vējš rietumu un centrālajos rajonos brāzmās pastiprināsies līdz 15-19 m/s, piekrastē līdz 20-22 m/s, bet jūras piekrastē vēja brāzmas sasniegs pat 25 m/s. Vēlāk tika ziņots, ka vējš pierims tikai trešdienas, 28.decembra, pusdienlaikā.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki