Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Vēl jāpierod pie jaunās kārtības Zirņu un Ganību ielā


atlikušas 250 zīmes


Vēl jāpierod pie jaunās kārtības Zirņu un Ganību ielā (11)

Pirmdienā, 15. oktobrī, 2012 | BIRKAS: Gints Ešenvalds , satiksme , ielu remonts , Zirņu iela , Ganību iela
Izdrukāt Ziņot
FOTO: http://kllproject.lv

Papildināts. Ganību un Zirņu ielās, kur abas ielas pārveidotas par vienvirziena kustības ielām, policija autovadītājiem izteikusi vairākus desmitus brīdinājumu par jaunās kārtības neievērošanu.

Tā "Rietumu Radio" informēja Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa priekšnieks Gints Ešenvalds.

"Ieradumam ir liels spēks," situāciju komentēja Ešenvalds. Viņš norādīja, ka ir autovadītāji, kuri neskatās uz ceļa zīmēm, bet brauc pēc ieraduma. Policijas pārstāvis situāciju raksturoja kā normālu un prognozēja, ka Liepājas iedzīvotāji pie jaunās kārtības pieradīs vienas līdz divu nedēļu laikā.

Kā informēja policijas pārstāvis, nedēļas nogalē par jaunās kārtības neievērošanu jeb braukšanu pretējā virzienā policija brīdinājusi vairākus desmitus autovadītāju, Zirņu ielā reģistrēti arī divi ceļu satiksmes negadījumi.

Automašīnu kustību Ganību un Zirņu ielas rajonā uzraugot divas līdz trīs policijas ekipāžas. Kā atzina Ešenvalds, policija autobraucējiem par jaunās kārtības neievērošanu brīdina, bet naudassodus nepiemēro.

Kā "Rietumu Radio" atzina vairāki autobraucēji, kuri pagājušās sestdienas rītā braukuši pa Ganību un Zirņu ielām, situācija tur bijusi dramatiska, - daudzi autobraucēji, ignorējot zīmes, pa vienvirziena ielām braukuši pretējā braukšanas virzienā un veidojušās avārijas situācijas. Autobraucēji pārmet pašvaldībai, ka informācija par satiksmes organizācijas maiņu parādījusies novēloti un daudzi autovadītāji to nav pamanījuši.

Kā ziņots, mainoties satiksmes organizācijai Zirņu un Ganību ielā, pašvaldība aicina gan autobraucējus, gan velosipēdistus un gājējus būt īpaši uzmanīgiem, pievēršot pastiprinātu vērību ceļa zīmēm. 13.oktobrī pulksten 5 no rīta Zirņu un Ganību ielā tiks sākta luksoforu ieslēgšana un ceļa satiksmes zīmju atsegšana, lai organizētu abās ielās vienvirziena satiksmi.

Zirņu ielā atļautais braukšanas virziens būs no E.Tisē ielas uz Jauno tiltu, savukārt Ganību ielā atļautais braukšanas virziens būs no Jaunā tilta uz M. Ķempes ielu. Ņemot vērā, ka tās ir radikālas pārmaiņas satiksmes organizācijā un braukšanas ieradumos, abās ielās pastiprināti dežurēs policijas patruļas.

Papildināts. Policija informē, ka 13.oktobra rītā Lauku un Zirņu ielu krustojumā stundas laikā notika divas avārijas. Pulksten 10 1946.gadā dzimis šoferis, vadot automašīnu "Mazda", neņēma vērā ceļa zīmes "Neapstājoties tālāk braukt aizliegts!" prasības un izraisīja sadursmi ar automašīnu "VW Golf". Bet pulksten 10.43 turpat 1940.gadā dzimis šoferis, vadot automašīnu "VW Golf Variant", arī neievēroja ceļa zīmes prasības, kā rezultātā notika sadursme ar automašīnu "VW Sharan", kas pēc sadursmes tika uzstumta šķērslim – gājēju pārejas apgaismes stabam ar luksoforu, to bojājot. Sadursmēs fiziski cietušo nav.


Sludinājums

Nenopietni
13:46 | 15/10/12
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

Izbrīna tas, ka pašvaldība par to paziņoja pēdējā brīdī

kurli, akli vai vienkārši debīli?
20:24 | 15/10/12
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

par ko? par to, ka abas ielas būs vienvirziena!? Jopcik, es pat to dzirdu jau vismaz pusgadu! Kladzina pie katras ziņas par šo ielu rekonstrukciju! kurās alās jūs tur dzīvojiet?

14:47 | 15/10/12
ZIŅOT
(-3)
(1)
+

Vispirms ziņoja, ka izmaiņas no pirmdienas, bet vēlā piektdienas vakarā izlaboja, ka jau sestdien 5 no rīta!

Šoferis
14:54 | 15/10/12
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

Manuprāt, ierobežot ātrumu uz šīm maģistrālajām ielām uz 30 km/h nav nepieciešams.

v
15:34 | 15/10/12
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Es atzīstos - šodien izdarīju nepareizu manevru - nogriezos pa kreisi no labās joslas. Samulsināja tas, ka līnijas vēl nav uzkrāsotas. Bet vēl vairāk samulsināja joslu krāsotāji, kuri nebija uzlikuši nekādu brīdinājumu, bet vienā mierā pindzelēja strīpas, kamēr milzu rinda ar smagajiem un vieglajiem stāvēja un gaidīja.

v
15:36 | 15/10/12
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Ar Lauku un Zirņu ielu viss ir kārtībā, bet Salmu/Zirņu ielas krustojumā luksofors tā dīvaini pavērsts - īsti nevar saprast, uz kuriem braucējiem attiecas

...
18:24 | 15/10/12
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Mums ir ātri pazūdoša ielu līniju krāsa uz ielām, ar to krāsu, vismaz sākumā varētu savilkt treknas bultas, kuras nevar nepamanīt un nokļūdīties iebraukt pret spalvu!

jopcik- copcik
21:11 | 15/10/12
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Ko Jūs te visi kuraties, ar auto ir jāpārvietojās ievērojot ceļa zīmes, nevis pēc kautkāda ieraduma, protams , ka satiksmes regulēšanā uz šīm ielām ir vēl nepilnības, jebkurai lietai ir savi plusi un mīnusi.

cop-cik-cop
22:45 | 15/10/12
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Zelta vārdi, jopcik-copcik. Jūsu vārdus - šķivlaižiem uz mēles! Esmu sajūsmā! Ekstāzē!

no Ozolu ielas
00:18 | 16/10/12
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

jā,tie ''zebru'' krāsotāji ir kā no kādas filmas par zombijiem.Sejas,izturēšanās...avārijas situāciju izraisīšana.Kantoris labais.

Normāls braucējs
13:39 | 16/10/12
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Nē, nu būtu saprotami, ka 30km stundā būtu pie skolas un bērnu dārza, bet ne jau abu ielu visā garumā.Vienīgais,varbūt, lai būtu poličiem ko "cirpt"!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki