Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Venškevica uzvar cenu aptaujā, firmu likvidē


atlikušas 250 zīmes


Venškevica uzvar cenu aptaujā, firmu likvidē (9)

Autors: Sarmīte Pujēna
Ceturtdienā, 21. februārī, 2019 | BIRKAS: dzīvnieku patversme , Endija Venškevica , Nora Brūdere
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no facebook.com/lauvassirds

Pašvaldība arī šogad noslēgusi līgumu ar Endiju Venškevici, kura likvidējusi savu uzņēmumu, par veterinārārsta pakalpojumiem pašvaldības dzīvnieku patversmei.

29.janvārī noslēdzās pašvaldības aģentūras "Nodarbinātības projekti" cenu aptauja par veterinārārsta un farmaceitiskajiem pakalpojumiem pašvaldības dzīvnieku patversmei "Lauvas sirds", kurā, piedāvājot līgumcenu 9 517, 44 eiro, tradicionāli uzvarēja veterinārārste Endija Venškevica, kas šo pakalpojumu sniedz ik gadu kopš patversmes atklāšanas 2014.gadā (izvēles kritērijs ir piedāvājums ar viszemāko cenu).

Taču, kā redzams "Lursoft" datu bāzē, Endijas Venškevicas SIA "VEBA veterinārais serviss" kopš 6.februāra ir likvidācijas procesā.

Irliepaja.lv vaicāja pašvaldības dzīvnieku patversmes vadītājai Norai Brūderei, vai fakts, ka Venškevicas veterinārais uzņēmums tiek likvidēts, netraucēs patversmei saņemt pakalpojumus, piemēram, dzīvnieku sterilizāciju.

Pēc Brūderes sacītā – noteikti ne, jo Venškevicas SIA "VEBA veterinārais serviss" ambulance Malkas ielā, tāpat kā veterinārārstes sertifikāts saglabājoties, likvidēts tiekot vienīgi uzņēmums (pēc portāla rīcībā esošās informācijas SIA "VEBA veterinārais serviss" noslēgtais īres līgums par telpām Malkas ielā beigsies 25.februārī). Kā skaidroja Brūdere – līgums gan šogad, gan iepriekšējos gadus ticis slēgts nevis ar uzņēmumu, bet tieši ar veterinārārsti.

Saskaņā ar noslēgto līgumu paredzamais darba apjoms līguma darbības laikā (12 mēneši) ir veterinārārsta un farmaceitisko pakalpojumu sniegšana 180 kaķiem un 70 suņiem, kas ir stipri mazāk nekā, piemēram, pirms diviem gadiem, kad līgums tika slēgts par 250 kaķiem un 100 suņiem (līgumcena 2017.gadā bija 11 532,34 eiro).

Kā skaidroja "Lauvas sirds" vadītāja, skaitļi ir aptuveni, taču tie ņemti, izvērtējot trīs iepriekšējos gados reāli apkalpoto dzīvnieku skaitu.

Vaicāta, vai bezsaimnieku kaķu un suņu daudzums Liepājā sarūk, Brūdere sacīja "gribas domāt, ka jā". Sevišķi tas attiecoties uz suņiem, kopš 2017.gada 1.janvārī stājās spēkā noteikumi, ka visiem suņiem jābūt čipētiem un reģistrētiem.

Sludinājums

žurnālistiņam
14:54 | 21/02/19
ZIŅOT
(-3)
(3)
+

Ir taču svarīgākas lietas Liepāja. attraduši par ko rakstīt notikums.

Minka
16:04 | 21/02/19
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

Kas var būt svarīgāks par suņiem un kaķiem?

Nesapratu
15:28 | 21/02/19
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Kā tad tā - uzņēmumu likvidē, bet telpas paliek?!

Viedais
10:00 | 22/02/19
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Ir ļoti daudz mums nesaprotamu lietu zem Saules.

BMV
18:59 | 22/02/19
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Gribas domāt ,ka bezsaimnieku kaķu skaits sarūk...Smiekli nāk! Nekas nesarūk! Kaķi turpina skrāpēt automašīnas un piemēslot bērnu rotaļu laukumus. Kurš vispār zina cik to kaķu klaiņo pa Liepāju ? Sterilizē, sterilizē ,tērē nodokļu maksātāju naudu un turpina domāt ...Sienāzīšu murgi.

Privātīpašnieks
19:04 | 22/02/19
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Priekš kam lieki turēt praksi ja ikgadeji kaut kā vienmēr uzvarās konkursos.
Kamēr nesāks sodīt visus kaķu un kucēnu dāvinātājus un par piecīšiem tirgotājus, klaiņojošo dzīvnieku skaitu neizdosies samazināt.Patvermē būtu jānonāk dzīvniekiem saimnieka zaudējuma gadījumā., īslaicīgā saimnieka slimības gadījumā, vai tamlīdzīgi. Esmu pret to ka kaķus drīst laist pilsētā brīvi staigāt , kuri ļoti cenša doties piegānīt privātmāju teritorijas. Savas sētas dzīvniekus nelaižu daudzdzīvokļu mājas nočurāt. Tā pat tā saucamie ielu kaķi(Pēc MK notiekumiem kaķis ir mājdzīvnieka ar sainieku) Kurš no šo kaķu saimniekiem veic to regulāu vakcināciju un rūpes par veselību. Ielu kaķi ir visu infekciju un blusu perēklis no kura cieš tie cilvēki, kuri rūpējas par saviem dzīvniekiem. Šeit ir jātrod pilnīgi cits risinājums- jāsāk ar cēloni.

:)
19:15 | 22/02/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Ja nebūs ielas kaķu nebūs darba vetārstam:)

sunitis
09:02 | 24/02/19
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

vai bilde ir Endija Venskavica. Vina loti atbilst vetarsta amatam, bet izarstet nevienu tomer nevar. Un Argales kundze, kura tur ari strada ir galiga neprasa, ja nebutu vinas laulatais draugs ar saviem profesionaliem padomiem, vins gan ir labs specs

Dace
18:30 | 11/04/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Endija ir labākā vetārste pasaulē. Viņa cīnās pa rkatru dzīvnieku, lai izārstētu. To diemžēl nevar teikt par dažiem citiem Liepājas ārstiem.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki