Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Vētrā cietušas arī automašīnas un ostas celtnis


atlikušas 250 zīmes


Vētrā cietušas arī automašīnas un ostas celtnis

Pirmdienā, 17. martā, 2014 | BIRKAS: vētra , osta
Izdrukāt Ziņot
Vētrā cietušais portālceltnis.
Vētrā cietušais portālceltnis.
FOTO: Liepājas SEZ pārvalde (no db.lv).

Aizvadītajās brīvdienās Liepājā vētras laikā konstatēti dažādi postījumi – lielākoties, lūstot kokiem vai koku zariem, bojāti transportlīdzekļi, informē Valsts policija.

Vētras dēļ cilvēki nav cietuši. 15.martā pulksten 13.56 Reiņu meža ielā iesniedzējs konstatēja, ka laika apstākļu dēļ viņa automašīnai "Hyndai Terracan" ir uzripojis gružu konteiners. Saskrāpēts transportlīdzekļa bagāžas nodalījuma vāks. Savukārt Zemnieku ielā automašīnai "VW Golf" uzkrita nolūzis koka zars, bojājot transportlīdzekli. Pulksten 14.10 Ostas teritorijā apgāzies kravu pārkraušanas celtnis, daļēji iekrītot kanālā. Cietušo nav.

Pulksten 14.40 Vaiņodes ielā nolūzis koks un uzkritis automašīnai "Sang Yong Musso", bojājot to. Pulksten 14.45 saņemta informācija par to, ka M. Ķempes ielā mājas pagalmā "Renault Megane Scenic" vējš uzpūtis gružu tvertni, bet Aldaru ielā kāda vīrieša automašīnai "VW Golf Variant" uzgāzies koks, kā rezultātā bojāts transportlīdzekļa priekšējais vējstikls. Pulksten 18 iesniedzēja konstatēja, ka Zāļu ielā vēja norauta šīfera loksne krītot izsita otrā stāva logu un sabojāja mājas fasādi. Bet pulksten 16.20 saņemta informācija par to, ka O. Kalpaka ielā ar koka zaru sabojāta automašīna "Opel", bet Stendera ielā koks uzkritis kādam  transportlīdzeklim ar Īrijas valsts numurzīmi.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki