Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Visvairāk remontu uz Liepājas, Ventspils un Valmieras šosejām


atlikušas 250 zīmes


Visvairāk remontu uz Liepājas, Ventspils un Valmieras šosejām (1)

Pirmdienā, 19. jūnijā, 2017 | BIRKAS: ielu remonts , A9 , Latvijas valsts ceļi
Izdrukāt Ziņot

Visā valsts autoceļu tīklā turpinās būvdarbi. Sākoties darba nedēļai VAS "Latvijas Valsts ceļi" aicina autovadītājus savlaicīgi plānot savus braucienus.

Iepazīties ar visiem būvdarbiem un satiksmes ierobežojumiem var mājas lapā www.lvceli.lv.

Ar šodienu vēl vairāk būvdarbu būs uz Ventspils šosejas (A10) - sāksies seguma atjaunošanas darbi 18 km garā posmā aiz Puzes ezera Ventspils virzienā. Satiksme vienā posmā tiks regulēta ar luksoforiem, kā arī tiks ieviesti ātruma ierobežojumi. Kopumā uz Ventspils šosejas remontdarbi notiek nepilnos 40 kilometros.

Turpinās remontdarbi pie Rīgas HES (A5), rīta un vakara stundās tur var būt ievērojami palēnināta satiksme. Pierīgā turpinās darbi arī Ulbrokā (P5), Siguldā, kur notiek krustojuma rekonstrukcija, kā arī no Rīgas līdz Garciemam. Atgādinām autovadītājiem, ka ir slēgts autoceļa posms starp Tīnūžiem un Ogri, un lai nokļūtu uz Ogri vai Tīnūžiem jāizmanto apbraucamie ceļi.

Remontdarbi notiek gandrīz uz visiem valsts galvenajiem autoceļiem, visvairāk remontposmu ir uz Ventspils, Liepājas, un Valmieras šosejām. Apjomīgi darbi notiek pie Valkas, ap Vecpiebalgu, Skaistkalnē, kā arī no Daugavpils līdz Medumiem.

Remontdarbi norisinās arī citos valsts ceļu posmos. Aktuālā informācija par satiksmes apgrūtinājumiem valsts autoceļu tīklā un uzziņas ir pieejama pa diennakts bezmaksas tālruni 80005555, www.lvceli.lv, kā arī aplikācijā Waze.


Sludinājums

Jaunliepāja
19:39 | 19/06/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Kāds varētu ari informēt kad pabeigs 9km no Rucavas līdz robežai. Izskatās ka sižets būs tāds : Rudenī uzlauzīs,atvērs finansējumu, naudu kaut kur novirzīs. Ziema ,tehnoloģiskais pārtraukums. Tu pa rudeni un ziemu kratīsies pa dubļiem! Jautājums : kam tas ir izdevīgi? Stāsta par visas valsts ceļiem ,bet to kas ir degungalā neredz, jeb negrib redzēt! Laikam jau taisa rebes!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki