Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Zebras" risinājums pie Hoijeres nama – būvnieka ziņā


atlikušas 250 zīmes


"Zebras" risinājums pie Hoijeres nama – būvnieka ziņā (4)

Autors: irliepaja.lv
Trešdienā, 28. novembrī, 2018 | BIRKAS: muzejs , Hoijeres viesnīca , gājēji , satiksmes drošība , Komunālā pārvalde
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Lasītāja

Portāla irliepaja.lv lasītājs jautā, vai ilgi "zebra" Kungu ielā pretī topošajam muzejam – Hoijeres viesnīcai – vedīs uz iežogotu objektu, kur notiek būvdarbi?

Lasītājs iesaka gājēju pāreju pārcelt uz krustojuma pretējo pusi, jo "Kungu ielā ir ļoti dzīva satiksme, tāpat ielu pāriet grūti, bet turpat blakus, Bāriņu ielā, ir divi bērnudārzi, un lielākoties vecāki no centra puses uz tiem dodas pa Kungu ielas ietvi, kas ir pretī šim krustojumam."

Sazinoties ar Komunālo pārvaldi, noskaidrojās, ka "par satiksmes shēmu (organizāciju) šajā gadījumā atbild būvnieks."

Komunālās pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls arī skaidro: "Hoijeres bijušās viesnīcas restaurators jeb būvnieks 2018.gada 17.septembrī VAS "Latvijas valsts ceļi" Liepājas nodaļā ir saskaņojis Kungu un Bāriņu ielu satiksmes shēmas (t.sk. gājēju pārvietošanās iespējas), kas izstrādātas, lai varētu veikt nepieciešamos zemes darbus Kungu un Bāriņu ielā gar nekustamo īpašumu Kungu ielā 24".

Atbilstoši saskaņotajām shēmām būvnieks arī uzstādījis informatīvās un ierobežojošās ceļa zīmes un pagaidu žogus.

"Papildus uzstādītas informatīvās zīmes gājējiem, lai norādītu, ka gājēju kustība var tikt turpināta starp pagaidu būvdarbu zonu norobežojošo žogu un brīdinājuma vadstatņiem uz brauktuves. Arī pievienotajā foto attēlā ir redzama papildus uzstādītā informatīvā zīme gājējiem, kas norāda, ka pēc gājēju pārejas šķērsošanas, kustību drīkst turpināt gar žogu," norāda Štāls.


Sludinājums

ftyyuu
07:25 | 29/11/18
ZIŅOT
(-3)
(2)
+

Tā ir vienreizēji stulba vieta jau pamatā Labākais vismaz pārcelt uz krustojuma otru pusi Vismaz varēs vieglāk no Bāŗiņu ielas izbraukt pa labi . Ja iet gājēji vienmēr garīgie trumuļi iebrauc krustojumā un stāv. Būtu iespēja no Bāriņu ielas izbraukt pa to laiku bet viens mudaks jau stāv priekšā. Kamēr gājējs iet būtu iespēja braukt taisni kam uz bērnudārzu vajag un pa labi mašinas 3 varētu aizbraukt

Elfs
09:24 | 29/11/18
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

Jau gadiem cenšos izvairīties no šī samocītā krustojuma. Péc būtības tā ir vieta, kur jau sen nepieciešams luksofors.

#facepalm
09:03 | 29/11/18
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

nu kā tad.... tu tur stāvēsi vēl ilgāk, jo tad nogriezties nevarēs pa kreisi.

ftyyuu
09:52 | 29/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Ja pāreja ir tālāk no krustojuma tad kamēr gājējs iet un auto stāv var izgriezties pa kreisi un aizņemt vietu A tagad mudaki ne vienu nelaiž nobloķē krustojumu Jo bābām priekšroka pēc noteikumiem

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki