Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Ainars Kreics: Priecājos, ka arī ziemā būs kur uzspēlēt tenisu


atlikušas 250 zīmes


Ainars Kreics: Priecājos, ka arī ziemā būs kur uzspēlēt tenisu (20)

Trešdienā, 14. februārī, 2018 | BIRKAS: teniss , Ainars Kreics , Elans Strazdiņš
Izdrukāt Ziņot
FOTO: irliepaja.lv

Ainars Kreics, zvērināts advokāts, viņa paša vārdiem runājot, ir arī "amatieris tenisists", kurš ar prieku uzņēmis ziņu par tenisa halles būvi.

Pagājušajā nedēļā deputāti Finanšu komitejā vienbalsīgi atbalstīja aizdevuma ņemšanu tenisa halles būvniecībai, sagaidāms, ka pozitīvs lēmums tiks pieņemts arī rīt, 15.februārī, domes sēdē.

"Ļoti priecājos, ka arī ziemā būs, kur uzspēlēt tenisu," portālam irliepaja.lv apliecināja Kreics.

Kreics arī apsveic līdzšinējā Liepājas Tenisa sporta skolas direktora Elana Strazdiņa iecelšanu Sporta pārvaldes vadītāja pienākumu izpildītāja amatā brīdī, kad pašvaldība iecerējusi īstenot tik vērienīgu tenisa būves projektu.

"Strazdiņš ir ļoti pieredzējis organizatoriskajā darbā, turklāt ne tikai sportā – viņš strādājis arī bankā. Sabiedrisks, pretimnākošs jauninājumiem".

Vaicāts, vai tas nenozīmē, ka cietīs Tenisa sporta skola, jo, pildot Sporta pārvaldes vadītāja pienākumus Strazdiņš vairs nevarēs tik daudz uzmanības veltīt tenisam, Kreics atzina, ka "problēma tā ir, taču vieglāk atrast piemērotu vadītāju Tenisa skolai, nekā visai sporta sistēmai".

Pēc Kreiča domām, arī tas, ka Strazdiņu amatam izvirzīja "Vilnīša partija", taču viņa kandidatūra ir pieņemama arī Liepājas partijai, runā par labu šādai izvēlei.

Atgādināsim, ka 2017.gada 14.decembrī deputāti Liepājas domes sēdē pieņēma lēmumu apstiprināt Elanu Strazdiņu par Sporta pārvaldes vadītāja pienākumu izpildītāju. Līdz tam Strazdiņš vadīja Liepājas Tenisa sporta skolu, kurā viņš darbojās kopš 2015.gada.

Iepriekš viņa profesionālā darbība bija saistīta ar banku un finanšu vadības nozari. Strazdiņš Ventspils augstskolā ieguvis sociālo zinātņu bakalaura grādu vadībzinātnē ar specializāciju mārketingā, savukārt Rīgas Starptautiskajā Ekonomikas un Biznesa administrācijas augstskolā maģistrantūrā studējis biznesa vadību. Liepājas Universitātē 2015. gadā Strazdiņš apguvis profesionālās pilnveides programmu "C" kategorijas sporta speciālistu pilnveidē.

Tā kā Sporta pārvaldes vadīšana nav savienojama ar Liepājas Tenisa sporta skolas vadīšanu, ar 3. janvāri Tenisa sporta skolas direktora amata pienākumi uz laiku uzticēti Liepājas Sporta spēļu skolas direktoram Guntaram Kikučam.


Sludinājums

jautājums
09:49 | 14/02/18
ZIŅOT
(-6)
(19)
+

Kāpēc mums būtu jālasa Kreica viedoklis par šo tēmu?

hahaha
10:09 | 15/02/18
ZIŅOT
(-0)
(7)
+

Tagad katr advokāts, jurists un veikala pārdevējs liks raktu par tenisa kortiem!

...
11:14 | 14/02/18
ZIŅOT
(-9)
(4)
+

Kreics zin ko saka!

10:02 | 14/02/18
ZIŅOT
(-8)
(7)
+

un kāpēc ne?

un tik bīda
11:03 | 14/02/18
ZIŅOT
(-5)
(5)
+

Man šķiet, ka Liepājas sporta sistēmai jau bija piemērots vadītājs. Kāpēc jāmeklē jauns, jāpārbīda kadri no viena stūra uz otru? Faktiski vadītāju atrast vajadzēja tikai jaunajai vieglatlētikas manēžai. Bet nu jaunā slota jau nevar iztikt bez veco kadru slaucīšanas, vienalga vai kadrs labs vai slikts, ka tik kādu savējo ielikt vietā.

Hm
17:03 | 14/02/18
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

It kā iepriekšējais sot jaucis savu kabatu ar domes kabatu un lielos apmēros.

tenisa pārzinātājs
11:18 | 14/02/18
ZIŅOT
(-5)
(19)
+

Kreics pamatīgi samuldējies. Kāds sakars Vilnītim ar jauno tenisa halli? Nekāds. To visu ir izbīdījis Sesks. Tāpēc, lai ko kāds teiktu par Sesku - bez viņa neviens nevarēs pilsētai izbīdīt tik lielus projektus. Vilnītis to vien zina, kā sev izkārtot siltas vietiņas.

ed
16:20 | 14/02/18
ZIŅOT
(-2)
(16)
+

... bet ja es nespēlēju tenisu, kāpēc man un citiem nespēlētājiem jāizmaksā Kreicim tenisa halle???

5777
07:04 | 15/02/18
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Es ar nekadu sportu nespēlēju un nemaz neskatos pa TV . kO TAD TAGAD VISAS SPORTA ZĀLES SLĒGT sPORTA PREČU VEIKALUS SLĒGT ? Toties alus man garšo! Pieprasu kā nodokļu maksātajs ALUS HALLI !

taiga
17:15 | 14/02/18
ZIŅOT
(-6)
(2)
+

Viss ir ļoti labi, ka tas viss notiks Liepājā. Var Seskam dauwde ko pārmest, bet to, ka viņš ir uzcēlis koncertzāli un visas pārējās sab. ēkas speurt nost.

averte
17:24 | 14/02/18
ZIŅOT
(-5)
(5)
+

tas ir labi, ka Liepājā attīstās sports un sabiedrisko ēku celtniecība. Bet arī jāpadomā kam tas viss top? Cilvēku paliek ar vien mazāk- tas arī ir galvenais iemesls ka kritās bezdarba %.
Vajadzētu tagad padomāt kā atgriezt Liepājniekus atpakaļ un celt savas pilsētas labklājību, bet ne svešu zemju. Risinājums ir viens- darba vietas un to saskaņošana ar tirgu pieprasījumiem. Mums nav profesionāļu kuri varētu prognozēt šādas lietas.

avers
21:34 | 14/02/18
ZIŅOT
(-0)
(11)
+

Ja pastaigā pa Liepāju, tad var redzēt gandrīz tikai seniorus 70+. Piecdesmitgadīgie,sešdesmitgadnieki uz kopējā fona jau izskatās gluži kā ne savā "tusiņā" iemaldījušies "jaunieši". Ne pirmie, ne otrie, trešie vairs diez kādi sportisti nebūs. Sabiedrisko ēku(kino BALLE, LDz,teātris) apmeklējums vairumam nav pa kabatai.Pilsētas tēvam 21 gadu bija laiks, iespējas utt celt pilsētas labklājību, veicināt darba vietas... Tagad vilciens aizgājis.

zvērināts ārsts
22:45 | 14/02/18
ZIŅOT
(-2)
(0)
+

Mans viedoklis, Kesītim Romas dārzā nogļukoja galdabiedrs.

zvērināts psihiatrs
15:54 | 15/02/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

:)))

Visi Rukā!
19:25 | 15/02/18
ZIŅOT
(-8)
(4)
+

Pilsētā nav cilvēku!?
Paskatās no rītiem, kādi auto sastrēgumi, visi brauc uz darbu, vakarā arī sastrēgumi, pilns sabiedriskais transports!
Rītos, vakaros sastrēgumi pie skolām, bērnu dārziem, sporta un interešu izglītības iestādēm! Visur bizo sīkie, kaut kur steidzas.
Liepājnieki pa dienu strādā, un ir kur strādāt!
Protams, pilsēta tukša, klīst tikai jaunās māmiņas ar ratiņiem, un to nez kāpēc , pēdējā laikā, ir daudz, un klīst pensionāri, kāds tūrists.
Ejiet Jūs ar' strādāt un neklimstiet pa dienu, bez darba, pa LIEPĀJU!
Ja te neviena nav, tad, ko tad ver vaļā jaunus megaveikalus, Lidl, Hesburger, Promo, Maximas, degvielas tankus, firmas, lidostu, u.t.t. Kas, tie ir ku-kū?!
Pesimisti ir aizbraukuši, palikuši OPTIMISTI!

n,m.m.
07:50 | 18/02/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Tik baigi nesaceries ar to Lidl . Nekādas maximas nekur nepazudīs . Šaubas tik par MEGO pretī . Tas gan vienmēr tukšs . Klaipēdā pie Lidl apmēram 8 - 10 veikali Maxima ,Rimi, IKI .Tirgus. Mazās bodes . Visos stāv rindas visu dienu un nekāds Lidl neko neiespaido

reāloptimists
11:17 | 16/02/18
ZIŅOT
(-4)
(2)
+

Nez kur gan tik labi izdevies noslēpt tās "rukātavas"? Lidl? Ja tas būs, tad pazudīs liela daļa no Maximām utml. Promo-nolemts neveiksmei, neredzi cik tai monstrā maz apmeklētāju. Lidosta-labāk būtu paklusējis. Bet frāze "...kāds tūrists"-te var piekrist 100%!

Auto
20:32 | 16/02/18
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Auto pārpilnība ielās apgāž spriedumus par nabadzību un senioru klīšanu pa ielām vai veikaliem ! Un cik piepirktus līdz malām pa lielveikaliem stumj ratiņus ! Jāāā ! Mazulīšus ratiņos vai tipinām , skolēnus ejam -----sen nav tik daudz redzēts ! Priecājamies visi kopā !

https://www.rituel-de-retour-affectif-rapide.com
16:38 | 19/02/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Je suis a votre disposition pour vous aidez a résoudre tous ces problèmes, même les cas les plus désespère : Amour, Retour Affectif Rapide, Retour de l'être aimé, Retour d'Affection , protection contre les ennemies et les mauvais sorts, guérit l’impuissance, fidélité absolue (affection retrouvé). Fait venir ou revenir la personne que vous aimez, attraction de la clientèle pour les vendeurs, chance dans tous les domaines, réussite dans les affaires, examens, permis de conduire etc…. Contactez par ces informations suivante :


Contact Maître SANTOS :

SiteWeb : https://www.marabout-vaudou-occulte.com
SiteWeb : https://www.rituel-de-retour-affectif-rapide.com
SiteWeb : https://www.richesse-rapide.wixsite.com/devenir-riche
SiteWeb : https://www.retour-affectif-ex.wixsite.com/marabout-vaudou
SiteWeb : http://www.sorcier-vaudou.onlc.be
Blog : http://www.magieretouraffectif.unblog.fr
E-Mail : Contact@marabout-vaudou-occulte.com
Tél Bénin :(+229) 97-45-85-00 (Joignable aussi sur Whatsapp)

Justin Williams
09:01 | 24/06/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Mēs piedāvājam individuālus, komerciālus un biznesa aizdevumus ar ļoti minimālām ikgadējām procentu likmēm, kas ir 3% no 1 gadu līdz 50 gadu ilgam atmaksas periodam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus robežās no €5,000 līdz €10,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu zemāk.

Aizdevēja e-pasts: sloanslimited@gmail.com

INFORMĀCIJA PAR AIZŅĒMĒJIEM:

NAME:
AIZDEVUMA SUMMA:
ILGUMS:
PHONE #:
VALSTS:

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki