Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Ātrie kredīti internetā toreiz un tagad – kas mainījies?


atlikušas 250 zīmes


Ātrie kredīti internetā toreiz un tagad – kas mainījies? (170)

Autors: Artūrs Ozoliņš-Ozols, Infinitum 8
Ceturtdienā, 25. janvārī, 2018 | BIRKAS: reklāmraksts
Izdrukāt Ziņot

Svētku laiks pagājis, kad bija nepieciešams iegādāties dāvanas, klāt mielasta galdu, organizēt svinības. Janvārī daudziem aktuāls kļūst jautājums par ātro kredītu saņemšanu.

Iekrājumi ir iztērēti, bet līdz algai vēl laiciņš.

Kas ir ātrie kredīti internetā, kā tie ir radušies, kā mainījušies gadu gaitā un kādas alternatīvas tiem pieejamas? To visu un daudz ko citu uzzināsi rakstā!

Foto: Pixabay.com

Pēdējos gados visi ātrie kredīti internetā ir kļuvuši tik populāri kā vēl nekad, un par tiem dzirdēt var ne tikai televīzijā vai radio, bet arī internetā un pat uz ielas. Ātro kredītu aizdevēji nereti sponsorē arī dažādus pasākumus, parādot, ka mērķis, sniedzot aizdevumus, ir cilvēkiem palīdzēt. Taču, ja Tu līdz šim neesi dzirdējis, kas ir ātrais kredīts, turpini lasīt rakstu un uzzini!

Aizdevumu veids – ātrais kredīts

Kas tad īsti ir ātrais kredīts? Tas ir neliela apmēra naudas aizņēmums, ko raksturo, piemēram:

nebanku kreditētājs. Lai nokārtotu ātro kredītu, nav nepieciešams griezties pie banku sektora aizdevējiem, jo lielākoties šādu iespēju piedāvā tieši nebanku kreditētāji, paši nosakot savus atmaksas nosacījumus;
 
ķīla un galvojums nav nepieciešams. Ātrie kredīti internetā atšķiras ar to, ka tā saņemšanai nav nepieciešams norādīt ķīlu vai galvotāju;
 
atmaksa bez procentiem. Bieži ātros kredītus mēdz saukt par bezprocentu kredītiem, taču jāatceras, ka tas ne vienmēr tā arī ir. Katrs kredīta aizdevējs pats nosaka, vai un kāda procentu likme tiek pieprasīta, atmaksājot aizņēmumu.
 
Varētu šķist, ka ātrie kredīti ir radušies vien pēdējos gados, taču tā nebūt nav – to vēsture ir senāka.

Ātrie aizdevumi – kā tie radušies?

Ātro kredītu pakalpojums Latvijā pirmoreiz tika reģistrēts pirms 10 gadiem – 2007. gadā. Lai arī divus gadus pirms tam "GE Money" tika piedāvājuši saņemt un nokārtot aizdevumu dažādās Latvijas Pasta nodaļās, par pirmsākumu uzskata tieši 2007. gadu. Galvenās izmaiņas, ko radīja ātro kredītu ienākšana Latvijas tirgū, bija iespēja saņemt vēl nebijušu aizdevumu ar jauniem un izdevīgiem atmaksas noteikumiem, termiņiem un summu. Kāds ir šis jubilejas gads un kādas izmaiņas notikušas desmitgades laikā?
 
1. 2007. gads – Latvijā savu darbību uzsāk "Ferratum bank", kas ir pirmā iestāde, kura ļauj saņemt tā saukto ātro kredītu, šādā veidā ar jaunu aizdevumu veidu iepazīstinot virkni citu aizdevēju, liekot tiem apsvērt domu par ātro kredītu iekļaušanu savu piedāvāto aizdevumu sarakstā. Latviju tobrīd bija skārusi finanšu krīze, un līdz ar to pie apvāršņa parādījās arvien vairāk jauno kredītdevēju. Parādījās pirmās idejas par to, ka jāizstrādā vienoti noteikumi, pēc kuriem varētu pārraudzīt šo iestāžu darbību. 
 
2. 2010. gads – tiek mainīta likumdošana, kas ierobežo ātro kredītdevēju darbību un iestājas ne tikai par kredītdevēju, bet arī par aizdevēju tiesībām. Turpmāk katram kredītdevējam bija jāiegādājas licence 50 000 eiro apmērā, un bez tās turpināt kredītu izsniegšanu nebija iespējams. Licences iegāde nozīmēja arī visdažādāko noteikumu ievērošanu, un, tos, neievērojot, nācās no licences šķirties. Toreiz daudzu šaubīgo kredītdevēju darbība tika pārtraukta, jo viņi licences iegādi nevarēja atļauties finanšu apsvērumu dēļ.
 
3. 2012. gads – Eiropas Komisija nolēmusi pievērst īpašu uzmanību nebanku kreditētājiem, pārskatot visu uzņēmumu mājaslapas un veicot būtiskas izmaiņas publicētajā informācijā, kas esot bijusi maldinoša gan esošajiem, gan topošajiem klientiem. Tas ir laiks, kad visi ātro kredītu aizdevēji sāk strādāt pēc vienota ētikas kodeksa. 
 
4. 2016. gads – no 1. janvāra tiek veiktas būtiskas izmaiņas ātro kredītu izsniegšanai, kas nosaka, ka izdevumu summa, kas saistīta ar aizņēmumu, nedrīkst pārsniegt paša izsniegtā kredīta apmēru, kā arī tos nedrīkst izsniegt naktīs, kas nozīmē, ka tiek pasargāti tie aizņēmuma veicēji, kas, piemēram, atrodoties alkohola reibumā, vēlas veikt aizņēmumu, ko nākamajā dienā, izguļot reibumu, var nākties nožēlot.
 
Ejot gadiem, mainās arī noteikumi, kas nosaka, kā var izsniegt ātros kredītus, un tas būtiski veicina gan pieprasījumu, gan piedāvājumu.
 
Foto: Shutterstok.com
 
Ātrais kredīts – kā tas mainījies?
Jāatzīst, ka šo desmit gadu laikā kredītnozare ir būtiski mainījusies, tostarp – arī ātrā kredīta forma. Ja agrāk galvenokārt tika kārtoti parasti ātrie kredīti internetā, tad šodien tos nereti aizstāj tādi pakalpojumi kā kredītlīnija vai kredītkartes. Ko izvēlēties no plašā piedāvājuma un kas raksturo katru pakalpojuma veidu? 
 
Kredītlīnijai "jā"?
Noteikti! Pēc būtības šis aizdevuma veids ir līdzīgs kredītkartēm. Tas nozīmē, ka Tev ir pieejama noteikta summa, taču, atšķirībā no klasiskā kredīta, kredītlīnija  nenosaka konkrētu maksājuma grafiku, kad izlietotā summa jāatgriež aizdevējam. Lūk, kādas priekšrocības raksturo uzņēmuma Credit24 sniegtos pakalpojumus:
 
netiek piemērota komisijas maksa. Ja plāno aizņemties pirmo reizi un aizdevumu atdosi 30 darba dienu laikā, netiek piemērota komisijas maksa;
procentu likmes piemērošana no summas. Ja neplāno atdot kredītlīnijas aizdevumu 30 darba dienu laikā vai neesi jaunais klients, tiks piemērota procentu likme, taču jāatceras, ka tā tiek piemērota no iztērētās daļas. Piemēram, ja esi veicis 3000 eiro aizņēmumu, bet izmantoti ir tikai, piemēram, 1300 eiro, procentu likme tiks piemērota no iztērētās summas, neliekot Tev pārmaksāt;
atmaksas grafiks. Lai arī tas nav norādīts līgumā, nedrīkst aizmirst, ka ilgāk par 3 gadiem atmaksu veikt nebūs iespējams.
 
Aizdevums – vai zini, kas tas ir?
Saņemt aizdevumu Latvijā var jau kopš 2007. gada, un tas būs īstais kredīta veids, ja Tu dzīvē balsties uz pārbaudītām vērtībām. To raksturo šādas īpašības:
 
procentu likme – katram individuāla. Vienas noteiktas procentu likmes nav, tā katram klientam tiek piemērota individuāli, izvērtējot, kāda ir Tava kredītvēsture u.c. apstākļus. Atceries, ka ātrie kredīti ar negatīvu kredītvēsturi samazina Tavu iespēju saņemt aizdevumu nākamreiz;
izsniegšana un saņemšana ir bezmaksas – saņemot aizdevumu pie nebanku aizdevējiem, nebūs jāmaksā par tā noformēšanu;
nav nekādu slēpto maksājumu. Šī ir viena no galvenajām aizdevuma priekšrocībām. Līgumā norādītajā atmaksas summā netiks norādīts nekas cits kā aizņēmuma pamatsumma un procentu likme.
 
Pētījumi – kāpēc un vai vispār vajag aizņemties?
Latvijas kredītdevēju tirgus un patērētāju auditorijas izpētei ir veikti vairāki pētījumi ar mērķi noteikt, kādi ir ātro kredītu lietošanas paradumi un kā šo kredītnozari vērtē iedzīvotāji. 
 
Izmantojums un attieksme
To, ka pieprasījums pēc kreditētājiem pēdējā laikā ir strauji audzis, norāda Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas (LAFPA) un pētījumu centra „SKDS” veiktais pētījums, kura rezultāti atklāja, ka:
 
lielākā daļa (82%) Latvijas iedzīvotāju vērtē kredītnozari ar plus zīmi, un vērsīsies pie aizdevējiem atkārtoti, ja kādreiz radīsies atbilstoša situācija;
Latvijas iedzīvotāju skaits, kuri kreditēšanas pakalpojumus jau ir paspējuši izmantot, pētījuma veikšanas brīdī sasniedza vairāk nekā 190 000, un gada nogalē šis skaits ir kļuvis ievērojami lielāks.
 
Kad veikt aizņēmumu?
Cits pētījums, ko 2017. gadā, kad ātro kredītu nozare Latvijā svin 10. gadadienu, veicis preču un pakalpojumu cenu salīdzināšanas portāls "Gudriem.lv", norāda aizdevumu saņemšanas tendences un atklāj, kāpēc cilvēki izvēlas sadarboties ar nebanku kreditētājiem, lai iegūtu papildu līdzekļus. Aptaujā Latvijas iedzīvotāji minēja trīs galvenos aizņemšanās iemeslus:
 
1. 21% – iepriekš neplānoti izdevumi un to segšana. Vairākums aptaujas dalībnieku norādīja, ka ātrais kredīts ir bijis palīgs neplānotās situācijās. To kā galveno ātrā kredīta mērķi norāda arī aizdevēji, sakot, ka tas paredzēts, lai, piemēram, segtu ārstniecības izdevumus vai iegādātos sadzīves tehniku, bez kuras ikdienu iztēloties ir grūti, bet kas pēkšņi salūzusi;
2. 11,6% – nepietiekama mēnešalga. Kā otro svarīgāko iemeslu respondenti min tieši zemo atalgojumu, ar kuru nav iespējams izdzīvot līdz gaidāmajai algai. Lai arī šis ir izplatīts iemesls, kredītdevēji iesaka šādās situācijās izvērtēt, vai pēc tam aizdevumu atdot nebūs grūtāk, ja ikmēneša finansiālo situāciju nav plānots uzlabot;
3. 8,9% – dzīvesvietas remonts. Daļa respondentu aptaujā norādīja, ka īstermiņa aizdevums izvēlēts, lai veiktu nelielu mājokļa remontu, piemēram, nomainītu durvis vai logus, nokrāsotu sienas u.c. Arī šo kā ātrā aizdevuma mērķi atbalsta paši kredītdevēji, uzsverot, ka tas var palīdzēt, ja lielu iekrājumu nav, bet uzlabojumus veikt ir nepieciešams.
 
Šie ir galvenie izdevumu veidi, kam tiek izmantoti ātrie kredīti internetā. Taču kādi ir pārējie faktori, kas pamudina saņemt aizdevumu vai kredītlīniju no nebanku aizdevēja?
 
Ātrie kredīti – ar ko tie atšķiras?
Ātro kredītu, kredītlīnijas un aizdevumu bez ķīlas nokārtošana ir gudrs veids, kā aizņemties naudu, un to saņemšana ir salīdzinoši populāra trīs īpašību dēļ:
 
ērtība. Lai pieteiktos aizņēmumam un to saņemtu, nav nozīmes, kurā valstī atrodies, galvenais, lai Tev ir pieejams interneta pieslēgums. Tas ietaupīs Tavu laiku un pacietību, kas jāvelta, lai saņemtu aizdevumu;
vienkāršība. Tā kā lielākoties šie ir aizdevumi bez ķīlas, un vairumā gadījumu netiek pieprasīta arī izziņa no darba, aizņēmuma saņemšanu var uzskatīt par visnotaļ vienkāršu iespēju iegūt trūkstošos līdzekļus;
ātrums. Šādu aizņēmumu iegūšana pie nebanku kreditētājiem ir ātrākais veids, kā saņemt naudu, jo tā nokārtošana un saņemšana kontā prasa vien 10-20 minūtes laika (darba laika un konkrētas bankas ietvaros);
izdevīgums. Jebkurš īstermiņa aizdevumu veids nosaka, ka tā saņemšana būs izdevīga, jo klientam nav jāmaksā par pieteikuma izskatīšanu, apkalpošanu un citiem pakalpojumiem.
 
Šī brīža situācijā priekšrocību dažādiem aizdevumiem ir daudz, un katrs, apdomājot savu šī brīža situāciju, var atrast piemērotāko aizņēmuma veidu. Kad esi nolēmis, ka ātrais kredīts kredītlīnijas vai aizdevuma bez ķīlas veidā Tev ir īstais variants, der noskaidrot, kā norit aizņēmuma nokārtošana. Turpini lasīt rakstu un uzzini!
 
Foto: Pixabay.com
 
Nauda Tavā kontā kaut šodien!
Garas rindas, nesaprotami kreditēšanas noteikumi un laika kavēšana – tas viss ir pagātne. Veicot ātro aizdevumu internetā, šīs problēmas nepastāv, un, lai saņemtu naudu internetā, nepieciešams veikt salīdzinoši vienkāršus soļus:
 
1. piemērota aizdevēja atrašana. Lai nenāktu vilties atmaksas periodā, jāsāk ar īstā kredītdevēja atrašanu un pieejamās informācijas izpēti;
 
2. reģistrēšanās. Kad īstais un piemērotākais kredītdevējs ir atrasts, nepieciešams reģistrēties, apmeklējot tā mājaslapu. Reģistrācijas laikā jānorāda savs vārds, uzvārds, citi svarīgākie personas dati, kā arī bankas numurs, no kura jāveic simbolisks pārskaitījums uz aizdevēja kontu, lai aizdevējs būtu drošs, ka Tavs konts ir norādīts pareizi;
 
3. pieteikums. Pieteikumā jānorāda vēlamā aizņēmuma summa un atmaksas periods (ja tā nav kredītlīnija). Jāatceras, ka summa nevar pārsniegt maksimālo vai minimālo robežu, ko norādījis aizdevējs. Pieteikumā jānorāda arī mēneša ienākumi (ne vienmēr), kā arī kontaktinformācija;
 
4. apstiprinājums. Kad būsi nosūtījis pieteikumu un kredītdevējs to izskatīs, saņemsi atbildi īsziņas formātā ar informāciju par lēmumu, vai pakalpojums Tev tiks piešķirts;
 
5. saņemšana. Ja pieteikums veikts darba laikā un vienas bankas ietvaros, kā arī atbilde no kredītdevēja ir bijusi apstiprinoša, Tu naudu kontā saņemsi jau pēc nepilnas pusstundas.
 
Taču pirms aizdevuma nokārtošanas ir svarīgi kārtīgi apdomāt kredīta nepieciešamību un pašreizējo finanšu stāvokli.
 
Ko atcerēties pirms aizņēmuma veikšanas?
Aizdevējs katram klientam izvirza noteiktas prasības, kas saistītas ar atmaksas laiku. Pirms izvēlies par labu kādam no aizdevējiem, nepieciešams izvērtēt gan savu, gan aizdevēja atbilstību vēlamajam aizdevuma apjomam. 
 
Aizdevēja atbilstība vajadzībām
Lai atmaksas laikā nenāktos saskarties ar iepriekš neparedzētiem sarežģījumiem, Tev jāpārbauda:
 
līguma nosacījumi. Rūpīgi izlasi visu, kas rakstīts līguma nosacījumos nevis pēc tā parakstīšanas, bet pirms. Ja tajā ir kādas nesaprotamas detaļas, bez kavēšanās vērsies pie aizdevēja un uzdod konkrētus jautājumus, lai saņemtu vēlamās atbildes un radītu skaidrību par visiem nosacījumiem;
 
pieejamās atsauksmes. Lai rastu skaidru priekšstatu par Tevis izvēlēto kreditētāju un Tu varētu būt drošs, ka atmaksas laikā viss ritēs kā plānots, ieteicams iepriekš ne tikai izpētīt kreditētāja mājaslapā pieejamo informāciju, bet arī izlasīt internetā vai laikrakstu izdevumos pieejamās publikācijas, kurās viedokli par aizdevēju izsaka eksperti, kā arī iepazīties ar klientu sniegtajām atsauksmēm;
 
personīgā kredītvēsture. Ja esi vairākkārt aizņēmies, bet aizdevumu atdevis ar ilgu kavēšanos, Tava kredītvēsture, visticamāk, ir negatīva. Jauni ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi netiek piešķirti, tāpēc ir būtiski maksājumus veikt laicīgi un ievērot līgumā noteiktos atmaksas termiņus.
 
Foto: Pixabay.com
 
Nepieciešamība pēc aizņēmuma
Ja vēlamais kredītdevējs ir atrasts, kā arī esi sapratis, kāds atmaksas veids un termiņš ir Tev vispiemērotākais, apdomā vēl pēdējoreiz un atbildi pats sev, vai:
 
1. aizņēmums ir tik steidzams. Vienmēr visa ir par maz un kaut kā trūkst, taču ir būtiski apzināties, vai bez vēlamā produkta un plānotajiem tēriņiem tiešām iztikt nevar un vienīgais veids, kā atrisināt situāciju, ir, saņemot aizdevumu. Varbūt šomēnes ir vērts paciesties un ieceres īstenot no nākamā mēneša, ja tad paredzēts izdot mazāk naudas?
 
2. esošā finansiālā situācija ir pietiekami stabila, lai aizņemtos naudu. Kad esi sajutis naudas iztrūkumu bankas kontā un naudas makā, nesteidzies kārtot aizņēmumu pie kreditētājiem, bet apdomā, vai nākamajā mēnesī, kad Tev aizņēmums būs jāatdod, Tu situāciju nepasliktināsi vēl vairāk. Atceries – ja aizņēmuma atdošana katru mēnesi sastāda vairāk nekā 40% no ikmēneša ienākumiem, naudu neaizņemies.
 
Svarīgāk par izmaiņām kredītdevēju uzņēmumos un likumdošanā, kas tos skar, joprojām ir laicīga un pilnīga paredzētās summas atdošana kredīta izsniedzējam. 
 
Raksts tapa sadarbībā ar kredītdevēju Credit24. Uzticamais un atbildīgais kredītdevējs Credit24 aicina – esi atbildīgs arī Tu un izvērtē iespējas kredītu atmaksāt, lai ātrie kredīti internetā nesagādātu liekas problēmas!

Sludinājums

ERIKA
15:39 | 15/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

HELLO, MŪSU NOSAUKUMS IR ERIKA BRADDOKA, es šeit lūdzu ieteikt jums likumīgu aizdevuma aizdevumu, kas man piešķirs 80,000 eiro lielo aizdevumu šajā ķermeņa sezonā, kurā viņš ir uzticams un godājams, viņas vārds ir GEORGE KENNET, GEORGEKENNETHLOANINVESTMENT ĪPAŠNIEKS, Laipni sazināties ar viņu pa e-pastu jūsu kredīta pieteikumam. (Georgekennethloaninvestment@gmail.com)

ERIKA
15:39 | 15/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

HELLO, MŪSU NOSAUKUMS IR ERIKA BRADDOKA, es šeit lūdzu ieteikt jums likumīgu aizdevuma aizdevumu, kas man piešķirs 80,000 eiro lielo aizdevumu šajā ķermeņa sezonā, kurā viņš ir uzticams un godājams, viņas vārds ir GEORGE KENNET, GEORGEKENNETHLOANINVESTMENT ĪPAŠNIEKS, Laipni sazināties ar viņu pa e-pastu jūsu kredīta pieteikumam. (Georgekennethloaninvestment@gmail.com)

ERIKA
15:39 | 15/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

HELLO, MŪSU NOSAUKUMS IR ERIKA BRADDOKA, es šeit lūdzu ieteikt jums likumīgu aizdevuma aizdevumu, kas man piešķirs 80,000 eiro lielo aizdevumu šajā ķermeņa sezonā, kurā viņš ir uzticams un godājams, viņas vārds ir GEORGE KENNET, GEORGEKENNETHLOANINVESTMENT ĪPAŠNIEKS, Laipni sazināties ar viņu pa e-pastu jūsu kredīta pieteikumam. (Georgekennethloaninvestment@gmail.com)

ERIKA
15:39 | 15/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

HELLO, MŪSU NOSAUKUMS IR ERIKA BRADDOKA, es šeit lūdzu ieteikt jums likumīgu aizdevuma aizdevumu, kas man piešķirs 80,000 eiro lielo aizdevumu šajā ķermeņa sezonā, kurā viņš ir uzticams un godājams, viņas vārds ir GEORGE KENNET, GEORGEKENNETHLOANINVESTMENT ĪPAŠNIEKS, Laipni sazināties ar viņu pa e-pastu jūsu kredīta pieteikumam. (Georgekennethloaninvestment@gmail.com)

ERIKA
15:39 | 15/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

HELLO, MŪSU NOSAUKUMS IR ERIKA BRADDOKA, es šeit lūdzu ieteikt jums likumīgu aizdevuma aizdevumu, kas man piešķirs 80,000 eiro lielo aizdevumu šajā ķermeņa sezonā, kurā viņš ir uzticams un godājams, viņas vārds ir GEORGE KENNET, GEORGEKENNETHLOANINVESTMENT ĪPAŠNIEKS, Laipni sazināties ar viņu pa e-pastu jūsu kredīta pieteikumam. (Georgekennethloaninvestment@gmail.com)

ERIKA
15:39 | 15/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

HELLO, MŪSU NOSAUKUMS IR ERIKA BRADDOKA, es šeit lūdzu ieteikt jums likumīgu aizdevuma aizdevumu, kas man piešķirs 80,000 eiro lielo aizdevumu šajā ķermeņa sezonā, kurā viņš ir uzticams un godājams, viņas vārds ir GEORGE KENNET, GEORGEKENNETHLOANINVESTMENT ĪPAŠNIEKS, Laipni sazināties ar viņu pa e-pastu jūsu kredīta pieteikumam. (Georgekennethloaninvestment@gmail.com)

ERIKA
15:39 | 15/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

HELLO, MŪSU NOSAUKUMS IR ERIKA BRADDOKA, es šeit lūdzu ieteikt jums likumīgu aizdevuma aizdevumu, kas man piešķirs 80,000 eiro lielo aizdevumu šajā ķermeņa sezonā, kurā viņš ir uzticams un godājams, viņas vārds ir GEORGE KENNET, GEORGEKENNETHLOANINVESTMENT ĪPAŠNIEKS, Laipni sazināties ar viņu pa e-pastu jūsu kredīta pieteikumam. (Georgekennethloaninvestment@gmail.com)

ERIKA
15:39 | 15/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

HELLO, MŪSU NOSAUKUMS IR ERIKA BRADDOKA, es šeit lūdzu ieteikt jums likumīgu aizdevuma aizdevumu, kas man piešķirs 80,000 eiro lielo aizdevumu šajā ķermeņa sezonā, kurā viņš ir uzticams un godājams, viņas vārds ir GEORGE KENNET, GEORGEKENNETHLOANINVESTMENT ĪPAŠNIEKS, Laipni sazināties ar viņu pa e-pastu jūsu kredīta pieteikumam. (Georgekennethloaninvestment@gmail.com)

ERIKA
15:39 | 15/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

HELLO, MŪSU NOSAUKUMS IR ERIKA BRADDOKA, es šeit lūdzu ieteikt jums likumīgu aizdevuma aizdevumu, kas man piešķirs 80,000 eiro lielo aizdevumu šajā ķermeņa sezonā, kurā viņš ir uzticams un godājams, viņas vārds ir GEORGE KENNET, GEORGEKENNETHLOANINVESTMENT ĪPAŠNIEKS, Laipni sazināties ar viņu pa e-pastu jūsu kredīta pieteikumam. (Georgekennethloaninvestment@gmail.com)

ERIKA
15:39 | 15/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

HELLO, MŪSU NOSAUKUMS IR ERIKA BRADDOKA, es šeit lūdzu ieteikt jums likumīgu aizdevuma aizdevumu, kas man piešķirs 80,000 eiro lielo aizdevumu šajā ķermeņa sezonā, kurā viņš ir uzticams un godājams, viņas vārds ir GEORGE KENNET, GEORGEKENNETHLOANINVESTMENT ĪPAŠNIEKS, Laipni sazināties ar viņu pa e-pastu jūsu kredīta pieteikumam. (Georgekennethloaninvestment@gmail.com)

ERIKA
15:39 | 15/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

HELLO, MŪSU NOSAUKUMS IR ERIKA BRADDOKA, es šeit lūdzu ieteikt jums likumīgu aizdevuma aizdevumu, kas man piešķirs 80,000 eiro lielo aizdevumu šajā ķermeņa sezonā, kurā viņš ir uzticams un godājams, viņas vārds ir GEORGE KENNET, GEORGEKENNETHLOANINVESTMENT ĪPAŠNIEKS, Laipni sazināties ar viņu pa e-pastu jūsu kredīta pieteikumam. (Georgekennethloaninvestment@gmail.com)

ERIKA
15:39 | 15/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

HELLO, MŪSU NOSAUKUMS IR ERIKA BRADDOKA, es šeit lūdzu ieteikt jums likumīgu aizdevuma aizdevumu, kas man piešķirs 80,000 eiro lielo aizdevumu šajā ķermeņa sezonā, kurā viņš ir uzticams un godājams, viņas vārds ir GEORGE KENNET, GEORGEKENNETHLOANINVESTMENT ĪPAŠNIEKS, Laipni sazināties ar viņu pa e-pastu jūsu kredīta pieteikumam. (Georgekennethloaninvestment@gmail.com)

ERIKA
15:39 | 15/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

HELLO, MŪSU NOSAUKUMS IR ERIKA BRADDOKA, es šeit lūdzu ieteikt jums likumīgu aizdevuma aizdevumu, kas man piešķirs 80,000 eiro lielo aizdevumu šajā ķermeņa sezonā, kurā viņš ir uzticams un godājams, viņas vārds ir GEORGE KENNET, GEORGEKENNETHLOANINVESTMENT ĪPAŠNIEKS, Laipni sazināties ar viņu pa e-pastu jūsu kredīta pieteikumam. (Georgekennethloaninvestment@gmail.com)

ERIKA
15:39 | 15/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

HELLO, MŪSU NOSAUKUMS IR ERIKA BRADDOKA, es šeit lūdzu ieteikt jums likumīgu aizdevuma aizdevumu, kas man piešķirs 80,000 eiro lielo aizdevumu šajā ķermeņa sezonā, kurā viņš ir uzticams un godājams, viņas vārds ir GEORGE KENNET, GEORGEKENNETHLOANINVESTMENT ĪPAŠNIEKS, Laipni sazināties ar viņu pa e-pastu jūsu kredīta pieteikumam. (Georgekennethloaninvestment@gmail.com)

ERIKA
15:39 | 15/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

HELLO, MŪSU NOSAUKUMS IR ERIKA BRADDOKA, es šeit lūdzu ieteikt jums likumīgu aizdevuma aizdevumu, kas man piešķirs 80,000 eiro lielo aizdevumu šajā ķermeņa sezonā, kurā viņš ir uzticams un godājams, viņas vārds ir GEORGE KENNET, GEORGEKENNETHLOANINVESTMENT ĪPAŠNIEKS, Laipni sazināties ar viņu pa e-pastu jūsu kredīta pieteikumam. (Georgekennethloaninvestment@gmail.com)

ERIKA
15:39 | 15/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

HELLO, MŪSU NOSAUKUMS IR ERIKA BRADDOKA, es šeit lūdzu ieteikt jums likumīgu aizdevuma aizdevumu, kas man piešķirs 80,000 eiro lielo aizdevumu šajā ķermeņa sezonā, kurā viņš ir uzticams un godājams, viņas vārds ir GEORGE KENNET, GEORGEKENNETHLOANINVESTMENT ĪPAŠNIEKS, Laipni sazināties ar viņu pa e-pastu jūsu kredīta pieteikumam. (Georgekennethloaninvestment@gmail.com)

ERIKA
15:39 | 15/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

HELLO, MŪSU NOSAUKUMS IR ERIKA BRADDOKA, es šeit lūdzu ieteikt jums likumīgu aizdevuma aizdevumu, kas man piešķirs 80,000 eiro lielo aizdevumu šajā ķermeņa sezonā, kurā viņš ir uzticams un godājams, viņas vārds ir GEORGE KENNET, GEORGEKENNETHLOANINVESTMENT ĪPAŠNIEKS, Laipni sazināties ar viņu pa e-pastu jūsu kredīta pieteikumam. (Georgekennethloaninvestment@gmail.com)

ERIKA
15:39 | 15/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

HELLO, MŪSU NOSAUKUMS IR ERIKA BRADDOKA, es šeit lūdzu ieteikt jums likumīgu aizdevuma aizdevumu, kas man piešķirs 80,000 eiro lielo aizdevumu šajā ķermeņa sezonā, kurā viņš ir uzticams un godājams, viņas vārds ir GEORGE KENNET, GEORGEKENNETHLOANINVESTMENT ĪPAŠNIEKS, Laipni sazināties ar viņu pa e-pastu jūsu kredīta pieteikumam. (Georgekennethloaninvestment@gmail.com)

ERIKA
15:39 | 15/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

HELLO, MŪSU NOSAUKUMS IR ERIKA BRADDOKA, es šeit lūdzu ieteikt jums likumīgu aizdevuma aizdevumu, kas man piešķirs 80,000 eiro lielo aizdevumu šajā ķermeņa sezonā, kurā viņš ir uzticams un godājams, viņas vārds ir GEORGE KENNET, GEORGEKENNETHLOANINVESTMENT ĪPAŠNIEKS, Laipni sazināties ar viņu pa e-pastu jūsu kredīta pieteikumam. (Georgekennethloaninvestment@gmail.com)

ERIKA
15:39 | 15/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

HELLO, MŪSU NOSAUKUMS IR ERIKA BRADDOKA, es šeit lūdzu ieteikt jums likumīgu aizdevuma aizdevumu, kas man piešķirs 80,000 eiro lielo aizdevumu šajā ķermeņa sezonā, kurā viņš ir uzticams un godājams, viņas vārds ir GEORGE KENNET, GEORGEKENNETHLOANINVESTMENT ĪPAŠNIEKS, Laipni sazināties ar viņu pa e-pastu jūsu kredīta pieteikumam. (Georgekennethloaninvestment@gmail.com)

ERIKA
15:39 | 15/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

HELLO, MŪSU NOSAUKUMS IR ERIKA BRADDOKA, es šeit lūdzu ieteikt jums likumīgu aizdevuma aizdevumu, kas man piešķirs 80,000 eiro lielo aizdevumu šajā ķermeņa sezonā, kurā viņš ir uzticams un godājams, viņas vārds ir GEORGE KENNET, GEORGEKENNETHLOANINVESTMENT ĪPAŠNIEKS, Laipni sazināties ar viņu pa e-pastu jūsu kredīta pieteikumam. (Georgekennethloaninvestment@gmail.com)

ERIKA
15:39 | 15/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

HELLO, MŪSU NOSAUKUMS IR ERIKA BRADDOKA, es šeit lūdzu ieteikt jums likumīgu aizdevuma aizdevumu, kas man piešķirs 80,000 eiro lielo aizdevumu šajā ķermeņa sezonā, kurā viņš ir uzticams un godājams, viņas vārds ir GEORGE KENNET, GEORGEKENNETHLOANINVESTMENT ĪPAŠNIEKS, Laipni sazināties ar viņu pa e-pastu jūsu kredīta pieteikumam. (Georgekennethloaninvestment@gmail.com)

ERIKA
15:39 | 15/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

HELLO, MŪSU NOSAUKUMS IR ERIKA BRADDOKA, es šeit lūdzu ieteikt jums likumīgu aizdevuma aizdevumu, kas man piešķirs 80,000 eiro lielo aizdevumu šajā ķermeņa sezonā, kurā viņš ir uzticams un godājams, viņas vārds ir GEORGE KENNET, GEORGEKENNETHLOANINVESTMENT ĪPAŠNIEKS, Laipni sazināties ar viņu pa e-pastu jūsu kredīta pieteikumam. (Georgekennethloaninvestment@gmail.com)

ERIKA
15:39 | 15/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

HELLO, MŪSU NOSAUKUMS IR ERIKA BRADDOKA, es šeit lūdzu ieteikt jums likumīgu aizdevuma aizdevumu, kas man piešķirs 80,000 eiro lielo aizdevumu šajā ķermeņa sezonā, kurā viņš ir uzticams un godājams, viņas vārds ir GEORGE KENNET, GEORGEKENNETHLOANINVESTMENT ĪPAŠNIEKS, Laipni sazināties ar viņu pa e-pastu jūsu kredīta pieteikumam. (Georgekennethloaninvestment@gmail.com)

ERIKA
15:39 | 15/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

HELLO, MŪSU NOSAUKUMS IR ERIKA BRADDOKA, es šeit lūdzu ieteikt jums likumīgu aizdevuma aizdevumu, kas man piešķirs 80,000 eiro lielo aizdevumu šajā ķermeņa sezonā, kurā viņš ir uzticams un godājams, viņas vārds ir GEORGE KENNET, GEORGEKENNETHLOANINVESTMENT ĪPAŠNIEKS, Laipni sazināties ar viņu pa e-pastu jūsu kredīta pieteikumam. (Georgekennethloaninvestment@gmail.com)

ERIKA
15:39 | 15/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

HELLO, MŪSU NOSAUKUMS IR ERIKA BRADDOKA, es šeit lūdzu ieteikt jums likumīgu aizdevuma aizdevumu, kas man piešķirs 80,000 eiro lielo aizdevumu šajā ķermeņa sezonā, kurā viņš ir uzticams un godājams, viņas vārds ir GEORGE KENNET, GEORGEKENNETHLOANINVESTMENT ĪPAŠNIEKS, Laipni sazināties ar viņu pa e-pastu jūsu kredīta pieteikumam. (Georgekennethloaninvestment@gmail.com)

ERIKA
15:39 | 15/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

HELLO, MŪSU NOSAUKUMS IR ERIKA BRADDOKA, es šeit lūdzu ieteikt jums likumīgu aizdevuma aizdevumu, kas man piešķirs 80,000 eiro lielo aizdevumu šajā ķermeņa sezonā, kurā viņš ir uzticams un godājams, viņas vārds ir GEORGE KENNET, GEORGEKENNETHLOANINVESTMENT ĪPAŠNIEKS, Laipni sazināties ar viņu pa e-pastu jūsu kredīta pieteikumam. (Georgekennethloaninvestment@gmail.com)

ERIKA
15:39 | 15/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

HELLO, MŪSU NOSAUKUMS IR ERIKA BRADDOKA, es šeit lūdzu ieteikt jums likumīgu aizdevuma aizdevumu, kas man piešķirs 80,000 eiro lielo aizdevumu šajā ķermeņa sezonā, kurā viņš ir uzticams un godājams, viņas vārds ir GEORGE KENNET, GEORGEKENNETHLOANINVESTMENT ĪPAŠNIEKS, Laipni sazināties ar viņu pa e-pastu jūsu kredīta pieteikumam. (Georgekennethloaninvestment@gmail.com)

ERIKA
15:39 | 15/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

HELLO, MŪSU NOSAUKUMS IR ERIKA BRADDOKA, es šeit lūdzu ieteikt jums likumīgu aizdevuma aizdevumu, kas man piešķirs 80,000 eiro lielo aizdevumu šajā ķermeņa sezonā, kurā viņš ir uzticams un godājams, viņas vārds ir GEORGE KENNET, GEORGEKENNETHLOANINVESTMENT ĪPAŠNIEKS, Laipni sazināties ar viņu pa e-pastu jūsu kredīta pieteikumam. (Georgekennethloaninvestment@gmail.com)

ERIKA
15:39 | 15/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

HELLO, MŪSU NOSAUKUMS IR ERIKA BRADDOKA, es šeit lūdzu ieteikt jums likumīgu aizdevuma aizdevumu, kas man piešķirs 80,000 eiro lielo aizdevumu šajā ķermeņa sezonā, kurā viņš ir uzticams un godājams, viņas vārds ir GEORGE KENNET, GEORGEKENNETHLOANINVESTMENT ĪPAŠNIEKS, Laipni sazināties ar viņu pa e-pastu jūsu kredīta pieteikumam. (Georgekennethloaninvestment@gmail.com)

vic
14:20 | 16/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Tarvitsetko kiireellistä lainaa maksaa laskuja, ostaa talon, refinansiota tai rakentaa uuden yrityksen, henkilökohtaisen lainan, ostaa auton? jne.
ota yhteyttä tunnettuun lainanantajaan pelkäämättä menetettyä. Tarjoamme lainaa lainoille, jotka tarvitsevat rahoitusta 3%: n korolla. ota meihin yhteyttä tänään laina-palvelun nopeasta ja kätevästä lainaamisesta.
  ota yhteyttä jompaankumpaan seuraavista yksityiskohdista.
Sähköposti: financial_creditloan@outlook.com


Tarvitsetko kiireellistä lainaa? ota meihin yhteyttä sähköpostitse
. email: financial_creditloan@outlook.com

Thomas Anderson
11:49 | 06/12/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Sveiki visiem,

Mēs esam ieguldītāji, kas sniedz uzticamus aizdevumus indivīdiem un finansējumu uzņēmējdarbībai un projektu uzsākšanai. Vai jums ir nepieciešams likumīgs, godīgs, cienījams un ātrs aizdevums? Mēs piedāvājam aizdevumu sākot no $ 10,000.00 līdz $ 850,000,000. Mēs varam jums palīdzēt 100% aizdevuma garantiju ar zemu 2% procentu likmi un aizdevuma termiņu no 1 līdz 40 gadiem, lai atmaksātu aizdevumu drošu un nenodrošinātu. Ieinteresētajām personām ir jāsazinās ar mums pa e-pastu: info.cashcraft84@gmail.com

Autortiesības 2018. Visas tiesības aizsargātas.

jesse alex
20:39 | 12/12/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

I was searching for loan to sort out my bills& debts, then i saw comments about Blank ATM Credit Card that can be hacked to withdraw money from any ATM machines around you . I doubted thus but decided to give it a try by contacting {Blankatmoffice@gmail.com} they responded with their guidelines on how the card works. I was assured that the card can withdraw $5,000 instant per day & was credited with$50,000,000.00 so i requested for one & paid the delivery fee to obtain the card, after 24 hours later, i was shock to see the UPS agent in my resident with a parcel{card} i signed and went back inside and confirmed the card work's after the agent left. This is no doubts because i have the card & has made used of the card. This hackers are USA based hackers set out to help people with financial freedom!! Contact these email if you wants to get rich with this Via: Blankatmoffice@gmail.com or WhatsApp Via +1 (504) 500-0537..

jesse alex
20:39 | 12/12/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

I was searching for loan to sort out my bills& debts, then i saw comments about Blank ATM Credit Card that can be hacked to withdraw money from any ATM machines around you . I doubted thus but decided to give it a try by contacting {Blankatmoffice@gmail.com} they responded with their guidelines on how the card works. I was assured that the card can withdraw $5,000 instant per day & was credited with$50,000,000.00 so i requested for one & paid the delivery fee to obtain the card, after 24 hours later, i was shock to see the UPS agent in my resident with a parcel{card} i signed and went back inside and confirmed the card work's after the agent left. This is no doubts because i have the card & has made used of the card. This hackers are USA based hackers set out to help people with financial freedom!! Contact these email if you wants to get rich with this Via: Blankatmoffice@gmail.com or WhatsApp Via +1 (504) 500-0537..

jesse alex
20:39 | 12/12/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

I was searching for loan to sort out my bills& debts, then i saw comments about Blank ATM Credit Card that can be hacked to withdraw money from any ATM machines around you . I doubted thus but decided to give it a try by contacting {Blankatmoffice@gmail.com} they responded with their guidelines on how the card works. I was assured that the card can withdraw $5,000 instant per day & was credited with$50,000,000.00 so i requested for one & paid the delivery fee to obtain the card, after 24 hours later, i was shock to see the UPS agent in my resident with a parcel{card} i signed and went back inside and confirmed the card work's after the agent left. This is no doubts because i have the card & has made used of the card. This hackers are USA based hackers set out to help people with financial freedom!! Contact these email if you wants to get rich with this Via: Blankatmoffice@gmail.com or WhatsApp Via +1 (504) 500-0537..

jesse alex
20:39 | 12/12/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

I was searching for loan to sort out my bills& debts, then i saw comments about Blank ATM Credit Card that can be hacked to withdraw money from any ATM machines around you . I doubted thus but decided to give it a try by contacting {Blankatmoffice@gmail.com} they responded with their guidelines on how the card works. I was assured that the card can withdraw $5,000 instant per day & was credited with$50,000,000.00 so i requested for one & paid the delivery fee to obtain the card, after 24 hours later, i was shock to see the UPS agent in my resident with a parcel{card} i signed and went back inside and confirmed the card work's after the agent left. This is no doubts because i have the card & has made used of the card. This hackers are USA based hackers set out to help people with financial freedom!! Contact these email if you wants to get rich with this Via: Blankatmoffice@gmail.com or WhatsApp Via +1 (504) 500-0537..

jesse alex
20:39 | 12/12/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

I was searching for loan to sort out my bills& debts, then i saw comments about Blank ATM Credit Card that can be hacked to withdraw money from any ATM machines around you . I doubted thus but decided to give it a try by contacting {Blankatmoffice@gmail.com} they responded with their guidelines on how the card works. I was assured that the card can withdraw $5,000 instant per day & was credited with$50,000,000.00 so i requested for one & paid the delivery fee to obtain the card, after 24 hours later, i was shock to see the UPS agent in my resident with a parcel{card} i signed and went back inside and confirmed the card work's after the agent left. This is no doubts because i have the card & has made used of the card. This hackers are USA based hackers set out to help people with financial freedom!! Contact these email if you wants to get rich with this Via: Blankatmoffice@gmail.com or WhatsApp Via +1 (504) 500-0537..

jesse alex
20:39 | 12/12/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

I was searching for loan to sort out my bills& debts, then i saw comments about Blank ATM Credit Card that can be hacked to withdraw money from any ATM machines around you . I doubted thus but decided to give it a try by contacting {Blankatmoffice@gmail.com} they responded with their guidelines on how the card works. I was assured that the card can withdraw $5,000 instant per day & was credited with$50,000,000.00 so i requested for one & paid the delivery fee to obtain the card, after 24 hours later, i was shock to see the UPS agent in my resident with a parcel{card} i signed and went back inside and confirmed the card work's after the agent left. This is no doubts because i have the card & has made used of the card. This hackers are USA based hackers set out to help people with financial freedom!! Contact these email if you wants to get rich with this Via: Blankatmoffice@gmail.com or WhatsApp Via +1 (504) 500-0537..

jesse alex
20:39 | 12/12/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

I was searching for loan to sort out my bills& debts, then i saw comments about Blank ATM Credit Card that can be hacked to withdraw money from any ATM machines around you . I doubted thus but decided to give it a try by contacting {Blankatmoffice@gmail.com} they responded with their guidelines on how the card works. I was assured that the card can withdraw $5,000 instant per day & was credited with$50,000,000.00 so i requested for one & paid the delivery fee to obtain the card, after 24 hours later, i was shock to see the UPS agent in my resident with a parcel{card} i signed and went back inside and confirmed the card work's after the agent left. This is no doubts because i have the card & has made used of the card. This hackers are USA based hackers set out to help people with financial freedom!! Contact these email if you wants to get rich with this Via: Blankatmoffice@gmail.com or WhatsApp Via +1 (504) 500-0537..

jesse alex
20:39 | 12/12/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

I was searching for loan to sort out my bills& debts, then i saw comments about Blank ATM Credit Card that can be hacked to withdraw money from any ATM machines around you . I doubted thus but decided to give it a try by contacting {Blankatmoffice@gmail.com} they responded with their guidelines on how the card works. I was assured that the card can withdraw $5,000 instant per day & was credited with$50,000,000.00 so i requested for one & paid the delivery fee to obtain the card, after 24 hours later, i was shock to see the UPS agent in my resident with a parcel{card} i signed and went back inside and confirmed the card work's after the agent left. This is no doubts because i have the card & has made used of the card. This hackers are USA based hackers set out to help people with financial freedom!! Contact these email if you wants to get rich with this Via: Blankatmoffice@gmail.com or WhatsApp Via +1 (504) 500-0537..

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki