Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Bijušā SK "Liepājas metalurgs" direktora Šēna atklātā vēstule


atlikušas 250 zīmes


Bijušā SK "Liepājas metalurgs" direktora Šēna atklātā vēstule (18)

Trešdienā, 31. oktobrī, 2018 | BIRKAS: atklātā vēstule , Ilgvars Šēns , Ledus halle , hokejs , SK Liepājas metalugs , Kurzemes Vārds
Izdrukāt Ziņot

Piedāvājam Sporta kluba "Liepājas metalurgs" bijušā direktors Ilgvara Šēna atklāto vēstuli, kas tapusi reaģējot uz publikāciju laikrakstā "Kurzemes Vārds" par situācija ap Liepājas ledus halli.

"Izlasot rakstu 30. oktobra laikrakstā "Kurzemes Vārds" par Ledus halles problēmām un Mārtiņa Sīļa to traktējumu, uzsverot, ka Metalurga sistēma mērķtiecīgi nerisināja virkni problēmu un ļāva grimt tajās, biju pārsteigts par šādu problēmu izklāstu.

Dienas gaitā man zvanīja agrākie Ledus halles darbinieki, kuri atbildēja par ledus kvalitāti. Viņi bija sašutuši par dezinformāciju un lūdza izskaidrot liepājniekiem patieso situāciju.

Tā kā biju SK "Liepājas metalurgs" direktors tā pēdējos piecus pastāvēšanas gadus, tas skar arī mani personīgi. Es nolēmu izteikt savas domas.

Pats fakts par mērķtiecīgu neko nedarīšanu, protams, ir absurds. Metalurgi cēla halli, par saviem līdzekļiem uzturēja, loloja un lepojās ar to. Liepājas Ledus halle pelnīti tika uzskatīta par mājīgāko un labāko Latvijā. Liepājā notika pasaules čempionāti hokejā junioriem un sievietēm, Baltkrievijas čempionāta un KHL oficiālās spēles ar drakoniskām prasībām ledus kvalitātei un drošībai. 15 gadu laikā par šiem jautājumiem nebija nevienas nopietnas pretenzijas. Neviens nevar atcerēties gadījumu, kad ledus kvalitātes dēļ spēle netiek pabeigta, kā tas ir šodien.

Un kā lai izskaidro faktu, ka Māris Verpakovskis vairākās intervijās ir akcentējis, ka viņš mantojumā ir saņēmis teicamu futbola infrastruktūru? Tātad iznāk, ka viens sporta veids, kas bija daudz darbietilpīgāks un dārgāks, tika uzturēts, bet otrs mērķtiecīgi gremdēts? Loģikas nekādas, tikai demagoģija.

Rūpnīcai pārtraucot darbību, pēdējais pusgads klubam, kurā trenējās  600 bērnu, bija ļoti smags, un mēs nevarējām atļauties ieguldīt līdzekļus infrastruktūrā. Bija tikai viena doma – atrast naudu darbinieku, treneru, spēlētāju algām. Tas mums arī pilnībā izdevās. Ar pilnu pārliecību es varu teikt, ka Ledus halli mēs nodevām ļoti labā stāvoklī! Ir pagājuši 5 gadi, un šodien tā ir, tēlaini izsakoties, vienos ielāpos.

Sīļa kungs pats apgāž apgalvojumu par mērķtiecīgu gremdēšanu, paskaidrojot, ka 3 no 4 kompresoriem pirkti pēdējo 6-8 gadu laikā, tātad –  Metalurga pēdējos darba gados. Protams, par 20 gadus veca kompresora nomaiņu 5 gadu laikā bija savlaicīgi jādomā, tāpat par tablo un ledus mašīnu.

Mūsu laikā kompresori izgāja no ierindas daudzas reizes, un ir ilgstoši strādāts ar trijiem, ziemas periodā pat ar diviem. Nekad ledus nav sabrucis, ja tas ir pareizā biezumā (4 cm), nevis, ekonomējot elektroenerģiju, uzturēts divas reizes plānāks.

Darbaspēka un elektroenerģijas ekonomijai jābūt tik tādai, kas neietekmē kvalitāti. Skumji ir lasīt par problēmām dušu telpās, tualetēs, ģērbtuvēs, ko var atrisināt pavisam īsā laikā. Šobrīd izskatās, ka no ārpuses skaisti apgleznotā halle ir pabērna lomā OC un pilna ar ielāpiem iekšpusē.

Noslēgumā gribu atgādināt, ka hokejs ir vistitulētākais sporta veids Liepājā un pelnījis labākus apstākļus nekā šobrīd.

Ļoti ceru, ka pašvaldība līdzekļus, kas nav salīdzināmi ar daudzu miljonu vērtu manēžu celtniecību, Ledus halles sakārtošanai un uzturēšanai atradīs, jo maksātnespējas administrators to savā laikā atdeva par sviestmaizes cenu un situācija, kas kā karsts kartupelis tiek viļāts Latvijas hokeja sabiedrībā, normalizēsies."

Bijušais SK "Liepājas metalurgs" direktors Ilgvars Šēns


Sludinājums

29
15:14 | 31/10/18
ZIŅOT
(-2)
(41)
+

Ilgvaram pilnīga taisnība. Piekrītu!

vecais kommunists attaisnojas
17:01 | 01/11/18
ZIŅOT
(-6)
(1)
+

vecais kommunists attaisno savu nolaidibu

streptosils
16:01 | 31/10/18
ZIŅOT
(-3)
(31)
+

Tas gan LM laikos viss tika uzturēts kārtībā.

Hahaha
20:14 | 31/10/18
ZIŅOT
(-5)
(0)
+

Liepājas universitāte arī ir tikai no āras smuka un tā ar ļoti daudzām ēkām Liepājā...

Paldies Šēna k-gs par viedokli!
20:24 | 31/10/18
ZIŅOT
(-4)
(22)
+

Jaunajiem saimniekiem KAUNS, KAUNS un vēlreiz KAUNS! Nejēgas!

Džauls
21:19 | 31/10/18
ZIŅOT
(-4)
(3)
+

Olimpiskajam centram izdevies elektrības rēķinus samazināt par 25%
Vispirms efektīvāks un līdz ar to ekonomiskāks pieslēgums ierīkots baseina un SPA kompleksa iekārtu darbināšanai, bet 2016. gada vidū – ledus hallē.

http://www.delfi.lv/news/elektrozinas/olimpiskajam-centram-izdevies-elektribas-rekinus-samazinat-par-25.d?id=48365451

savējais
21:40 | 31/10/18
ZIŅOT
(-1)
(12)
+

Tad jau tā lieta paliek pavisam skaidra...ekonomiskais pieslēgums arī ledus hallei ! Nu tad jaucam nost tūlīt ! Negaidīsim 3-4 gadus, kad pati sabruks !!! Būs vēl ekonomiskāk !!! Tā vaig saimniekot Liepājā !!!

halles darbinieks
09:35 | 01/11/18
ZIŅOT
(-9)
(4)
+

Hallē ir divi darbinieki kas stradā jau 10 sezonu Ledus kāds bija 10 gadus atpakaļ tāds viņš ir arī šodien un ir arī stradāts ar plānāku ledu.Un interesanti kuri halles darbinieki ir zvanijuši tie kuriem ar ledu nav bijis nekadas saskarsmes'.Un kā raksta Šēna kungs ar 2 kompresoriem nevar uzturēt ledu ārā nav mīnus10.

Liene
11:07 | 01/11/18
ZIŅOT
(-6)
(2)
+

Tāpat arī 2016.gadā notika KHL spēles Liepājā( ar drakoniskām prasībām ledus kvalitātei un drošībai)..Dinamo nometne šogad arī notika Liepājā, daudz puikas un jauniešu kā vasarā tā ziemā ir manāmi pie halles, hallē notiek rodība., Domājams ka Liepājas ledus hallē grib atgriezties ikviens, jo Loc tomēr ir lieliska infrastruktūra jebkuram sporta veidam un tas kas noticis pēdējā laikā ir vienkārši nelaimīga sagadīšanās, jo kā mēs visi zinām tehnika plīst visnepiemērotākajos brīžos.... Lai ledus hallei tās vadībai un klubam viss izdodas jo hokejs ir forš!

to Lienei
13:18 | 01/11/18
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

Pareizi Liene, ja 2016 gadā ar drakoniskām prasībām varēja aizvadīt Dinamo spēles, tad kā var LOC runāt par Metalurga sistemātisku ledus halles problēmu nerisināšanu. Tu apjēdz, par ko tu runā!!!!

halles darbiniekam
16:09 | 01/11/18
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

Var jau dažādi strādāt...iespējams, attieksme pret darbu kopumā ir paviršāka nekā 10 gadus atpakaļ , ja tik daudz nepilnību ? Un nevajag vainot Metalurgu savās neizdarībās. Par kompresoriem....izlasi kārtīgi Šēna kunga rakstīto un tad šūmējies.! Lai turpmāk ar darbiem veicas labāk...Drīz aiziešu ciemos !!!

nu
21:54 | 01/11/18
ZIŅOT
(-0)
(9)
+

pavisam kaunu zaudējuši,būtu paldies teikuši Metalurgam par halli vispār ,bet tā" nolikt"!
Šēna kungs,malacis,ka noreaģēja un pateica taisnību gan par halli un arī par kompresoriem.

DreDre
20:49 | 02/11/18
ZIŅOT
(-4)
(1)
+

Izskatās, ka kāds nevar pārdzīvot atbrīvošanu

Bleble
07:59 | 03/11/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Izskatās, ka kāds netiek galā ar darbiem, jo ir nejēga un pāk daudz laika pavada rakstot komentārus.

victoria
08:50 | 03/11/18
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Olin niin onnellinen ja menin hänen luokseen, niin aloimme yhdessä elää yhdessä onnellisina. Siitä lähtien olen luvannut, että kenelläkään tiedän, että minulla on suhde ongelma, olisin auttamassa tällaista henkilöä viittaamalla hänelle ainoaan todellinen ja voimakas oikeinkirjoittaja, joka auttoi minua omalla ongelmallani ja kuka eroaa kaikki fake niistä siellä. Jokainen tarvitsisi oikeinkirjoittajan apua, hänen sähköpostiosoitteensa: AKHERETEMPLE@gmail.com
tai
soita / whatsapp: +2349057261346 voit lähettää hänelle sähköpostia, jos tarvitset hänen apua suhteestasi tai muussa. Ota yhteyttä nyt kaikkiin ongelmiin
AKHERETEMPLE@gmail.com
tai
soita / WhatsApp: +2349057261346

HOC
14:03 | 05/11/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Šēna kungam ir pilna taisnība, jo tas, kas notiek ar LOC un tā pārvaldīto infrastruktūru būtu jāpēta citām struktūrvienībām. Nebiju hallē 5 pēdējos gadus. Kad ienācu, radās iespaids, ka šim sporta veidam Liepājā nav vēstures, nav nekā- Kas paliks pēc jums, cien. LOC un halles vadītāji? Tā rīkoties ar mantu, kura jums gadījās par ''sviestmaizi'' ir liels neprofesionalisms. Bet katrs no jauniem vadītājiem uzskata sevi par viss zinošāku un gudrāku.

victoria
03:07 | 06/11/18
ZIŅOT
(-3)
(0)
+

Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, lai nomaksātu rēķinus, nopirktu māju, refinansētu vai izveidotu jaunu biznesu, personīgo aizdevumu, nopirktu automašīnu? utt.
sazinieties ar pazīstamu aizdevuma aizdevēju, nebaidoties no zaudētā. mēs piedāvājam aizdevumu cilvēkiem, kuriem nepieciešama 3% procentu finanšu aizdevums. Sazinieties ar mums šodien, lai saņemtu ātru un ērtu aizdevuma izveidi par mūsu aizdevumu pakalpojumu.
  sazinieties ar mums, izmantojot kādu no tālāk minētajām detaļām.
E-pasts: financial_creditloan@outlook.com

sloanslimited@gmail.com
14:59 | 15/04/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Mēs piedāvājam visu veidu finanšu aizdevumus @ 3% procentu likmi. Mēs dodam no aizdevumiem robežās no €10,000.00 līdz €50,000,000.00. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem e-pasts tagad: sloanslimited@gmail.com

Whats-app vai zvaniet: +1201865546

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki