Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Coastline Trek" – izklaide lietuviešiem ar domes atbalstu?


atlikušas 250 zīmes


"Coastline Trek" – izklaide lietuviešiem ar domes atbalstu? (25)

Autors: Sarmīte Pujēna
Ceturtdienā, 11. aprīlī, 2019 | BIRKAS: pludmale , LRTIB , pārgājiens , Lietuva , tūrisms , Inta Šoriņa
Izdrukāt Ziņot

Reģistrēšanās pārgājienam "Coastline Trek" jau rit pilnā sparā, taču Liepājas puse pat nav sniegusi oficiālu informāciju, nav reklāmas baneru un plakātu uz afišu stabiem.

Līdz pārgājienam atlicis tikai mēnesis un reģistrācija jau notiek, turklāt, kā teikts pārgājiena oficiālajā lapā, dalības maksa, tuvojoties pasākumam, kļūs lielāka un reģistrācija pat var tikt pārtraukta, ja dalībnieku skaits kļūs pārāk liels, taču masu mediji pat nav saņēmuši informāciju, ka pārgājiens notiks 11.maijā, nerunājot nemaz par sīkākām detaļām!

Par to, ka pārgājiens būs arī šogad, irliepaja.lv uzzināja 17.janvārī Pilsētas attīstības komitejas sēdē, kur piedalījās Lietuvas starptautisko pārgājienu rīkošanas organizācijas "Trenk Turas" vadītājs Deivids Urbanavičs un arī Liepājas Reģiona tūrisma informācijas biroja (LRTIB) vadītāja Inta Šoriņa, lai lūgtu konceptuālu atbalstu piekrastes pārgājiena rīkošanai. Konceptuālu atbalstu viņi saņēma, un vēlāk arī arī finansiālu atbalstu 10 000 eiro apmērā (pērn – 15 000 eiro).

17.janvāra sēdē Urbanavičs  informēja, ka 2018.gadā no 5000 pārgājiena dalībniekiem 4500 bijuši Lietuvas pilsoņi, taču pārgājiena rīkotāju mērķis esot, lai dalībnieku sastāvs būtu puse uz pusi Latvijas un Lietuvas iedzīvotāji, un vajadzētu panākt, lai Liepājas pārgājienā piedalītos vairāk rīdzinieku. Tikai interesanti, kā to iecerēts panākt, ja pat liepājniekiem vēl nav bijusi nekāda informācija? Toties Lietuvas pusē gan informācijas netrūkstot, zināja sacīt pārgājiena atbalstītāju pārstāvis.

LRTIB vadītāja Inta Šoriņa janvārī izteicās, ka pērn organizatorisko darbu no Liepājas puses darījis tūrisma birojs (piesaistot Liepājas Vieglatlētikas klubu ar tā prezidentu Reini Rozīti – irliepaja.lv), bet "neesam pasākumu rīkotāji, un arī biroja kapacitāte ir jāizvērtē, tāpēc šogad esam pagājuši solīti malā". Taču biroja kapacitāte ir stiprināta, un tas arī šajā reizē ir "Trenk Turas" partneris, tātad tam jāuzņemas atbildība gan par dalībnieku piesaisti, gan saprātīgu pašvaldības piešķirtās naudas izlietojumu. Domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne LRTIB funkciju gan definēja visai savdabīgi: "LRTIB atbalsta (pārgājiena rīkotāju "Trenk Turas" – irliepaja.lv) ar tehnisko izmaksu segšanu Liepājas pilsētā".

Pērn, kad pārgājiens notika pirmoreiz, informācija par iespēju pieteikties pārgājienam, parādījās jau janvāra vidū, šogad, kad visam jau vajadzētu ritēt daudz raitāk, un informācijas kampaņai vajadzēja sākties vismaz reizē ar reģistrācijas sākšanos, informācijai iespējams uzdurties tikai kaut kur sociālajos tīklos vai pārgājiena mājaslapā, par kuru zina vienīgi tie, kas tajā jau piedalījušies iepriekš.

Sludinājums

Pārgājiena dalībnieks
07:11 | 11/04/19
ZIŅOT
(-10)
(7)
+

Portāls laikam ārpus sava kabineta durvīm neiziet. Esmu redzējis gan plakātus, gan Liepājas kalendārā šis pasākums ir vairākus mēnešus. Pujēnas kunzei vajag būt nedaudz aktīvākai un pasekot līdzi aktualitātēm arī ārpus šī portāla.

To faktam
09:28 | 11/04/19
ZIŅOT
(-3)
(5)
+

Pastaigā pa Liepāju un paskaties.

Fakts
09:15 | 11/04/19
ZIŅOT
(-3)
(12)
+

Plakātus tu varbūt redzēji Palangā. Liepājā tādu nav.

:):)
09:00 | 11/04/19
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Pārmet krustu - laikam rādās!

Jànis
08:35 | 11/04/19
ZIŅOT
(-8)
(9)
+

Rēcīgs raksts. Kundze publicē tikai gatavas relīzes. Tā vietā, lai veiktu žurnālista darbu, apzvanītu rīkotājus, izmantotu iespēju būt pirmai, kas informē, apvainojas, ka kāds nav izdarījis darbu viņas vietā:D

stulums par naivumu
10:39 | 11/04/19
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

žurnalista pamata darbs ir izpēte

Naivums
08:56 | 11/04/19
ZIŅOT
(-8)
(7)
+

Žurnālista darbs nav "veikt izpēti" tur, kur nekas nav jāpēta, Nemāci citus, ja pats nejēdz savu darbu!

Elementāri
08:58 | 11/04/19
ZIŅOT
(-1)
(13)
+

Jānīt, kam dom;ata pīāistu armija domē? Arī tu par to maksā! Lai dara savu darbu! Ar zīmēšanos nepietiek

Nesaprotami
09:01 | 11/04/19
ZIŅOT
(-5)
(14)
+

Leitis māk nopelnīt un apjāj stulbos latviešus pat pašvaldības līmenī. Tā vieta, lai balstītu savus tūrisma uzņemējus, meklētu investorus un mārketētu pilsētu, tiek naturāli grūsta nauda ārā par leišu vazāšanos gar jūru. Apbrīnojama naudas svaidīšana. Tas pilsētai naudu neienes. Bezjēdzīgi izdevumi.

Vytautas
16:24 | 12/04/19
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

neviens leitis te savu naudu netērēja un netērēs - nesapņo!!!

Ķiploks
09:44 | 11/04/19
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Toties Marekam Albertam un pludmales kafejnīcām bija šajā dienā gada rekordieņēmumi. Ja pats nespēj neko izdarīt un iesaistīties, nevajag izplatīt baumas un nepatiesību. Portāls varētu nepaslinkot un aprunāties gan ar Liepājas viesnīcām, gan piezvanīt kau vai tam pašam Albertam. Paskaties booking. com, jau šobrīd uz 11. maiju ir 90 % visas Liepājas viesnīcas rezervētas.

Sīpoli
09:27 | 11/04/19
ZIŅOT
(-4)
(11)
+

Iespējams,ka kāds komentētājs zin ko vairāk,taču nekādu papildus ienākumu viesnīcas un veikalos pēc pagājušā gada pārgājiena nebija.Lielākā daļa taču Liepājā pat nepabija un arī tie,kas pabija, nokārtoja dabiskās vajadzības,izmeta atkritumus un viss.Ja arī ko nopirka,tas blakus pašu lietuviešu maksimā.

Rūķis
09:08 | 11/04/19
ZIŅOT
(-5)
(3)
+

Tieši pretèji- lai tak brauc tèrèt to naudu! Tā jau arī nokļūst līdz izņēmējiem. Tas viss, kas vajadzîgs. Atbrauc-iztèrè-aizbrauc! Ideāla shēma!

Dalībniece
09:18 | 11/04/19
ZIŅOT
(-2)
(7)
+

Piedalījos iepriekš un piedalīšos atkal!Soc. tīklos informācija ir pietiekami daudz un, kam tas interesē, tas arī meklē un arod!Tas ir labs un vienojošs pasākums arī kolektīvam!Malači brāļi lietuvieši, jo pārgājiens organizēts, manuprāt, ļoti labi un ir arī laba reklāma mūsu Liepājai!

Tautai
16:26 | 12/04/19
ZIŅOT
(-3)
(2)
+

tas pārgājiens ir domes darbinieku, viņu draugu un radu tusiņš, jums tur nav ko meklēt, tāpēc stāviet pie ratiem!

Slinkums
09:29 | 11/04/19
ZIŅOT
(-5)
(7)
+

Hahahaha! Šis tiešām smieklīgs rakstiņš. Informācija sociālajos tīklos un Liepājas kalendārā jau vismaz pāris mēnešus ir. Pujēnas kundze laikam sev gaidīja kādu īpašu ielūgumu. Vēlams uz zelta paplātes.

09:34 | 11/04/19
ZIŅOT
(-5)
(7)
+

Liepāja ar šo naudas mētāšanu sevi dzen bankrotā.Ja visas virtuālās lietas kā Liepājas reklamēšanu liepājniekiem paturētu labām ierosmēm un taupīgi visi piekrātu,katru gadu varētu Liepājā uztaisīt ko jaunu.Zinot,ka Liepājā tiešām ar tūrisma nozari notiek šausmu lietas,būtu vismaz cerību stariņš.

Plakāts
10:07 | 11/04/19
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Liepājā ir ielas arī bez Lielās ielas. Pastaigā mazliet citur.

09:53 | 11/04/19
ZIŅOT
(-4)
(7)
+

Atvainojos,nepamet sajūtas,ka no Rožu laukuma visu laiku kāds raksta sev jaunu Cv.Ja viss ir labi,tad nevajag satraukties,ja tomēr nē,nelāpiet katru caurumu ar pilsētnieku nodokļiem.vai tiešām jāliek aicinājums iz vējo ties Liepājā Lielā ielā?kamdēļ melot,ka pārgājiens atvilina uz Liepāju t-šiem tūristu?jums tiešām vējš galvā

Patiesības stunda
09:41 | 11/04/19
ZIŅOT
(-13)
(7)
+

Nevajag vēlamo pataisīt par esošo. Kopš Šoriņa ir Tūrisma biroja vadītāja, beidzot vismaz lietas sākušas notikt un Liepājai nav jākaunās no biroja darbības. Muļķis tas, kurš to neredz!

gulivers
14:16 | 11/04/19
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

Pasākums reklamē Liepāju, tas viss ok,kādu naudu tūrisma pakalpojuma sniedzējiem arī atnes, bet saukt šo masu pasākumu par dabai draudzīgu gan ir ļoti skaļi un neadekvāti.

Alberts
16:24 | 12/04/19
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

ne centa!

J
16:56 | 11/04/19
ZIŅOT
(-3)
(7)
+

Mazliet aprobežoti no portāla puses uzskatīt, ka pasākums netiek reklamēts, ja nav apzvanīti masu mediji. Turklāt neizklausās, ka pasākuma dalībnieku skaits ir problēma, lai veltītu kritiku reklāmai. Un kāpēc vispār tāds “masu medijs” kā irliepāja nav pacenties objektīvi uzklausīt rīkotāju viedokli, bet tā vietā tiek uzcepts šāds facebook posta cienīgs rakstiņš ar personīgu viedoklīti?

Jozis
18:44 | 12/04/19
ZIŅOT
(-2)
(0)
+

Naivie, varat pārmest portālam/ autorei subjektivitāti, pašvaldības pozitīvismu un pr ziņu ignorēšanu, tomēr visi tak zinām, ka šim medijam ir saimnieks un tas var par savu naudu domāt un teikt, ko vien vēlas.
Un nevar noliegt, ka pēdējā laikā pilsētas mārketinga tēriņi raisa jautājumus par to samērojamību pret reāliem ieguvumiem.

Cranston james
19:36 | 18/06/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Hello, this is an information that drives you into a wealthy life i just wonder why i am doing this, but they say give honor to whom honor is due. I've never been this happier in my life. I met with this anonymous hacker who helped me load my credit card with a huge amount of $ 38,734. 
I was overwhelmed by this because I never thought something as magnificent as this could ever come my way..thanks to globalhacktech(at)protonmail(.)com . for the awesome directions. I feel so happy sharing this information cause I know a lot of people would benefit from it. This has been going on for years and it's best you grab this chance like I did. Thanks.


Boredpanda.com

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki