Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Gunārs Silakaktiņš: Par pilsētas zaudēto iespēju


atlikušas 250 zīmes


Gunārs Silakaktiņš: Par pilsētas zaudēto iespēju (20)

Autors: Gunārs Silakaktiņš
Otrdienā, 04. decembrī, 2018 | BIRKAS: Jānis Vilnītis , Uldis Sesks , Ģirts Kronbergs , vēlēšanas
Izdrukāt Ziņot
Viļņa Bulava zīmējums (no laikraksta "Kursas Laiks").
Viļņa Bulava zīmējums (no laikraksta "Kursas Laiks").

Pēc galvenās egles iedegšana un mūsu jaunā mēra uzrunas par brīnumiem mēs ar Ivaru Kesenfeldu no aukstā vēja patvērāmies Romas kafejnīcā pie laba Malbeka glāzes.

Gribējām vēlreiz feisbukā pārlasīt mūsu bijušā pilsētas galvas vietnieka Ģirta Kronberga testamentu mums visiem, kurš tapis pēc viņa, kā īsta vīra, cienīgas atkāpšanās no lielā amata:

"Esmu daudziem paskaidrojumu, parādā par to, kas notika tieši pirms nedēļas.

Tie kas mani labi pazīst – tie zin, ka ar mani grūti manipulēt, izsakot draudus, šantažējot vai izsakot dažādus ultimātus. Savus lēmumus pieņemu pats, izvērtējot situāciju un ieguvumu kopīgai lietai.

Liepājas ekonomiskajā politikā iesaistījos jau sen – 1998 gadā sākot vadīt LTRK Liepājas nodaļu. Biju un joprojām esmu viens no tūkstošiem liepājnieku – darba rūķu, kas darot savu darbu – cēlām mūsu Liepāju pa ķieğelītim vien. Palīdzēju un turpinu palīdzēt uzņēmējiem iekļūt un nostiprināties dažādos tirgos, risinot dažādus nestandarta jautājumus. Tādējādi stiprinot mūsu ražotāju konkurētspēju.

Nācu politikā, lai ieviestu korekcijas pilsētas vadības metodēs un atiieksmē pret uzņēmējiem un ne tikai. Sešos gados ir redzams progress un domāju, ka jaunā kombinācija varēs strādāt vēl jaudīgāk. Lai veicas.

Novēlu kritiski katram vērtēt savus darbus un ētikas normas vienādos standartos.

Iesāktie projekti ar Baltkrievijas biržu, aviokompāniju un tranzīta projekti, kā arī Ukrainas Ziemeļu reğionu vajadzību iekļaušanu Liepājas ostas nākotnes apritē – tiks attīstīti arī turpmāk. Arī projekti ar Anglijas, Vācijas, Igaunijas, Izraēlas un citu valstu investīciju projektiem. Gada laikā tādi projekti nav fiziski ieraugāmi, bet ar laiku nosēdīsies Liepājā.

Paldies ğimenei, partneriem un vēlētājiem par doto iespēju.

Nekur jau nepazūdu, esmu vienmēr līdzās, pat, ja esmu Minskā, Kijevā, Štutgartē, Prāgā vai Šanhajā. Jūsu Ģirts"

Izlasot šo Ģirta Kronberg sirdsvēstuli, mums kļuva bēdīgi par  mūsu pilsētu, kura bez Ģirta politekonomiskās kompetences un starptautiskiem sakariem vairākos kontinentos, ir zaudējusi attīstības sparu un varbūt pat nākotni.

Un pēc mūsu domām, tas ir noticis tikai tāpēc, ka mūsu politiskie līderi Jānis Vilnītis un Uldis Sesks ir vieglprātīgi un neadekvāti drastiski attiekušies pret Ģirtu kā pret cilvēku un ekonomikas stratēģi, un politiski tuvredzīgi viņam pamājuši uz atvērtām durvīm.

Varbūt Uldim un Jānim sirdī ir iezadzies greizsirdības grēks pirms Ziemassvētkiem? Ja tas ir tā, tad jaunajam vicemēram Uldim Seskam un tikpat jaunajam mēram Jānim Vilnītim būtu kopā jāuzraksta Ģirtam izlīguma vēstule – uz Prāgu vai Šanhaju.


Sludinājums

Haha
07:21 | 04/12/18
ZIŅOT
(-6)
(20)
+

Labs joks. Bet Kronbergam būtu laiks aiziet pie psihiatra, jo sevi no malas galīgi neredz un šim kungam acīmredzot ir personības dalīšanās. Laiž vēl trakāk kā Minhauzens.

Laba ironija....
12:13 | 05/12/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

neesmu silakaktina fans, bet soreiz trapiga ironija....cerams, ka Vilntis nebus tik caura muca!

Guntiņa
07:40 | 04/12/18
ZIŅOT
(-8)
(22)
+

Vīnā jau esot patiesība. Un tad jau šie vīna dzērāji varēja pastāstīt arī to, kā goda un sirdzapziņas vīrs Jānis Vilnītis izdzina no sava amata savu uzticamo politisko līdzgaitnieku un pret Sesku visvairāk noskaņoto Kronberdu. Un cena šai nodevībai bija sen lolotā mēra krēsla iegūšana.

Patiesības stunda
07:44 | 04/12/18
ZIŅOT
(-5)
(18)
+

Ei nu. Varbūt atver acis un paskaties patiesībai acīs. Tāds nulle kā Kronbergs vēl jāpameklē. Savā Feisbukā var rakstīt ko grib, kas saskārušies ar Ģirta “strādāšanas” stilu, labi zina, ka viņš pat 2% no tā par ko raksta nav izdarījis. Viņš reāli pilnīgi neko nav izdarījis. Tikai dzīvojis savā sapņu iedomu pasaulē.

liepājnien
07:45 | 04/12/18
ZIŅOT
(-0)
(8)
+

viss nav tā kā izskatās-to ir teicis arī kronbergs

Elfs
08:28 | 04/12/18
ZIŅOT
(-0)
(9)
+

Labrīt, Silakaktiņa kungs!

sise
10:46 | 04/12/18
ZIŅOT
(-0)
(8)
+

Bilde tiiiik rēcīga :)))))

asais
12:48 | 04/12/18
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Bilde atbilst Kronberga būtībai, tikai tas vidējais pirksts ir viņš pats.

Džins ar toniku
14:49 | 04/12/18
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Lej, lej - lej, lej vēl!

f
15:06 | 04/12/18
ZIŅOT
(-1)
(12)
+

kronberga sāga - izskatās ka jaunais mērs ir upurējis figūru.
Vispār tas nav īsti labs stils, par daudz ko liecina ...

renespile
18:10 | 04/12/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Par Kronbergu neko labu nezinu, bet, ja Silkakts atkal piemin un kopojas ar Kesi, tad duļķes mūs gaida pārpārēm. Šis tandēms jau mums bija kā murgs!

Kronšteins
21:17 | 04/12/18
ZIŅOT
(-0)
(7)
+

Nez kā mums klātos, ja mūsu pilsētiņā nemājotu viedie rūķīsi Ķeksitis un Zilaislakatiņš, kas vienmēr visu uzzina, ātrāk par citiem saprot un - galvenais, mums mirstīgajiem saprotama valodā pacietigi izskaidro.Sirsnīgu un mīlīgu Adventi ruķīšiem un citiem pasaku tēliem!
Un pasveiciniet Sniegbaltīti !

Gunārs
08:25 | 05/12/18
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

ļoti asprātīgi,
bet kas ir sniegbaltīte, Sarmīte vai...

EllinasFinances@gmail.com
01:50 | 05/12/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { EllinasFinances@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 2.%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: EllinasFinances@gmail.com

Please Fill the Application Form Below:
- Complete Name:
- Loan Amount Needed:
- Loan Duration:
- Purpose Of Loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via email: EllinasFinances@gmail.com ,,,

Дрифт
12:45 | 05/12/18
ZIŅOT
(-1)
(11)
+

Te viens rakstīja, ka "Jaunais" mērs sācis ar cūcību. Piekrītu, tikai īpaši bēdīgi, ka, lai iesēstos krēslā, tik lēti un ātri upurējis savējo, Kronbergu izsviezdams pār bortu. Te nu gan jāuzliela Sesks un viņa padomdevēji, ka, neko nezaudējot, nolaida asinis Vilnītim, piedevām vēl paņirgājoties. Nu nav nekādas kristīgās morāles, Vilnīša kungs!

kiopiop
18:20 | 07/12/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Cik jau Vilnītis Domē sēž ?? Vienīgais ko mēs no viņa dzirdam un redzam GRIBU KRĒSLU ,GRIBU KRĒSLU .Ko vēl kāds var nosaukt ko viņš VEICIS . aMATI KLUSU PASĒDĒT SAŅEMT PIĶI .

Darbi? Kād???
19:39 | 05/12/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Šajā rakstā Ģirts ir uzrakstījis par "daudziem saviem darbiem" Bet kāpēc tad viņš pat neatnāca uz to komitejas sēdi, kur viņiem visiem bija jāatskaitās par paveiktajiem darbiem???

Direktors
20:34 | 05/12/18
ZIŅOT
(-2)
(5)
+

Bet kam gan būtu jāatskaitās? Seskam? Varbūt Vilnītim, kas farizejiskā vienkāršībā nodeva savu kolēģi, gandrīz uz sārta uzlika? Manā kolektīvā arī ir personas ar dunčiem zem svārkiem, es gan zinu, ka izdevībā man kāds arī nazi var iedurt, taču saprotu, ka viņi ir jāizstāv, pret VID, darba inspekciju, bāriņtiesu, to
pašu domi, nu novērtē cilvēki, ka viņus neuzmet .

sloanslimited@gmail.com
14:59 | 15/04/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Mēs piedāvājam visu veidu finanšu aizdevumus @ 3% procentu likmi. Mēs dodam no aizdevumiem robežās no €10,000.00 līdz €50,000,000.00. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem e-pasts tagad: sloanslimited@gmail.com

Whats-app vai zvaniet: +1201865546

sloanslimited@gmail.com
14:59 | 15/04/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Mēs piedāvājam visu veidu finanšu aizdevumus @ 3% procentu likmi. Mēs dodam no aizdevumiem robežās no €10,000.00 līdz €50,000,000.00. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem e-pasts tagad: sloanslimited@gmail.com

Whats-app vai zvaniet: +1201865546

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki