Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Indra Ķempe: Dvēseļu utenis


atlikušas 250 zīmes


Indra Ķempe: Dvēseļu utenis (76)

Autors: Indra Ķempe, arhitekte un publiciste
Pirmdienā, 14. oktobrī, 2013 | BIRKAS: grāmata , Lelde Vīksna , Ilze Elizabete Rasa , grāmata liepājiņa , Gada liepājnieks , Indra Ķempe
Izdrukāt Ziņot
Liepājas pilsētas un rajona policijas pārvaldes ēka
Liepājas pilsētas un rajona policijas pārvaldes ēka
FOTO: Elizabetes Eglinskas zīmējums

Sirdi kausējošā dzintara rudens brīvdiena. Jūtos mammas Latvijas mīlēta, saņemot tik krāšņus četrus gadalaikus vienā kalendārā. Lūdzu meitai valstij mīlestību mācīties. Ko Liepājai? Tavs prāts lai notiek!

Portāla redaktors man pārsūtīja "irliepaja" adresētu elektronisku vēstuli, kuras autors meklēja iespēju iegādāties grāmatu "liepājiņa". Nu, pēc viņa veiktā pasūtījuma tāda ir vairs diviem pircējiem grāmatnīcā "Valters un Rapa". Tad divu gadu laikā izdevuma tūkstoš iesējumi būs izdāvināti un izpārdoti. Paldies visiem! Grāmata guvusi ne vienu vien uzslavu. Pēc pilsētnieku ieteikumiem tai piešķirto pašvaldības balvu "2011.gada liepājnieks" – "par jaunu, mūsdienīgu skatu uz Liepājas arhitektūru un sabiedrības iesaisti tās mūsdienu objektu vērtējumā" – uzskatu par itin visu dalībnieku nopelnu, tāpēc sudraba piespraudi, diplomu un "liepājiņa" eksemplāru uzdāvināju Liepājas muzejam. Vairāk nekā 100 liepājiņieku izdarītajam atzinību izteica arī Latvijas arhitektūras 2012.gada labāko darbu skates nacionālā žūrija par "jaunu ceļu meklējumiem arhitektūras un pilsētas aprakstīšanā un attēlošanā," norādot, ka neparastais iespieddarbs stiprinājis un attīstījis Liepājas identitāti.

Apvaicājusies par iekavēto interesi, uzzinu, ka puisis rakstījis no nebrīves, kur pieejamajā internetā lasa "liepājiņas" virtuālās publikācijas. Tās uzrunājušas.

"Esmu nelabojams Liepājas patriots. Šī pilsēta man ir kas vairāk nekā vienkārši dzīvesvieta. Kad esi tanī vidē, kura ir tuva tavai dvēselei, tā jau automātiski baro ar nepieciešamo enerģiju. Tu izej lietainā svētdienā pastaigāties pa Vecliepājas tukšajām ielām un jūti pilsētas dvēseli. Tas ir tas, ko ikdienā neredz un nedzird. Tāda iespēja man bija, kad dzīvoju Liepājā. Pašlaik man nav iespēju atgriezties. Taču dvēsele vienalga prasa dienišķo emociju devu, ko iespējams uzņemt, esot tur, Liepājā. Tad nu vienīgais veids, kā daļēji smelties šo sajūtu, ir grāmatas."

Ieslodzījumā esoša bijušā liepājnieka vaļsirdība pārplūda pašai asās domās par mums – brīvību baudošajiem. Kā mēs novērtējam Liepājas dāsnumu? Vai pietiekami dodu pretim? Ko tu? Vismaz drukātu atzīšanos jūtās svešvalodā uz sienas, krekla vai krūzes?

No aktīviem, prasīgiem un mūsdienīgiem iedzīvotājiem teju iztukšoto pilsētu tās varas grožus viltīgi sagrābušie neprašas piepilda ar vecmodīgu viltus mīlu. Kā pastkastīti ar reklāmas makulatūru, kuras kaudzē gulst medainā avīžpapīrā pārvērsta katra liepājnieka nauda – lai vienmēr būtu mākslīga saule. Kā "krutu" spogulīti gadu gadiem nelabiekārtotās pludmales sejā – LIEPĀJA. Kā zaļi sarkanā karoga bantīti pāri kārtējo izrādīšanās svētku sviestam, ko tauru un bungu maršā atlikušajiem mums smērē uz raupjās ikdienas maizes. It kā jaunu skvēru, it kā Jauniešu māju. Virkni par svešiem līdzekļiem formāli realizētu būvdarbu, būvdarbu, būvdarbu.

Bet. Ja atpogā Lauvas Liepiņa masku? Lai ielūkotos "liepājiņa" līdzautoru dzīvēs un viņu aprakstīto objektu likteņos, piemēram! Ilggadējā un sirsnīgā Kultūras pārvaldes vadītāja Lelde Vīksna brutāli un necilvēciski no amata aizkulisēs padzīta kā pareizās partijas "nodevēja", par stipro un darbspējīgo Bērnu mākslas skolas vadītāju Ilzi Elizabeti Rasu audzēkņu acu priekšā izņirgājas laikam netiesiskas valsts laikam nepieskaitāma amatpersona.

Darba vietas mainījuši septītā daļa rakstošo liepājiņieku, daži nopelnījuši darba devēju rājienus. Lielveikali "Kurzeme" un "Baata" arvien tirgo pilnīgi jaunas un īstas humpalas, dzīvojamo ēku rajoniņš "Rietumu krasts" no neapdzīvotā un nepabeigtā stūra lūp, daudzdzīvokļu nams "Alejas dārzs" tikai tagad uzmanīgi ver durvis, "Rokkafejnīcu" – pārdod, komplekss "Māja" – izsolīts. No Tirgoņu ielas izvākušies vairāki veikaliņi, Jāņa iela ilgi stāv uzrakta, kā vairums pilsētvidē sliktai salikšanai lemtās betona bruģa ietves. Kinoteātrī "Balle" skatītākie turpina būt lētie vai tukšpauru pieprasītie seansi, kādreiz gardēžu iecienītais restorāns "Pastnieka māja" cep šampinjonus pat meža sēņu sezonas zenītā. Jā, beidzot ceļ koncertzāli "Lielais dzintars"! Ķīlu "uzvarai" nākamajās pašvaldību vēlēšanās no mūziķu sviedriem un metalurgu asarām.

Nekompetence, nesekmība, negods, neskaidrība, netaisnība, nevienlīdzība, nekaunība, nežēlība un citi "ne" dirn sabiedriskās vadības krēslos, dvēseliskums – cietumā. Mēs noskatāmies, kā mūsējos sit, noklausāmies, kā mums melo. Tēlojam līdzi vai nejūtam neko un nerīkojamies. Kas mēs esam par cilvēkiem? Zaķpastalas.

Sludinājums

Juris Kalniņš
07:34 | 14/10/13
ZIŅOT
(-7)
(19)
+

Kā jau vienmēr- izlasīju šo Indras rakstu un nesapratu neko, tikai sākumā to sevis slavināšanu. Kā Indra pati cīnās ar visām šīm nebūšanām? Tikai šad tad uzrakstot kādu rakstu, kurā kopā ar netīro ūdeni izliets arī bērns? Ko tad Indra iesaka? Vienreiz taču noformulējiet savus priekšlikumus ekonomikas vai politikas, vai kultūras jautājumu risināšanā! Pamāciet mūs, aklos, kurlos un mēmos!

zinis
12:22 | 14/10/13
ZIŅOT
(-5)
(10)
+

Priecājos, ka ir šāds portāls, kur var lasīt rakstus, kas ne vienmēr glauž pa spalvai pilsētas vadībai. PALDIES! Liepājnieki un Komunists drīz nomirs dabīgā nāvē, jo cenzūra komentāros ne par ko labu neliecina...

liepājniece
12:19 | 14/10/13
ZIŅOT
(-5)
(11)
+

skumji, bet patiesi. Varbūt pārāk pesimistiski, bet reāli. Man nepatīk pastkastītē saņemt pašslavējošu avīzi KATRAM Liepājniekam. Vai tā ir nodokļu maksātāju naudas lietderīga izlietošana. Es uzskatu, ka nē.

Jāpiekrīt vien Ķempei būs
10:19 | 14/10/13
ZIŅOT
(-4)
(10)
+

Protams esam PROVINCE, kopumā nav mums domu lidojumam atvēziena. Nav pilsoniskās iniciatīvas un drosmes. Mums patīk, ka čurā uz galvas..........

to Prieks
10:17 | 14/10/13
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Nu un tālāk kas? Kas tad mācīs? Ja jau saki A, tad saki arī B

Prieks
10:12 | 14/10/13
ZIŅOT
(-2)
(7)
+

ka atzīsti savu aklumu, kurlumu un stulbumu, un gribi mācīties. Tad jau viss vēl nav zaudēts!

Sviests
09:29 | 14/10/13
ZIŅOT
(-10)
(14)
+

Piekrītu Indrai. Liepājā necieš citādi domājošos un tas ir skumji, jo attīstība ar šādu pieeju ir līdzvērtīga nullei

Pirmdienas rīts
08:31 | 14/10/13
ZIŅOT
(-4)
(8)
+

Gandarījums dienu sākt ar nelielu dunku pa sāniem, lai atgādinātu man pašam kādēļ esmu šeit. Paldies autorei par nedaudz sarežģīto risinājumu, taču pārlasot atkārtoti - noķēru domu!

šoks
08:41 | 14/10/13
ZIŅOT
(-9)
(12)
+

Vai pareizi sapratu- liepājniekus ārā no Liepājas, to vietā dvēseliskos Liepājiņas lasītājus no nebrīves?

Liene
08:48 | 14/10/13
ZIŅOT
(-14)
(19)
+

Indra, piedod, bet skolas laikā likies forša meiča. Tagad no dzīves nogurusi vecmeita, vārda tiešā nozīmē. Kāpēc tad dzīvo šeit, ja jau viss ir tik kretīnisks, cinisks, liepājnieku pazemojošs. Lai arī esi draugos ar Sarmīti, kurai arī labāk patīk negatīvās nokrāsas, aicinu tev sevī atrast kādu pozitīvu dzirksteli.

muris
09:07 | 14/10/13
ZIŅOT
(-2)
(5)
+

Mums patīk!

Rīta rosme
09:12 | 14/10/13
ZIŅOT
(-3)
(8)
+

Tieši vakar iedomājos- kā man trūkst šmucspaiņa uzmundrinošā šalts!

Kaza
09:15 | 14/10/13
ZIŅOT
(-7)
(18)
+

Indra, domāju, ka A. Lembergs noteikti priecāsies redzēt gudru, erudītu speciālisti savā skaistajā, koptajā pilsētā. Un Liepājā būs par vienu īgņu mazāk. Tikai atceries, ka Ventspilī pļāpāt un kritizēt pilsētas vadību tik brīvi nevarēs.

JV
09:28 | 14/10/13
ZIŅOT
(-10)
(22)
+

Var jau kāds teikt īgņa vai vēl skarbāk, bet Indra jau nevienu personiski neaizskāra, minot vārdus. Taču uzrunāja ar savu dvēseles kliedzienu par citādu Liepāju. Ja kādu tas ir uzrunājis vai pat aizskāris,tad tas jau ir labi,jo kāds ir sācis aizdomāties,ka ne viss,kas Liepājā notiek ir absolūti pareizi un ka var labāk, un runa šeit nav par uzbūvētu ielu vai māju. Jārok dziļāk! Protams, ja ir ar ko rakt! :-)

Riebjas
15:08 | 14/10/13
ZIŅOT
(-8)
(6)
+

Atkal kāds JV bez jelkāda rtisinājuma gaudo savai draudzenei līdz..Ja esi caurkritis lūzeris, sēdi savā opozīcijā un kasi sev kas kasāms. Jēgas no tāda nejēgas tāpat nav...

fabrikants
10:30 | 14/10/13
ZIŅOT
(-14)
(10)
+

Vilnītis nelaiž garām izdevību būt katrai pudelei par korķi. Visprātīgāk viņam iet pie Ulda un nolūgties - piedod, Uldi, man mazliet sakāpa galvā, gribu atpakaļ pie tevis.

to JV
09:37 | 14/10/13
ZIŅOT
(-7)
(9)
+

Droši vien taisnība, bet tad jau Indrai sen ir laiks skaidri noformulēt lietas īstajos vārdos un dot pierādījumus dažādām ļaunprātīgām darbībām. Citādi tāda kurnēšana vien iznāk pa kaktiem, lai arī portālā. Bet es neredzu tādu domas skaidrību- nu labi, tiek vadošā kliķe kritizēta, nu bet bija vēlēšanas, kāpēc tad Indrai neradās sekotāji un atbalstītāji? Tad lai Indra izvirza personālijas, lai pati kaut ko dara!

ideālais liepājnieks
09:39 | 14/10/13
ZIŅOT
(-4)
(12)
+

Tad jau visu rīta kafiju renstelē un uz priekšu - rīta vingrošana pludmalē- sarīko, lūdzu. Kafejnīciņas ar pašmāju cepumiem ik uz solīša, lūdzu, sakārto un izcep pa eklēram. Lūdzu, atrisini to, lai būtu Hamburgas dārza noskaņa, radi šo vidi. Aizrauj tos, kuri te dzīvo.
Veiksmi.

dakteris Bērziņš
09:42 | 14/10/13
ZIŅOT
(-8)
(15)
+

Viss tik slikti, viss tik slikti!
Izklausās pēc kādas nervu kaites. Rudens depresija?

Rožu 6
10:35 | 14/10/13
ZIŅOT
(-5)
(6)
+

Jāpiekrīt vien daktera Bērziņa profesionālajam spriedumam.

ideālais liepājnieks
10:01 | 14/10/13
ZIŅOT
(-3)
(5)
+

Kaut kad bija solījums Jāņa ielai uzvilkt mētelīti - stikla jumtu. Jāņa iela bija ideāla vieta mākslimiekiem, mūziķiem un jauniem ļaudīm, kur izveidot darbnīcas. Tādas vietas tagad stāv tukšas. Radi liepājiņu un pulcini ļaudis ap sevi. Bet krēmzupa bija laba, vai ne? Un izrāde tāpat.

Herbsts
10:15 | 14/10/13
ZIŅOT
(-10)
(12)
+

Te jau atkal jūtama Rjabceva un Girnes demagoģija komentāros. Tādas, lūk, tās sabiedriskās attiecības un saimnieka ķēdes suņi.

vauu
10:46 | 14/10/13
ZIŅOT
(-11)
(8)
+

Pilnigi neko nevar saprast no tā Indras rakstītā. Tāds murgs!!!!!!

jo-jo
10:48 | 14/10/13
ZIŅOT
(-2)
(11)
+

Tas nav murgs. Tā ir laikmetīgā māksla.

NODOKLIS
10:53 | 14/10/13
ZIŅOT
(-6)
(16)
+

Indra ! Kāds ir TAVS pienesums pilsētas budžetam t.i. kādu summu TU KATRU mēnesi samaksā nodokļos ?

VID
11:17 | 14/10/13
ZIŅOT
(-4)
(9)
+

Indrai nav jāmaksā, jo viņa ir INDRA. Saprotiet taču.

Ha-ha-ha
11:24 | 14/10/13
ZIŅOT
(-5)
(10)
+

Vel derētu irLiepāja portalam pieaicināt par autoru pseidojuristu Zaicevu, un tad šeit varētu vairs varētu nenākt lasīt info un pārdomas, jo tāda žults kāda ir Pujēnai,Ķempei un Zaicevam pret procesiem Liepājā nav nevienam citam.

nnnnnnnnnn
11:27 | 14/10/13
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

Varbūt vēl arī Ivaru Ķervi. Viņam ir plašs un vispusīgs skatījums uz lietām un norisēm.

TO J.V.
11:28 | 14/10/13
ZIŅOT
(-3)
(4)
+

pateicoties mums -tiem ,kuri nodokļus maksā J.V. joprojām ir izdevīgāk pašvaldībā nekā biznesā.Cerams, ka mūsu pulciņā ir arī INDRA !

neitrāls
11:33 | 14/10/13
ZIŅOT
(-7)
(11)
+

Spriežot pēc komentāru intensitātes, autores Ķempes raksts tomēr izraisījis viedokļu apmaiņu. Tātad autore spējusi uztaustīt sabiedrības pulsu.

Caune
11:51 | 14/10/13
ZIŅOT
(-8)
(8)
+

Tāpēc, ka cilvēkiem nepatīk, ja viņus apvaino , bet tas ,diemžēl, rakstā ir izdarīts. Raksts taču ir par VISIEM liepājniekiem.

bū.
11:47 | 14/10/13
ZIŅOT
(-1)
(9)
+

tomēr cauri visam nesaprotu, kāpēc uzsvars uz to, ko nedara, kas nav, kas nenotiek... labāk taču strādā piemērs, vai ne? lai iet un dara, un citi darīs līdz. un, kas nepavilksies, nu, neko darīt.

(un kādēļ gan nerādīt/neiet uz vieglo kino? nevar taču vienmēr pārgudri nodarboties ar intelektuāļu lietiņām, jāļauj smadzenēm arī atpūsties.)

Pareizi
11:50 | 14/10/13
ZIŅOT
(-5)
(11)
+

Kāpēc nepriecājas par, piemēram Jauniešu mājas atklāšanu, jauno skvēru?

bunkurs
12:13 | 14/10/13
ZIŅOT
(-11)
(15)
+

Paldies Indrai, jo to, ko tagad izlasīju, daudzās citās variācijās esmu dzirdējis arī no citiem īsteniem Liepājas patriotiem. Pilsēta stagnē, drūmā nolemtībā atkal uz četriem gadiem tikai tīksmināsies ar koncertzāles būvniecību par lielu svešu naudu un līdzīgiem kā Brāļu kapi projektiem centrā...

Atbilde
12:26 | 14/10/13
ZIŅOT
(-3)
(1)
+

Ivaru Ķervi gan nevajadzētu ar sīkumiem traucēt. Viņš Mazo masonu sanāksmē esot nolūkots Eiro parlamenta deputātu kandidātiem. Dabiski, ka cilvēkam nepietiks laika un arī intereses ar šitādu vietējo depresīvistu lapeli noņemties.

Liepajā burvīgā
15:11 | 14/10/13
ZIŅOT
(-4)
(5)
+

Man tomēr šķiet, ka Liepājā ir viena no brīnišķīgākajām pilsētām zemes virsū. Un dzīve šeit ir ļoti laba. Piekrītu, ka nav izcila, bet ir ļoti laba. Ja šie ļaudus par šādu pasakainu vietu - Liepāju - zinātu, kā viņi mūs apskaustu: http://www.youtube.com/watch?v=YmXdPRzXODg

jautājums
16:39 | 14/10/13
ZIŅOT
(-5)
(4)
+

kurā pašvaldības iestādē Tu strādā?

Kikī no pasakas
16:06 | 14/10/13
ZIŅOT
(-7)
(10)
+

Sasodīc, Indra, skarbi, bet patiesi.

izdevējs
17:59 | 14/10/13
ZIŅOT
(-4)
(10)
+

Dzirdēju, ka Indrai top sensacionāla grāmata ''Main Kampf in Libau''. Autore tajā atmaskos kliedzošās Liepājas nejēdzības. Piemēram to, ka Liepājas veikalos pārdod zeķubikses bez garantijas laika.

piekritējs
18:40 | 14/10/13
ZIŅOT
(-5)
(11)
+

Paldies autorei, neskatoties uz jau prognozējamo žulti atpakaļsaitē, tomēr ir bijusi drosme pateikt, ko domā. Saliktos un pakārtotos teikumos, kas nu jau lielākajai datoru lietojošo daļai i-paaudzes ir nesaprotami, jo ir vairāk par 150 rakstu zīmēm. Tomēr ir vēl cilvēki, kas domā, analizē. Ceru, ka vienveidīgā žults ir pāris dīkdieņu darbs.

psiho
18:47 | 14/10/13
ZIŅOT
(-9)
(5)
+

Šizofrēiķe ne publiciste.Pat zīmējums par to liecina,

arī piekritējs
19:14 | 14/10/13
ZIŅOT
(-2)
(7)
+

Paldies,Indra par skarbo viedokli.Te vietā politiķa K.Adenauera vārdi:Mēs visi dzīvojam zem vienām un tām pašām debesīm,taču mums visiem nav viens un tas pats horizonts"

Ludviķis un Aņa
20:00 | 14/10/13
ZIŅOT
(-2)
(5)
+

Mums patīk Liepāja. Ko nu?

lili...
20:10 | 14/10/13
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

7.maijā Ķempe Twitter nolamā Kultūras pārvaldi un apvaino to atavismā, kad to vada Vīksna....tagad dzied sēra dziesmu....
Sevi Ķempe sauc par stingru kā ozols, bet izskatās pēc vislokanākā Liepājas kārkla...

Vislatvietis
22:18 | 14/10/13
ZIŅOT
(-8)
(2)
+

Mēs savā ''Visu Latvijai'' grupā arī šodien pārrunājām šo cienījamās Ķempes kundzes rakstu. Esam vienisprātis, ka Ķempes kundzes viedoklis ir objektīvs, izsvērts un uz Liepājas nākotnes perspektīvu uztendēts. Ir prieks, ka Liepājā ir vēl šāds radošs gars.

ko nu
23:01 | 14/10/13
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

Tik tālu esam .. kā suņi...pretīgi!

ED
00:08 | 15/10/13
ZIŅOT
(-5)
(5)
+

jus neesat normali.. Videjais komentetaju IQ ir zem 90
Indra-paldies !

IQ
16:52 | 29/01/14
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Jānis - lūdzu

Indra TU

IP
00:12 | 15/10/13
ZIŅOT
(-2)
(4)
+

"psiho" un "labi,ka vīraka bodi aizklapēja" ir čalis, kurš apkalpo @liepajalv un @UldisSesks kontus

"lili..." strādā SEZ un TV Kurzeme

nevajag pašam sev atbildēt
09:33 | 15/10/13
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

IP ir tas pats,kas vēl vismaz 20 reizes šeit iepostoja.

tvskat
08:30 | 15/10/13
ZIŅOT
(-2)
(8)
+

Skatījos vakar Kurzemes TV, kur bija intervija ar IĶ, domāju, nu tūlīt visiem acīs pateiks, ko domā par arhitektūru Liepājā, bet nē- vairāk par to, kas ir mazās formas, nepateica, augstākais domas lidojums- vajag vēl vienu institūciju starp apsaimniekotājiem un iedzīvotājiem, kas pēdējos konsultēs... Nu ko tad- rakstos var to žulti izteikt, bet sarunā ar grūtībām 5 vārdus kopā var salikt?

tautas dziesma
18:17 | 15/10/13
ZIŅOT
(-1)
(7)
+

visi man labi bija, kad es pati laba biju;
visi man naidenieki, kad es naida kūrējiņ

Mjā
12:04 | 27/10/13
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Tautasdziesmas tāpat kā Bībele - daudzkas tulkojumā pazudis un sagrozīts

Saule
12:10 | 27/10/13
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Mjā... tā kritizēt, bet ko Tu, Indra, esi pati izdarījusi? Tu esi vienmēr bijusi nemiera gars, dumpiniece, bet vārdus vajadzētu ielikt darbos un pierādīt, ka Tu kaut ko spēj darīt dzimtās pilsētas labā.

Saule
12:10 | 27/10/13
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

"skolas laikā biji forša meiča" - pievienojos. Ar izdomu, ar fantāzijas vaļu, bet kur tas ir TAGAD?

???
16:41 | 07/11/13
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

kur palikuši pārējie padsmiti komentāri? HAJAHAHA!!!!! Portāls tos noņēmis!

Finansējums nauda
01:06 | 15/10/14
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Finansējums nauda
Sveiki kungs un kundze
Jums ir finanšu saistošs, un visas jūsu mēģinājumi atgūt kontroli samazināsies līdz eau.On atteicās tajā bankā, jo jūsu kredītkartes neatbilst viņu standartiem? Vai tu sapņo par kurai pieder jūsu mājās, bet jūs atteicāties hipotēku, jo nav kredītu? Ja jūsu bizness ir uzlabojusies gadu. Jums ir nepieciešama nauda, lai augt savu uzņēmējdarbību. Jums ir bijusi kavētiem maksājumiem izskaidrojams ar parādu, šķiršanās vai darba zaudēšanu vai citu. Tas nav situācija, bez risinājums, jo Jums varētu būt otra iespēja uz konkrētu kredītu. Es klāt Jūsu pieprasījuma aizdevējiem, kuri ir gatavi pārvērtēt savu finansiālo risinājumu. Jūs varat izmantot aizdevumu no 3000 € līdz € 780.000.
Jebkura veida finansējuma labi definēta Ja Jums ir nepieciešama projektā, nevilcinieties sazināties ar mums: guichardmarc739@gmail.com

Aizdevums pieejams visiem
01:07 | 15/10/14
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Aizdevums pieejams visiem
Sveiki Man ir pamatkapitāls 750,000 € ka man nodot rīcībā
ikvienam, kas vēlas veikt nopietnu kredītu. tas būtu jāpiešķir prêt
īstermiņa un ilgtermiņa no 5000 līdz 500,000 € ikvienam nopietni un
arī vēlējās strukturēt aizdevumu.likmi 2% līdz 5% no gada nozīmes
atkarībā no summas, kas samaksāta par to īpaši es negribu pārkāpt likumu
valkāt. Jūs varat atmaksāt uz 6-20 gadiem maksimums, atkarībā no apjoma
aizdeva. Aizliegts formellemnt negodīgs, tad tas ir atkarīgs no jums
redzētu ikmēneša maksājumus par jūsu ērtībai. Lai gūtu labumu no tā tikai PRET
rokrakstā IOU sertificēti un arī dažas daļas
piegādāto set-pasts: guichardmarc739@gmail.com

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki