Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Kā izveidot metāla durvis mājoklim, lai tās atbilstu pēc Fen Šui?


atlikušas 250 zīmes


Kā izveidot metāla durvis mājoklim, lai tās atbilstu pēc Fen Šui? (6)

Autors: Sandis Bergholcs
Ceturtdienā, 28. septembrī, 2017 | BIRKAS: Skydas , reklāmraksts , metāla durvis
Izdrukāt Ziņot
Publicitātes foto
Publicitātes foto

Daudzu tūkstošu gadu garumā ķīnieši pēta dabu, cilvēka garu un fizisko pasauli. Fen Šui ir zinātne, kas spēj palīdzēt savienot šīs trīs paralēles un sasniegt harmoniju.

Galvenais Fen Šui uzdevums ir izveidot harmonisku mājokli, biroju vai citu telpu, kurā uzturas cilvēks. Lai panāktu šo harmoniju, tiek izveidots specifisks dizains telpu sienām, tiek atbilstoši izvietotas mēbeles un pat veikta mājokļa pilnīga pārplānošana, savienojot telpas vai mainot telpu funkcijas.
Ja mājokļa saimnieks vēlas lielāku harmoniju, ienākumu pieaugumu, pēc Fen Šui - virtuve jāizvieto dienvidrietumos, tādējādi aktivizējot dabas enerģijas, kas vairo mājokļa saimnieka labklājību. Lai nekļūdītos, mājokļa pārkārtošanā ieteicams piesaistīt speciālistu, kurš guvis zināšanas Fen Šui zinātnē. Pašrocīga Fen Šui principu ieviešana var nesasniegt plānotos mērķus. Fen Šui zinātnes mērķis ir palīdzēt cilvēkam justies ērtāk savā ierastajā vidē, tādejādi aktivizējot cilvēkā esošos pozitīvās enerģijas avotus. Jāpiekrīt, ka tīrā, kārtīgā mājoklī ar patīkamos toņos krāsotām sienām uzturēties būs patīkamāk. 
 
Mājokļa ieeja pēc Fen Šui ir viens no vissvarīgakajiem elementiem – ieejas durvis spēj mājoklī ielaist CI enerģiju, kā arī – to atvairīt! Mājokļa durvīm ir jābut veramām un iekšpusi. Durvis, kas veras uz ārpusi, bloķē pozitīvās enerģijas ienākšanu mājoklī - tās izjauc dabīgo enerģijas cirkulāciju. Savukārt, durvīm, kas atrodas starp istabām, vienmēr jābūt veramām uz istabu, tādejādi ielaižot pozitīvo enerģiju. Durvis nedrīkst būt bojātas, tām nedrīkst būt trūkumi, čīkstošas eņģes, ļurīgi rokturi. Bojātas durvis liecina, ka mājā ir būtiskas problēmas ar vīrišķo enerģiju. 
 
Ieejas durvis ir jāizvēlas drošas! Fen Šui zinātne ir vērsta tieši uz cilvēka apziņu – ja mājoklim būs nedrošas ieejas durvis, saimnieks par to zinās -  zemapziņu nevar apmānīt. Zemapziņa ietekmēs pozitīvās enerģijas rašanos. Ja mājoklī tiks uzstādītas kārtīgas, drošas un pretuzlaužamas metāla durvis, tiks panākts lielāks pozitīvās enerģijas daudzums – tā vēsta Fen Šui. 
 
Katrai debespusei pēc Fen Šui atbilst savs durvju dizains un krāsa. Attēlā zemāk redzami dažādi durvju dekori un durvju formas. Katrs no šiem durvju dekoriem atbilst savai debespusei. Ir arī citi durvju dekoru veidi.
 
 
Savukārt šajā zemāk redzamajā attēlā ieeja pēc Fen Šui ir ne līdz galam precīzi izveidota - durvis ieteicams veidot bez stikliem. Blakus durvīm novietotie skaistie puķu podi, savukārt deaktivizē negatīvās enerģijas. Ieteicams pie durvīm izvietot kājslauķi ar kādu laipni aicinošu uzrakstu, piemēram, “Welcome” vai “Laipni gaidīti”, kā tas ir redzams attēlā. Virs puķu podiem ieteicams uzstādīt kādus gaismekļus – jo stādi būs apgaismotāki, jo spēcīgāki negatīvā enerģijas slāpētāji tie būs. Izcili, ja durvīm ir sava nojume – pozītīvajai enerģijai kur patverties.
 
 
Lai būtu vieglāk ar Fen Šui noteikumu izpildi, iegādājoties durvis, ieteicams vērsties pie tādiem zinošiem uzņēmumiem kā, piemēram SKYDAS. Uzņēmums specializējas sertificētu metāla durvju izgatavošanā, kuras, kā izrādās, atbilst lielākajai daļai Fen Šui prasību – drošas, pretuzlaužamas, vēršamas arī uz iekšpusi, ar skaistiem dekoriem, nodrošinot katram mājokļa saimniekam individuālu pieeju. Pārējais jau paliek mājokļa saimnieka ziņā. 
 
Vairāk informācijas par SKYDAS piedāvātajiem produktiem atrodama Rīgā – Hanzas ielā 6, vai zvanot pa tālruni 67704154. Ar uzņēmumu iespējams sazināties arī elektroniski, rakstot uz e-pastu info@skydas.lv. Savukārt, tiem, kuriem vēl nav īsti skaidrības par dažādajām metāla durvīm, būs vērtīgi ielūkoties www.skydas.lv un arī www.sosdienests.lv mājaslapās. 

Sludinājums

ritums
08:25 | 28/09/17
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Nez kāpēc latviešu cilvēkiem būtu jāvadās pēc kaut kādiem Šujiem? Vai mums trūkst pašiem savu tradīciju, ieradumu un parašu, kas atbilst mūsu ģeogrāfiskai vietai, dzīves ritumam un veidam, mentalitātei?

ČUJS
08:31 | 28/09/17
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Vispirms jau jāsāk ar to, ka pēc mūsu normām ārdurvīm ir jāveras uz ārpusi (kas ir pareizi no evakuācijas viedokļa) un tas jau ir pretrunā ar šo teoriju.

Dagoberts
09:38 | 28/09/17
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Katrai rasei ir sava zinība par enerģijas plūsmām. Ja Fen-šuj lieliski der ķīniešiem, tas nenozīmē, ka der citiem. Jā, latviešiem bija sava zināšana par vietām, debespusēm, dzīves ritmiem.

Ja tomēr kāds vēlas kaut ko meklēt no austrumiem, labāk par Fen-šuj lai raugās pēc Vaastu - tas vairāk atbilst indoeiropiešiem un ļoti saskan ar to, kā agrāk tika celtas mājas pie mums.

Arnis
12:40 | 25/03/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Augstas kvalitātes durvis dzīvokļiem un privātmājām no kompānijas Skydas.
http://skydas.lv

Egīls
15:20 | 02/05/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Ar labu rakstu par durvīm var iepazīties šeit :

http://riga.pilseta24.lv/zina?slug=kadas-ardurvis-izveleties-savam-majoklim-no-koka-vai-no-metala-2f0852aadb/1831176

Justin Williams
09:05 | 24/06/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Mēs piedāvājam individuālus, komerciālus un biznesa aizdevumus ar ļoti minimālām ikgadējām procentu likmēm, kas ir 3% no 1 gadu līdz 50 gadu ilgam atmaksas periodam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus robežās no €5,000 līdz €10,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu zemāk.

Aizdevēja e-pasts: sloanslimited@gmail.com

INFORMĀCIJA PAR AIZŅĒMĒJIEM:

NAME:
AIZDEVUMA SUMMA:
ILGUMS:
PHONE #:
VALSTS:

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki