Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Kaimiņš – klauns vai mērkaķis ar granātu?


atlikušas 250 zīmes


Kaimiņš – klauns vai mērkaķis ar granātu? (72) Partijas

Autors: irliepaja.lv
Ceturtdienā, 20. septembrī, 2018 | BIRKAS: vēlēšanas , Saeima , Artuss Kaimiņš , KPV LV , facebook.com
Izdrukāt Ziņot
Āksts vai "mērkaķis ar granātu"?
Āksts vai "mērkaķis ar granātu"?
FOTO: Modris Helds
Āksts vai "mērkaķis ar granātu"? Politiskais šovs. Kaimiņa potencialie vēlētāji vai ziņkārīgie?

Šāds jautājums par partijas KPV LV līderi Artusu Kaimiņu, kas pavīd šajā Facebook.com diskusijā, varēja rasties arī liepājniekiem, kuri nesen bija atnākuši uz tikšanos ar Kaimiņu Latviešu biedrības namā.

Irliepaja.lv izpratnē zemāk lasāmā liepājnieku diskusija sociālajā tīklā Facebook.com rosina katru nopietni aizdomāties, vai šī populistu partija tik tiešām ir tikai "klauns", kāds katrā galmā ir nepieciešams, vai kaut kas pavisam cits un bīstams – kā "mērkaķis ar granātu". Un vai tie, kas bija sanākuši uz tikšanos Latviešu biedrības namā, ir KPV LV potenciālie vēlētājie vai cilvēki, kas bija atnākuši kā uz teātra vai cirka izrādi?

Dzintars Hmieļevskis Kaimiņš laikam ir visnepieklājīgākais politiķis, kāds mūsu politikā ir bijis – ielauzties citā raidījumā un traucēt tiešraidi... tur ir jābūt izcili alternatīvi apdāvinātam.
Iedomājoties, ka KPV LV varētu nonākt pie varas, pārņem izmisums.
Reinis Pozņaks Šī laikam ir pirmā reize, kad no vēlēšanām ir pat drusku bail.
Dzintars Hmieļevskis Manas sajūtas ir līdzīgas. Iepriekš iznākums varēja būt labāks vai sliktāks, taču tagad draud lieli sūdi.
Rihards Ļesins Pēc 6. oktobra Panorāmas laikā aiz kamerām vienmēr būs kāda kaimiņa balss, kas komentēs raidījuma diktoru un sižetā pausto
Dzintars Hmieļevskis Aha, jauksies sižetu pieteikumos ar "bet jūs pasakiet par mani kaut ko labu!". Ko labu par tādu var pateikt?
Rihards Ļesins Bet kāpēc jūs nepateicāt, ka viņš ir komunists? Bet kāpēc ik pēc stundas nav speciālizlaidums, ka joprojām Latvijā ir OIK?
Dzintars Hmieļevskis un koalīcijas padome
Rihards Ļesins Un jūs zināt, kas es esmu?
Dzintars Hmieļevskis Man Tviterī ir "80 000" sekotāju [no kuriem puse ir roboti]
Jana Egle Briesmīgākais bija tas, ka abi citkārt diezgan spēcīgie un dominējošie raidījuma vadītāji neko nevarēja izdarīt. Sāka pat taisnoties un mēģināja kaut ko pierādīt. Kaut kāda pastardiena, nudien...
Rihards Ļesins Tas ir tāpat kā Krievijas televīzija. Pasaka, ka tu ēd zīdaiņus. Un tad tu it kā saproti, ka tās ir muļķības, bet sanāk taisnoties
Dzintars Hmieļevskis Bet tas labi parādīja, kas šī ir par partiju un kas tie ir par cilvēkiem. Sliktā ziņa ir tā, ka viņu vēlētāji, man šķiet, ir ieslīguši eiforijā un šo partiju bez maz pielūdz. Domāšana ir atslēgta.
Jānis Vecbrālis Divējādas sajūtas. No vienas puses, mērkaķis ar granātu, ko pie šprices nedrīkst laist, jo sataisīs sūdus savā muļķumā, bet no otras puses brīžam tādam amplim kaut kur ir jāparādās. Tas kā akmentiņš kurpē, it kā staigāt var, nav laika vai slinkums, vai situācija neļaujt noģērbt un izpurināt, kad staigā un pa brīžam atgādina, brīžam traucē, brīžam besī, bet pienāk brīdis, ka kaut ko dari lietas labā. Ja uztver kā kaimiņa suni, kas pa nakti sāk riet tikko tu iemidzis un neļauj gulēt, tad jāskatās, ko labu no tā varam izvilkt
Nu bet viņa prastums ir viņa dzīves stils vai izveidotais imidžs brīžam uzjautrina, brīžam biedē, brīžamparāda mūs pašus
Rihards Ļesins To pēc tam varēs analizēt politoloģijas studenti
Jana Egle tas parādīja tiem, kuri jau tāpat zina... Pielūdzēji gavilē, kā tos korumpētos TV zēnus nolika pie vietas. Super!
Jana Egle Rihards Ļesins politoloģojas studentiem būs liegts analizēt diženā Kaimiņa un Co uzstāšanās.
Rihards Ļesins Tas bija tas, ko uzreiz pēc tam iedomājos :D
Dzintars Hmieļevskis Jana Egle politoloģijas studentiem vajadzēs rakstīt esejas par tēmu "Kaimiņa neatsveramais ieguldījums Latvijas valsts izaugsmē" vai "Kāpēc Kaimiņš ir visu laiku diženākais valstsvīrs".
Rihards Ļesins Tādā valstī dzīvojam :D
Ieva Hmielevska Kreitusei ne prātā nenāk tādus uzdevumus dot
Dzintars Hmieļevskis Ieva Hmielevska nekas – Artuss ar Aldi ieviesīs kārtību. Kreitusi (gan jau veca komuniste, jo veca) aizsūtīs uz akmeņlauztuvēm, un Saule beidzot mūsu valstī varēs uzaust
Elīna Pankovska Man gan šķiet, ka abi vadītāji izturējās profesionāli un nepavilkās uz provokācijām.
Raimonds Knesis Cik labi, ka Dzintars izceļas ar īpašu pieklājību, un pret sievietēm īpaši: "veca komuniste, jo veca ". Interesantas šīs spoguļprojekcijas.
Inga Laugale Kā saka “gudrie”, bieži mums cilvēkos nepatīk, kaitina, tracina tieši tas, kas ir mūsos pašos
Dzintars Hmieļevskis Inga Laugale es neplānoju tuvākajā desmitgadē kandidēt uz deputāta vietu
Ingmars Bahs Jā, nu deputāts un politiķis no viņa nekāds, bet vienu tādu tur vajag, lai ik pa laikam pabaksta tos aizsēdējušos un visgudros perdeļus.
Dzintars Hmieļevskis Ingmars Bahs bet uzsvars jau uz "vienu" :D
Ingmars Bahs Dzintars Hmieļevskis jā, nu vairāk nedrīkst. Citādi klauni pārņems vadību
Raimonds Knesis Perdeļi perdeļus uztur, tāpēc jau visa tā medijperdeļu perdeļošanās. :D
Agris Raipalis Nā, tak tik šitaidam rikteigam politikim jābout, kas vusīm leidzekļīm cīnās, nevis slinkū un oļigarkiem kalpū!
Jana Priedniece Viņš nav politiķis, viņš ir āksts...
Dzintars Hmieļevskis ja skatās no šādas perspektīvas, tad viss ir kārtībā :D
Modris Helds Spicprāši no Liepājas, sanāk, ka tie kas aiz Trampa un vada valsti visi ir āksti
Aiga Aleksandra Pelane pa lielam – jā
Dzintars Hmieļevskis Aiga Aleksandra Pelane neesmu gan ārpolitikas eksperts, bet ir lasīts, ka Trampam ir zināmas nesaprašanās ar savas administrācijas cilvēkiem. Vismaz bija. Tur jau ik pa laikam kādu izmet no darba. Citiem vārdiem sakot, inerces rezultātā kāds normāls cilvēks jau palicis ir :D
[..]
Dzintars Hmieļevskis Rolands Strehers Artuss 'Gaismas glabātājs' KaimiņšAttēli:

Sludinājums

...
14:34 | 20/09/18
ZIŅOT
(-3)
(22)
+

Tie, kas pabijuši politikā, noteikti daudz kam piekritīs, ko saka Kaimiņš, bet skaļi var tikai viņu nolamāt un novērst uzmanību no citām būtiskām lietām, lai tos s... mazāk kustinātu... Kaimiņš ir huligāns un nebiadās pateikt, kā ir, tāpēc, par to, ko saka, ir taisnība, tik varbūt par to, kādi būtu risinājumi, tur gan ne vienmēr var piekrist! Cik ātri izkūst tie karotāji kas ieiet politikā! Un cik ātri viss aplauzīsies, kad jāsāk kas reāli darīt! Valsts aparāts ir neefektīvs un nodokļu politika nav atbilstoša. Latvija ir drupačlasīšanas valsts, bet lai tā nebūtu, ir jāizlien no kastītes un Latvijā tādu cilvēku ir daudz, tik iespējas ir ierobežotas (tai skaitā, ko dara valsts). Vai valsts var pateikt kaut vienu reālu, īpašu mērķi un kurieni ejam? Kas ir mūsu veiksmes stāsts? Igauņi, ar to no ārpuskastītes principa, ir jau vairākkārt paspīdējuši pasaulē!

Riktīgais
14:36 | 20/09/18
ZIŅOT
(-4)
(31)
+

Kā man patīk visi šie kauninātāji, tā uzvesties nedrīkst, tā nav pieklājīgi, kam vispār rūp sabiedrības viedoklis, pilnīgi pie kājas, šajā rakstā vien apsauca visādi, kādas 15 reizes to Kaimiņu, bet patiesībā, labāk lai ir šāds "Klauns", nekā Seskveidīgie, kuri Lembergveidīgiem mutē skatās, Šķēļveidīgiem un Šleserveidīgiem monopolus veido, likvidē mikriņus, lai tik oligarhi būtu priecīgi, Irliepājai, tad Kad parādījās Kaimiņš, tieši tajā laikā Kesenfelds saprazdams, ka LRA sāks vēlēšanās balsis vākt, piezīdās, atceros arī aptaujas par reformām pilsētā utt., Vilnītis ar savu brandžu tieši tāpat, negaidīts pavērsiens bija, kad Kaimiņš izstājās, tagad te gudri braukt virsū, jums pašiem godu nedara!

Opis
15:12 | 20/09/18
ZIŅOT
(-27)
(10)
+

Tie Kaimiņa vēlētāji ar ir klauni

Hm
15:34 | 20/09/18
ZIŅOT
(-15)
(7)
+

Tai skaitā klauni, bet galvenā masa ir muļķi.

Eta
15:22 | 20/09/18
ZIŅOT
(-4)
(7)
+

Vai par šito rakstu nav samaksājis Soross ?

Rihards Zorge
15:27 | 20/09/18
ZIŅOT
(-4)
(7)
+

Kaimīnš varētu būt gan Saskaņai, gan Zemniekiem par palīglocekli varas maiņai Latvijā.

Hm
15:37 | 20/09/18
ZIŅOT
(-8)
(4)
+

Arī atpazīstami narkomāni ir aplaimojuši kaimiņu un ieradušies viņu sumināt.

Kaimiņš
15:38 | 20/09/18
ZIŅOT
(-5)
(4)
+

Sūdi būs.

ko raksta par klaunu
15:46 | 20/09/18
ZIŅOT
(-9)
(3)
+

https://pietiek.com/raksti/bridis,_kad_pilniba_zaudeju_jelkadu_uzticibu_kaiminam

https://pietiek.com/raksti/kaimina_meli_atklajas_pilniba_ne_tikai_sledzis_ligumu_ar_meroni_firmu,_bet_ari_rekina_pieprasijis_no_tas_10_tukstosus_eiro

https://pietiek.com/raksti/i_am_a_member_or_parliament,_but_i_dont_understund_cominication

(www.pietiek.com)

Nu, palasiet par šo āstu, kas ir mūs un mūsu valsti pat apkaunojis! Uzskatu, ka jābūt reāli garīgi slimam, lai par šo klaunu balsotu!

cirkač
16:33 | 20/09/18
ZIŅOT
(-5)
(6)
+

Kurš vispār lasa tādas dezinformācijas lapeles

ko raksta par klaunu
15:46 | 20/09/18
ZIŅOT
(-10)
(6)
+

Nu, palasiet par šo āKstu,..

67
16:23 | 20/09/18
ZIŅOT
(-4)
(21)
+

1. KPLV. - reals spēks, kas iekļūs Saeimā.
2. ZZS un Vienotība ir nobijušies un pilnā spēkā iznmanto melno PR , ietekmi TV utt
3. Par vakardienas diskusiju TV - Kaimiņš beidzot nosaca īstajā vārdā to cirku, kas tur notiek pirms katrām vēlēšanām...

Daira
16:28 | 20/09/18
ZIŅOT
(-14)
(26)
+

Starp citu - puse no Liepājas balsos par KPLV

ttg 6
07:37 | 21/09/18
ZIŅOT
(-15)
(2)
+

Nemuldi pa gaisu Ja tu duma tad tāda ar paliec. Par idiotu balsot

Dzidriņa
21:27 | 20/09/18
ZIŅOT
(-10)
(3)
+

Es nē

Cirka direktors
16:35 | 20/09/18
ZIŅOT
(-1)
(23)
+

Ļoti dīvaini, ka jau liels procents Latvijas iedzīvotāju ir kļuvuši par klauniem tikai tapēc, ka spļauj virsū izzadzējiem ZZS

nedaira
16:38 | 20/09/18
ZIŅOT
(-11)
(11)
+

Starp citu - kura PUSE NO LIEPĀJAS? - Jaunliepāja vai Vecliepāja? Cik zinu, Vecliepājas pusē tik daudz idiotu nemaz nav!

Jaunliepāja
17:46 | 20/09/18
ZIŅOT
(-8)
(6)
+

Jaunliepājā arī nav idiotu! Kas tad balso par Kaimiņu?

hamļevskis
16:41 | 20/09/18
ZIŅOT
(-1)
(7)
+

gan jau būs no abām pusēm ,lai gan Liepājā vēl ir Ezerkrasts 1 un 2 ,Dienvidrietumu rajons ,Zaļā birzs,Karosta Slimnīcas rajons ,Tosmare.Šķiet ka pati tālāk par kanālu neesi bijusi.

Ak!
18:29 | 20/09/18
ZIŅOT
(-13)
(10)
+

Suņu būdā svētki būs,
Kaimiņš deputātiņš kļūs:
Kotleti ar šnabi dos,
Visus jauki apvārdos.
Ries un rūks,
No bļodas laks,
Laiku tērēs,
Laiku zags,
Visur valstī valdīs prieks,
Kaimiņš - būdas pavēlnieks!

kāda šķirba?
13:02 | 24/09/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Būs, būs. Tas pats vien jau būs arī bez rīmes otrās un pēdējās rindas. Tikai bez Kaimiņa tas viss būs vēl dubultā.

kkk
18:50 | 20/09/18
ZIŅOT
(-4)
(12)
+

7 oktobri varēsiet smieties tālāk....
ZZS - 7 balsis
Vienotiba - 0
NA - 0
LRA -0

Ilgi vairs nav palicis
Tad smiesimies kopā

Minjons
18:54 | 20/09/18
ZIŅOT
(-1)
(11)
+

Man gan šķiet, ka Artuss un Hmelkis ir diezgan līdzīgi savā ziņā. Pirmais gan neizliekas, ka ir baigi gudrs atšķirībā no otra un tāpēc viņu ciena daudz vairāk. Bet katrs pūš sava saimnieka stabulē.

D
19:07 | 20/09/18
ZIŅOT
(-3)
(4)
+

Zālē esot manīts arī'Kronvergs Ģirts.

Jaunākais
19:55 | 20/09/18
ZIŅOT
(-2)
(7)
+

Ekslieluzņēmējs Andris Griģis arī esot iestājies Kaimiņa parijā. Viņu uzaicinājis ir viņa bijušā uzņēmuma bijušais maksātnespējas administrātors Gobzems.

lokālis
20:18 | 20/09/18
ZIŅOT
(-13)
(6)
+

KPV LV šlesera&co pilot projekts, cik naiviem un akliem jābūt lai to neredzētu !

naivais
20:37 | 20/09/18
ZIŅOT
(-4)
(12)
+

Pastāstīsi ko vairāk,vai tikai iepļūtīji?

Opis VA
20:59 | 20/09/18
ZIŅOT
(-6)
(20)
+

Bet bail gan no tās Kaimiņa partijas. Ai kā ļipa trīc daudziem. Labāk par mērkaķi, nekā par rūdītu zagli.

pālis
23:15 | 20/09/18
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Vai Tu zini kas Es !

pālis
23:15 | 20/09/18
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Vai Tu zini kas Es !

Timurs
23:48 | 20/09/18
ZIŅOT
(-8)
(3)
+

Šlesim nebūs daudz naudas jāizdod, lai nopirktu sitos m.....

KO VAR RIET
06:04 | 21/09/18
ZIŅOT
(-2)
(6)
+

Slikti ar sirdi nav ?varbūt kādu nomierinošu tējiņu?Varbūt izsaukt ātros ,lai jau dežūrē ,pirms aizrīsies ar žulti!

ttg 6
07:35 | 21/09/18
ZIŅOT
(-6)
(1)
+

Tādēļ ka cilvēki ir idioti . Ko tad viņi tur sagaidija ? Protams ka solīs pienu ķīseļa krastos un makaronus kabinās.

Dagoberts
07:44 | 21/09/18
ZIŅOT
(-4)
(6)
+

Ja pie varas esošie nezagtu un sakarīgi strādātu, tādiem kaimiņiem pie apvāršņa vietas nebūtu.
A tagad balsis par KPV var vienkārši būt kā protests pret esošo "laivu stāvēšanu".

Un jāatceras, ka ir spēki, kas vēlas, lai latvisko partiju vēlēšanu rezultāti tiktu max saskaldīti - pieļauju, ka viens no Putina mērķiem ir nonākt Latvijā pie varas demokrātiskā un leģitīmā veidā. KPV ir ideāls balsu skaldītājs!

cirvis
08:05 | 21/09/18
ZIŅOT
(-2)
(12)
+

Balsu skaldītāji ir mazās partijas ar sliktiem reitingiem,šoreiz tie nav KPVLV . Ja nebūtu KPVLV,tad atliktu balsot pa vecam, kā iepriekšējos gadus.

zilonis
08:41 | 21/09/18
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

"Dzintars Hmieļevskis Aha, jauksies sižetu pieteikumos ar "bet jūs pasakiet par mani kaut ko labu!". Ko labu par tādu var pateikt?"
...šobrīd ir jācīnās visiem, kuri kaut ko grib tikt TUR. Un TUR grib daudzi, tik jautājums ir vai smuki un kopuma standartos "smalki" to dara- ar atštancētu PR programmiņu, vai "met" uz galda un pa tiešo. Es teiktu, ka tik daudz faktu, kuriem IR reāls pamatojums un izpēte kā pamats, nav iespējams parastajam LV pilsonim dabūt, cik KPV ir izmetis...Un tad rodas jautājums, kā ir labāk? Un nebūsim naivi, šobrīd masu mēdiji ir tik melīgi, šmucīgi un pērcīgi…
P.S. daudz nesmukāk ir teikt karalim, ka jaunā štāte ir appupenna kruta, ja skaidri redzams, ka tas ir pliks...

aktieri
09:19 | 21/09/18
ZIŅOT
(-11)
(4)
+

Totāls ideots,kauns uz viņu skatities kur nu vēl klausities un tik pat atsaldēta ir arī tā biznesmene Liepiņa

Jozis
12:10 | 26/09/18
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Bet Kaimiņš nav pat "IDIOTS", tikai " IDEOTS".

Šausmai
16:43 | 21/09/18
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Šausmas ja nav ko darit knāb sūdā

nekaitiniet!
12:21 | 21/09/18
ZIŅOT
(-2)
(9)
+

Kauns un negods jau ir arī, ja ``aktieri`` nevar bez kļūdām divus īsus teikumus uzrakstīt. Un tikpat totāli ``idEotiska`` ir organizēta, kolektīva bezsaturīga apvaukšķēšana. Kur ir kāds piedāvājums, ko un kā darīt labāk, gudrāk par KPV un Kaimiņu? Kā papagaiļiem vienā korī tarkšķēt - klauns, klauns, klauns vai muļķis, muļķis, muļķis - nepiestāv pat bērndārzniekam.

šausmas
11:56 | 21/09/18
ZIŅOT
(-3)
(7)
+

vārdu IDIOTS neraksta IDEOTS,Tu IDIOT!

K
09:51 | 21/09/18
ZIŅOT
(-2)
(7)
+

Kas šis par rakstu? Pirms vēlēšanām, kad visi mediji zem mikroskopa, Irliepāja publicē ŠO? Šādus rakstus normāls žurnālists savā facebookā neliktu.

Skumji
10:23 | 21/09/18
ZIŅOT
(-4)
(14)
+

Neesmu KPV atbalstītājs, bet visi šie rējēji šajā sarakstē ir vienā maisā bāžami ar Artusu, inteliģenti cilvēki neaprunā citus, vēl jo vairāk, kolektīvi. Kas ir šie “gudrie”- Hmieļevskis, Lesins, Poznaks, Egle... ar ko jūs esat labāki par Artusu? Ar to, ka apsmejat citus? Skumji. Ļoti.

???
13:28 | 28/09/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Un kas tad ``nē nu jā`` par cacu, ka viņai/ viņam nevar uzjautāt, ko ar savām ``a ļa`` komjaunatnes sekretāra runām grib pateikt. Jautājums Jums un pretjautājums tekstam par kampaņām portālos jau pazuduši no komentāriem.

nē nu jā
21:41 | 21/09/18
ZIŅOT
(-2)
(1)
+

Un kas tad tas Kaimiņš par tādu cacu, ka par viņu runāt nedrīkst? Politiķis, vēlētāju pārstāvis Saeimā. Pat deputāta imunitāte noņemta, tad kādi būtu iemesli viņa rīcību televīzijā neapspriest? Un ko viņš pats dara katrā savas uzstāšanās reizē? Nevienu neaprunā? Vai tas jau nesāk izklausīties pēc kaut kādas sektas?

A
20:11 | 21/09/18
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

pats IR i nespēja ko uzdirst Kaimiņa komandai, - tālab izdomāja nepārspējamu profonāciju: pārpublicēt "palātnieku" cepšanos, cerot, ka šo uzdirsieni dikti ietekmēs lasītājus...

Ess
11:55 | 22/09/18
ZIŅOT
(-3)
(1)
+

Nekad nebūtu iedomājies ka tas Vecbrālis no Liepājas ir tāds STULBENIS, bet ko no pavāra var gaidīt, mazais pirdeklis Hmelevskis, murgoņa

bet
01:35 | 23/09/18
ZIŅOT
(-1)
(7)
+

jūs jau pasi iedevāt to

granātu

Bad Omen
21:32 | 23/09/18
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

Čingishans teica : "Es esmu Dieva dusmas. Ja Jūs nebūtu sastrādājuši lielus grēkus, Dievs nebūtu mani Jums uzsūtījis."
KPV.LV izveidošanās bija kā neizbēgamība šajā mūsu 'post' vai 'neo' vai 'pseido', principā : 'whatever' sociālismā. Mums ir 'pietuvinātie' un vēl mums ir daudz par daudz cilvēku, kuri ir ārpus elites un kuriem viss šis veco krabju balagāns ir līdz kaklam un vairāk. :)
Un tagad ir par vēlu :)
'Now it is too late to shut the fuck up!'

Kas būs tālāk - HVZ. Bet būs interesanti!

P.S. tas Facebook bazars ir 'ņi o čem'. Bet nu - tas ir variants kā nodirst un diskreditēt. Savācās bariņš ar 'gandrīz viduvējībām' (spriežot pēc viņu komentāru satura un formas) un viens otram masturbē komentus.
Tāds 'circle jerk'.

P.P.S. es neesmu KPV.LV atbalstītājs, man vienkārši viss notiekošais liekas loģiski un cēloņsakarīgi.

Par mieru!
20:10 | 24/09/18
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Labāk par Kaimiņu, nekā par Agešinu - tas ir lielāks klauns un mērkaķis, vel pie tam blēdis un melis!

Viedoklis no Londonas
21:40 | 24/09/18
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

Pēdējās ja nemaldos 3 vēlēšanās vienmēr nobalsoju ar tukšu konvertu.
Šoreiz visticamāk nobalsošu par KPV.LV. Nevis tāpēc, ka viņiem baigi ticētu, bet gan tāpēc, lai būtu PRET visiem līdzšinējiem. Ko KPV.LV sadarīs, ja gadījumā tiks pie varas - mani īpaši neinteresē, lai neteiktu pat, ka pilnīgi vienalga. Nu kaut kā tā :)

nē nu jā
16:17 | 26/09/18
ZIŅOT
(-2)
(1)
+

Protams, ka tev tur, valstī, kuru sakārtojuši citi, ir pie bāliem vaigiem, kas notiek šeit, kur savukārt palicēji dara, ko var, daudz dara, dara labi, reizēm kļūdās, reizēm izdara ko nepareizi. Bet ekonomika un labklājība pamazām aug. Visu labi iesākto var sagraut viena savtīgu un slīpētu un, jāsaka, mazliet neizglītotu "politiķu" banda, bet tev jau tur ir pilnīgi vienalga, protams.

6 oktobris 2018
11:01 | 28/09/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Ты не можешь играть с землетрясениями, с цунами. Ты не можешь играть с мозгом, это не игрушка, это опасно. Поэтому люди должны представлять себе, что если они будут читать журнал «Лиза», жевать «Stimorol» круглые сутки, и «ведь я этого достойна» — шампуни читать, что на них написано на этикетке, и пятновыводители изучать, то пусть потом они не жалуются! У них будет другой мозг, у миллионов людей. Потому что мозг строится на основе двух основных вещей — это генетика, против которой ничего сделать не можешь, и то, что на нейронной сети пишется. Нейронная сеть строится во время жизни, и сейчас тоже, пока мы с вами разговариваем. Она строится каждую секунду, поэтому нельзя читать плохие тексты, нельзя слушать плохую музыку, нельзя есть плохую еду — это все одно и то же, потому что это попадает к вам и ничто никуда не высыпается. Мозг помнит все, мимо чего вы прошли, на что посмотрели, что унюхали и что услышали.
# * Голосуем за список N 1.

Староверы
21:19 | 28/09/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Старообрядчество в Латвии представлено этническими русскими, и Мы не оккупанты.
6 октября Голосуем за список
№ 1.
Можно ли считать оккупантами или чужаками народ, проживающий в Латвии более трех столетий? В середине 17 века мои предки старообрядцы основали русскую общину в Ливонии на территории сегодняшнего Даугавпилса, а уже в начале 18 века община появилась и в Риге .Сколько столетий надо прожить , чтобы считаться народом этой страны и иметь полноценные права? Латвия - моя родина и я не понимаю, за что меня называют угрозой для национальной безопасности и уничтожают русский язык в школах .Государство это не леса, не поля и не озера, а люди , проживающие на его территории. Пропорции проживающих наций могут меняться, а Латвия всегда была многонациональным государством.

Староверы
21:21 | 28/09/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Продление..
Сейчас Европа живет по принципу всеобщего равенства возможностей, уважение личности каждого человека, а в Латвии доминируют средневековые проблемы- национализм, беспробудная бедность, презрение и отторжение всех, кто не похож на тебя.

Еще год назад я и не думал что приду в политику, но невозможно оставаться в стороне, и ждать когда кто-то или что-то придет на помощь. В сейме необходима реальная оппозиция, отстаивающая права своих избирателей.

Русский союз Латвии - партия для тех, кто не считает себя чужим в стране. Кто не приемлет дискриминацию в любом её проявлении.
Русский Союз не менял своих принципов и никогда не обманывал избирателя.

Приходите 6 октября и 6 Ош правильный выбор - за список номер 1 Русский Союз Латвии.

sloanslimited@gmail.com
15:04 | 15/04/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Mēs piedāvājam visu veidu finanšu aizdevumus @ 3% procentu likmi. Mēs dodam no aizdevumiem robežās no €10,000.00 līdz €50,000,000.00. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem e-pasts tagad: sloanslimited@gmail.com

Whats-app vai zvaniet: +1201865546

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki