Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Kāpēc liepajniekiem.lv neuzticas saviem lasītājiem?


atlikušas 250 zīmes


Kāpēc liepajniekiem.lv neuzticas saviem lasītājiem? (81)

Autors: Ivars Kesenfelds
Svētdienā, 11. novembrī, 2012 | BIRKAS: Ivars Kesenfelds , Viktors Ulberts , Kurzemes Vārds , Rietumkrasts , Juris Pavītols
Izdrukāt Ziņot

"Kurzemes Vārds", kā izrādās, nav atmetis senās "Komunista"  tradīcijas, ko pārņēmis arī portāls liepajniekiem.lv, piedāvājot saviem lasītājiem cenzētu un nepilnīgu informāciju.

Piektdien, 9.novembrī, laikraksts "Kurzemes Vārds" bija publicējis liepājnieka Jura Pavītola viedokli un arī manas atbildes uz žurnālista Viktora Ulberta jautājumiem par dzīvokļu pirkšanu vienā no "Rietumu krasta" mājām.

Pirms tam ar Ulbertu bijām vienojušies, ka atbildes tiks publicētas pilnībā un neizmainītas.

Diemžēl, žurnālists vārdu neturēja (vai nedrīkstēja to darīt), un  "Kurzemes Vārda"  lasītājiem nav dota iespēja izlasīt pilnu manis sniegto atbilžu tekstu (trūkst vienas rindkopas – sk. zemāk tekstā, izcelta).

Taču, ja avīze publicējusi lielāko daļu no manām atbildēm, tad avīzes interneta pielikumā liepajniekiem.lv, ko lasa daudz vairāk, publicēts Pavītola viedoklis un no konteksta izrauta, nepilnīga mana atbilde uz vienu no Ulberta uzdotajiem jautājumiem.

Acīmredzot mūsu pilsētas senie un cienījamie mediji neuzticas saviem lasītājiem, tāpēc sniedz viņiem īpaši sagatavotu (sagrozītu) un tikai daļēju (cenzētu) informāciju.

Uzskatot, ka lasītājam tikai tad ir iespēja spriest par faktiem un izdarīt secinājumus, ja informācija tiek sniegta pilnā mērā, portāls irliepaja.lv publicē Ulberta uzdotos jautājumus un manas atbildes uz tiem (pilnu tekstu), kā arī pievienojam laikraksta "Kurzemes Vārds" lappusi, kurā lasāms Pavītola izteiktais viedoklis.

"Laikraksta "Kurzemes Vārds" žurnālistam Viktoram Ulbertam atbildes uz uzdotajiem jautājumiem.

Labdien, Kesenfelda kungs! Vēlos Jūs informēt, ka ar redakciju sazinājās pilsētā pazīstamais kultūras darbinieks un mūziķis Juris Pavītols, kurš izteica pretenzijas pret Jūsu darbībām, kā arī attieksmi pret saistībām. Noteikti esat informēts par to, ka J. Pavītols no Jums vēlas saņemt atpakaļ tā saucamo pirmo iemaksu par dzīvokli "Rietumkrasta"  masīvā 6000 latu apmērā, ko viņš iemaksāja un noslēdza nomas – izpirkšanas līgumu ar Jums piederošo uzņēmumu. Tā kā jau pēc dažiem gadiem J. Pavītols zaudēja tiesības uz šo dzīvoklī, un jaunais īpašnieks – "Swedbank", apgalvoja, ka Jūsu uzņēmumam tobrīd neesot bijis tiesību slēgt šādus līgumus bez bankas ziņas, viņš vēlas saņemt atpakaļ vismaz šo pirmo iemaksu. Tādēļ vēlos Jums uzdot dažus jautājumus:

Vai uzskatāt, ka bijāt tiesīgs slēgt līgumus par dzīvokļu nomu ar izpirkšanas tiesībām tajā laikā, kad to darīja J. Pavītols?
Vispirms, skaidrības labā – SIA "Rietumu krasts" nav slēdzis nomas līgumu ar izpirkšanas tiesībām ar Juri Pavītolu. Līgums, par kuru ir runa, slēgts ar citu personu, kura, cik man zināms, nesen kļuva par Jura Pavītola laulāto. Acīmredzot Pavītolam patīk pieņemt vēlamo par esošo.

Bet kas attiecas uz īres līguma noslēgšanas likumību, tad uzskatu, ka SIA "Rietumu krasts" slēdzis attiecīgo līgumu likumīgi.

(Papildus gribēju pieminēt, ka kaut arī pirms Jūsu jautājumiem sākumā minēta atsauce uz AS Swedbank, šim īpašumam ar šo banku nav nekāda sakara un tā nav arī īpašuma jaunais īpašnieks.)

Vai uzskatāt J. Pavītola prasību par pamatotu?
 "Starpnieka" J. Pavītola prasību saņemt no manis kā privātpersonas atpakaļ SIA "Rietumu krasts" par dzīvokli samaksāto īres līguma drošības naudu 6000 latu apmērā es uzskatu par nepamatotu. Pamatota tā varētu būt tikai, ja Pavītola rīcībā būtu fakti, ka šos 6000 latu esmu piesavinājies. Un, ja šādi fakti eksistē, tad sen vajadzēja griezties attiecīgās tiesībsargājošās iestādēs. Starp citu, SIA "Rietumu krasts" jau vairāk kā divus gadus ir pasludināts par maksātnespējīgu.

Vai ar līdzīgām pretenzijām pie Jums ir vērsies vēl kāds tāda paša līguma dalībnieks?
Pie manis personīgi ar Pavītola kunga veida pretenzijām neviens nav vērsies ne rakstiski, ne personīgi.

Kā Jūs plānojat šīs domstarpības atrisināt?
Jebkuras domstarpības mantiskos jautājumos ir jārisina pastāvošās likumdošanas ietvaros. Divu gadu laikā pie manis vairākkārt vērsies J. Pavītols un "lūdzis" viņam izmaksāt visu paziņas (tagad – sievas) SIA "Rietumu krasts" iemaksāto summu, žēlīgi apsolot man par to netaisīt ''šmuces".

Nu nekādi nevarēju savam paziņam Pavītola kungam iestāstīt, ka viņš nevar būt privileģētāks par citiem SIA "Rietumu krasts" īres līgumu ar izpirkumu slēdzējiem. Ieteicu viņam ar šādiem nekorektiem "priekšlikumiem" doties uz Rīgas krāmu tirgu "Latgalīte". Toties nesen tiekoties ar faktisko līguma slēdzēju, vismaz radās iespaids par konstruktīva dialoga iespējamību.

Kā faktiski bankrotējošā "MIG Holdinga" viens no īpašniekiem, protams, nesu morālo atbildību arī par "MIG Holdinga" meitas uzņēmumu  maksātnespējīgo SIA "Rietumu krasts" un tā kreditoriem – it īpaši par privātpersonām. Un, manuprāt, eksistē likumīgi ceļi, kā samazināt SIA "Rietumu krasts" bijušiem klientiem iespējamos zaudējumus, bet tas ir dialoga jautājums.

Bez tam visi no SIA "Rietumu krasts" man zināmiem klientiem gala rezultātā, nopērkot šos pašus īrētos dzīvokļus izsolē ir samaksājuši daudz mazāk, nekā par tiem būtu samaksājuši SIA "Rietumu krasts". Protams, runa ir par tiem, kas gribēja nopirkt.

Ar patiesu cieņu Ivars Kesenfelds"


Sludinājums

Rita
22:26 | 11/11/12
ZIŅOT
(-2)
(9)
+

Kāpēc Ulbertam ir Rietumrasts? Varbūt katrs runā par savu - viens par māti, otrs par meitu?

Ineresanti.
11:45 | 17/11/12
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Kāpēc Viktors kā izpētes žurnalists nav aizdomājies tik tāl, ka vajadzētu painteresēties kāpēc dividentes un algas viņam zināmos uzņēmumos maksā konvertē.

HA ha
22:36 | 11/11/12
ZIŅOT
(-4)
(16)
+

Tiešām liepājniekos.lv ir pavisam viss sagrozīts, pavisam cits saturs un pieeja pašai būtībai. Deputāta K atbildes uz Ulberta jautājumiem ir vienkārši izņemtas ārā. Bet tš kā portāla lipajniekiem.lv dienas lasītāju apmeklējums ir nesalīdzināmi lielāks nekā pensionāru KV abonentu skaitu, tad šāda nekorekta rīcība ir gudri izštukota.. Kā saka raksta autore - komunistam komunistu tikumi nav zuduši

transvestīts
12:48 | 12/11/12
ZIŅOT
(-5)
(3)
+

Raksta autore saka? Pa kuru laiku Ivars veica dzimuma maiņas operāciju?

Vonts
10:58 | 12/11/12
ZIŅOT
(-9)
(19)
+

A, kāpēc portāls irliepāja.lv visu laiku lobē Kesenfeldu??????

Precizējums
08:43 | 12/11/12
ZIŅOT
(-8)
(18)
+

Faktiskā KV tirāža pēdejo gadu laikā ir kritusies katastrofāli. Pašreizējā KV dienas tirāža vidēji ir 4,5 līdz 5,5 tūkstoši eksemplār latvišu un krievu valodā. Kāds tūkstotis no tiem aiziet kioskiem un veikaliem. Ja dome nesubsidētu šo uzpūsto un daļēji nodokļus maksājošo kantori, tad algas nevarētu izmaksāt jau pirmajā mēnesī.

uuu
22:49 | 11/11/12
ZIŅOT
(-0)
(8)
+

kur mans kom.

hugo
13:42 | 18/11/12
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Sorry-- te pie pults sed----- LINDERMANIESHI--- STAGNATI !

1969
22:50 | 11/11/12
ZIŅOT
(-3)
(13)
+

Pats foršākais visā ir tas, ka Pavītoljuris ar Kesi ir vienā partijā- tēvzemiešos un abi startēšot no viena saraksta un lieta sanāk kā jau latviešiem- Jurčiks grib sarakstā izkonkurēt Kesenfeldu, jo grib beidzot kļūt par deputātu. Jo kāpēc šitos netīrumus nest uz kurzemes vārdu, un kāpēc tikai tagad. Man patīk, būs labs tejāteris. Krieveļi un seskieši varēs berzēt roķeles. Un Kesis arī tāds skrjāba, būt universitātes ģitāristam atmetis kādus pāris štukas-kā nekā partijas biedrs-tēvzemietis,savējais

Policista paziņa
21:43 | 18/11/12
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

Pēdējā laikā žurnālist Ulberta kungam ir problēmas ar pašnovērtējumu, jo žurnālists daudzkārt griezies policijā ar iesniegumiem par aizvainojošiem komentāriem, kuri adresēti viņam.

nu-nu
23:10 | 13/11/12
ZIŅOT
(-2)
(7)
+

Ja tādus par deputātiem vēlēsim, proti J.Pavitolu , tad jau labāk kādu idiņu. Jurītis tik cik var vienmēr nodarbojās ar mahinācijām apmuļķojot godīgus cilvēkus gūstot vieglu naudu. Pats aizņemas naudu un negrasās atdot,jamedī viņu tirgu lai atprasītu parādu. kadreiz izdodas kādu piecīti atgūt. Aferist no laika gala. Aprecējās jau laikam aprēķina pēc ar turīgu kundzīti.

tad
07:54 | 12/11/12
ZIŅOT
(-3)
(12)
+

jau Pvītolam jāsacer kāda dziesma, ko priekšvēlēlēšanas riesta laikā dziedāt par tēvu zemi un šausmīgiem krieviem.

uuu
22:50 | 11/11/12
ZIŅOT
(-9)
(18)
+

Kā tāds cilvēks kā cienījamais Ī.Kesenfelda kungs var būt par domes deputātu,kā viņam ar morāli??? Nodokļos parādi,pats braukā ar šiku džipu,dzīvo droši arī ne divistabu dzīvokī.Pārdotu savu džipu utt.nomaksātu nodokļus un tad te varētu piketēt un kandidēt uz deputāta krēslu.Parasto cilvēku bankas izģērb pliku,izmet no dzīvokļiem atstāj bez uzturlīdzekļiem,Primāram jābūt nodokļu nomaksai,pēc tam bakas un pārējais.

nesaprotu
23:47 | 11/11/12
ZIŅOT
(-5)
(7)
+

kas ir morāle

uuu-esmuvēlētparkesenfeldunegribētājs
22:56 | 11/11/12
ZIŅOT
(-5)
(1)
+

zem otrā nika negribēja manu kom.pievienot,paskatisimies kas tagat notiksies!

uuu-esmuvēlētparkesenfeldunegribētājs
22:57 | 11/11/12
ZIŅOT
(-4)
(3)
+

Varbūt vienkārši sagadīšanās.

ku kū
22:58 | 11/11/12
ZIŅOT
(-3)
(5)
+

Džeks ienesa uz lodžijas klavieres un kaimiņš apakšā vairs nevarēja lodžijas logu aiztaisīt.

Liepājnieks
07:33 | 12/11/12
ZIŅOT
(-1)
(13)
+

Nu nezinu viss, ka tā kvalitāte tajās mājās būtu slikta. Tas, ka ielas mājāi krāsojums ar visu špakteli ir atlecis, tas ir lēti labojams. Iekšējā apdare ir lieliska – durvis finierātas, dabīgais parkets,koka logi, pirmklsīga santehnika un kāpņu telpas perfektas. Nezinu varbūt tikai šī kunga dzīvoklim ir šausmīgi defekti, bet manai darba kolēģei, kura īrē no bankas dzīvokli vēl līdz šim pārsedzes iztur un nekas dzīvoklī nelobās nost.

kolēgiss
23:03 | 11/11/12
ZIŅOT
(-8)
(13)
+

Pavītols jau visu laiku ir bijis tāds puskoka lecējs, bet pēc tās autoavārijas ir palicis stipri jocīgāks, labi ka sieva ir mierīga un normāla, citādi vecumdienas vajadzētu pavadīt Iļģos.

Juris
15:13 | 13/11/12
ZIŅOT
(-2)
(1)
+

pēc kādas autoavārijas, neatceros, labi kad tu atceries, bet tad jau sanāk ka tu esi cietis

tutū
14:57 | 12/11/12
ZIŅOT
(-2)
(8)
+

Sen tā universitāte bij jāklapē ciet.

jērs
12:00 | 12/11/12
ZIŅOT
(-7)
(2)
+

Atdod naudu!

Kolēģis
09:06 | 12/11/12
ZIŅOT
(-4)
(12)
+

Ģitārists jau sen būtu izlidināts no universitātes, ja nebūtu kundze.

Jautājums N1
23:06 | 11/11/12
ZIŅOT
(-3)
(11)
+

Pie kā palika iemaksātā nauda??????????????????????????????????????????????

*********
23:44 | 11/11/12
ZIŅOT
(-5)
(9)
+

Kesenfelda meita arī dzīvo šajā mājā, interesanti, cik viņa ir masājusi par dzīvokli un kā maksjusi.

Fujs
00:30 | 12/11/12
ZIŅOT
(-4)
(15)
+

Pavītols tāds otrs Ķervis.It kā vīrs gados,bet pļāpa un brīžam uzvedas kā klauns.

Jurijs Stals
00:49 | 12/11/12
ZIŅOT
(-7)
(11)
+

Tak tas Liepaja ir normaali V. Kuusins Ulberts, uzdrosinas sevi deeveet par zurnaalistu, sagroza faktus un izpilda pasuutiijuma rakstus, maijaa par mani publiceeja, http://www.liepajniekiem.lv/lat/zinas/sabiedriba/2012/05/18/liepajnieks-anglija-paverdzina-tautiesus/#/8 , taalaak sekoja mana atbilde

Tas nsv Štāls
11:22 | 01/12/12
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Jurij Dračuk! Nevajag slēpties aizm memmītes uzvārda. Viss Laumas rajons tevi pazina kā Dračuku, un tāds tu vienmēr paliksi!

Kuusin nebaidies
11:24 | 12/11/12
ZIŅOT
(-5)
(7)
+

pasam atkal jaakomentee nabagam, un izklausaas kaa beernudarzaa, jaa es izpildu pasuutiijuma rakstus, a juus? Liepaajaa smejas par dumju Rigas puiku KUUsini Ulbertu, kurs skolaa tika apbizots, ir kompleksiem paarnemts Antins, alkoholisms nav aarsteejams !!!!!!!!

Ļoņa
11:02 | 12/11/12
ZIŅOT
(-10)
(6)
+

Diez kādus pasūtījjumus izpildi IrLiepājā žurnālistii, VISA pilsēta par to jau smejas !!!!!!!

igors
01:03 | 12/11/12
ZIŅOT
(-6)
(12)
+

Jaaa so Staala staastu zinu, varu pateikt tikai vienu, sie Kurzemes Varda darboni ir loti nekauniigi, peec sii gadiijuma esmu sapratis, kas ir zurnaalistika muusu pilseetaa, nozeelojami ka Riigas puika (V. Kuusins Ulberts) skolaa ticis biezi apbizots, gaaz zulti uz cilveekiem par kuriem neko nezin, kaa arii liepajniekos ir veel taads Kaufmanis skolaa bijis tas pats scenaarijs, nolaistaa lomaa staigaajis, komentaarus nem aaraa ja nepikriit vinu viedoklim(tas ir komunistu viedoklim) jo par demokraatiem gruuti vinus saukt!!!!!!!

igors
11:24 | 01/12/12
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Jaaa so Dračuka staastu zinu, varu pateikt tikai vienu, sie Kurzemes Varda darboni ir loti nekauniigi, peec sii gadiijuma esmu sapratis, kas ir zurnaalistika muusu pilseetaa, nozeelojami ka Riigas puika (V. Kuusins Ulberts) skolaa ticis biezi apbizots, gaaz zulti uz cilveekiem par kuriem neko nezin, kaa arii liepajniekos ir veel taads Kaufmanis skolaa bijis tas pats scenaarijs, nolaistaa lomaa staigaajis, komentaarus nem aaraa ja nepikriit vinu viedoklim(tas ir komunistu viedoklim) jo par demokraatiem gruuti vinus saukt!!!!!!!

Jurijs Stals
01:06 | 12/11/12
ZIŅOT
(-4)
(9)
+

Atbilde netika publiceta, Kapec............

Eduards
03:40 | 12/11/12
ZIŅOT
(-1)
(8)
+

Virs zemes nav taisnības, dūrei tik spēks,
Kas varmākām skādi dar, nosaukts tiek grēks.
Par tiesnešiem cienīti blēži sēž
Un godīgie ādu nost citiem plēš.
Un cienīgs tēvs, zaglis, teic sprediķus;
"Tik pacieties, debesīs labāki būs!"

Virs zemes nav laimes, tik zvēru pulks bļauj,
Viens otram iz mutes tie maizi sev rauj,
Un priecīgs ikkatris, kad vēders tik pilns,
Kad bērni ir veseli, dzīvoklis silts.
Un glaimojot salkušie rakstnieki sauc:
"Cik praktiska tauta! Tai cerību daudz."

Jā, cerību gan. Vēl nosirmos laiks,
Un redzams būs strādnieku moku pilns vaigs,
Vēl liekēži slinkos un godīgi krāps,
Pēc debesu viltības ļaudis vēl slāps,
Zem kājām vēl varmākas taisnību mīs,
Par kaujamiem lopiem vēl cilvēkus dzīs,
Un muļķīgas dzejas vēl dzejnieki kals
Un vaimanās paši, kad salks un sals.

Pērkons
18:05 | 12/11/12
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

Kārna vārna

Uz slap`a kapa

Man savu patiesību

Ķērc

Vai tiešām viņa

Neattapa

Ka viss tas tikai

Joka pēc

Vai tiešām viņa neattapa

Ka viss tas tikai joka pēc

Ak vai cik stulbi nosist gulbi

Bet stulbāk vēl ja vēlāk žēl

Kad ir tik velnišķīgi stulbi

Tik rietā sarkans gulbis kvēl

Tik stulbi sarkans gulbis

Kvēl kad jāsit vēl

Ka jāsit

Vēl

Kārna vārna

Uz slap`a kapa

Man savu patiesību

Ķērc

Vai tiešām viņa

Neattapa

Ka viss tas tikai

Joka pēc

Vai tiešām viņa neattapa

Ka viss tas tikai joka pēc

Ak vai cik stulbi nosist gulbi

Bet stul bāk vēl ja vēlāk žēl

Kad ir tik velnišķīgi stulbi

Tik rietā sarkans gulbis kvēl

Tik stulbi sarkans gulbis

Kvēl kad jāsit vēl

Ka jāsit

Vēl

SOLO

Latviešu karaoke - "AGRAIS RĪTS"

Ak vai cik stulbi nosist gulbi

Bet stulbāk vēl ja vēlāk žēl

Kad ir tik velnišķīgi stulbi

Tik rietā sarkans gulbis kvēl

Tik stulbi sarkans gulbis

Kvēl kad jāsit vēl

Ka jāsit

Vēl

Ak vai cik stulbi nosist gulbi

Bet stulbāk vēl ja vēlāk žēl

Kad ir tik v

V. Kusinam Ulbertam
11:19 | 12/11/12
ZIŅOT
(-4)
(12)
+

Kam man zināt patiesīb’
Taisnību un īstenīb’,
Varu rakstīt tāpat vien,
Ziņas pašas šurpu skrien!

Protu sevi saulē celt,
Dubļus virsū citam velt,
Augstu jātur draugu gods,
Ja pat laiskums pūrā dots.

Ļaudis jums tak jāsaprot,
Pils galms var mani pabarot.
Tāpēc acis aizveru,
Ja redzu kādu melnumu.

Kad lido garām svešāks ods,
Jāsaņem tam spalvas sods.
Rakstu žulti izliedams,
Ar melu draņķi apliedams.

Man atļauts citus nozākāt,
Jo domāju, tur melnums klāt.
Ja reiz pats ko tirgoju,
Saukt to būs par biznesu!

Ieķēries un labi turos,
Bikšu vīlē muižkungam,
Kaut ar galvā mazliet čuras,
Ordenis tiks kūsiņam!

mūziķis
07:45 | 12/11/12
ZIŅOT
(-7)
(11)
+

Tas ir tas pats Pavitolis, jocīgā kārtāi cīnās arī par to grupas Līvu vārda nešanu? Ja tas ir tas pats, tas ir nožēlojami. Varbūt kāds psihoterapeits var šīs vecuma nobīdes kaut kā mīkstināt. Varbūt sieva varētu viņu novest pie kāda spečuka.

07:49 | 12/11/12
ZIŅOT
(-7)
(7)
+

Bet tas Kesim netraucē braukāt ar IKS 5, vismaz to numuru būtu nomainijis, nekaunības augstākais kalngals.

KUNKSTA
22:38 | 12/11/12
ZIŅOT
(-3)
(6)
+

Lieciet tam garīgam pajoliņam jurim mieru,

umniks
11:27 | 12/11/12
ZIŅOT
(-6)
(12)
+

tu savaa skaudiibaa neaizrijies, ja nevari x5 atlauties nopirkt, tad vismaz skaties uz Kesa x, un kaada kam vispaar dala ar ko kas brauc, seedi maajaas pie TV, aaraa nelien, tad arii nebuus tev probleemu....

Y
07:57 | 12/11/12
ZIŅOT
(-9)
(8)
+

Lielāku p.. par kesi es neesmu sastapis

M.
07:58 | 12/11/12
ZIŅOT
(-12)
(8)
+

Bnadītam bandīta domāšana un gājieni:(

?
07:59 | 12/11/12
ZIŅOT
(-8)
(8)
+

Kāpēc Liepājas Universitātes pasniedzējam jābrauc uz krāmu tirgu???

Tāpēc
21:29 | 18/11/12
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

ka pavītoljurim ir čuras sagājušas smadzenēs un viņa kundze viņam ir zem tupeles.

tāpēc
15:17 | 13/11/12
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

ka viņam ir atbilstošs piedāvajums

Vienkārš jautājums
08:21 | 12/11/12
ZIŅOT
(-6)
(22)
+

Negribu spriest par Kesenfelda negodīgumu, vai godīgumu, lai to lemj tiesa. Bet gribētu portāla liepajniekiem.lv uzdot tikai vienu jautājumu, ja deputāts Kesenfelds nebūtu domē pieprasijis finanšu dokumentus par Liepājas pašvaldības dažādiem tēriņiem, taiskaitā par simtiem tūkstošu latu maksājumiem Kurzemes vārdam tikai viena gada laikā, vai tad arī portālā liepajniekiem.lv nebūtu nopublicētas Kesenfelda atbildes.

viedoklis x
08:52 | 12/11/12
ZIŅOT
(-7)
(17)
+

Ja saprotu pareizi no iepriekšējā komentāra (vienkāršs jautājums), tad Liepājas pilsētas dome par nodokļu maksātāju naudu finansē sabiedrību ar ierobežotu atbildību "Kurzemes Vārds", turklāt, ja tas ir "simtiem tūkstošu lati", tad viss tas ir baigi dīvaini..... Vajadzētu noskaidrot kāds ir motīvs šādai Liepājas pilsētas dome dāsnai rīcībai un vai arī "Kursas Laiks" tiek finansiāli atbalstīts no domes puses.

utte
09:02 | 12/11/12
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

kāds motīvs, pats nesaproti

parasts liepājnieks
09:00 | 12/11/12
ZIŅOT
(-13)
(9)
+

Tanī mājā tā taupija uz materiāliem, ka kesis daudzos ēkas mezglos izmantoja nesertificētus un kreisos mateteriālus un tas, ka strapstāvu pārsedze nav pareizā, tas ir kā melns uz balta, pats biju klāt, kad montēja- pats esmu celtnieks un pats strādāju šajā objektā un kesis personīgi to vsu zina

Eisaks
18:04 | 12/11/12
ZIŅOT
(-1)
(8)
+

Es arī redzēju, ka Kesenfelds to māju lika mūrēt no kreisiem ķieģeļiem, kas pagatavoti no kazu kakām pēc Afganistānas tehnoloģijām.

Nosmējies par PARASTS LIEPĀJNIEKS
11:39 | 12/11/12
ZIŅOT
(-3)
(14)
+

Izskatās, ka Tu esi nopietns celtnieks ja pat nepārzini primitīvus celtniecības terminus.
Strapstāvu pārsedze, vispār saproti kādu marasmu esi uzrakstījis?
Paskaidrošu Tev terminu, lai nākotnē Tevi celtnieki nepiesmej. :)
Pārsedze - tiek izmantota kā nesošais elements logu un durvju ailu pārsegšanai, nevis kā starpstāvu pārsegums.
P.s. Liekas, ka Rietumu krasta mājām kā starpstāva pārsegums tika izmantotas Pīlena kantora DZELZSBETONA PĀRSEGUMA PLĀTNES:) Pēc Tevis teiktā, tad jau laikam nesertificētas.
Bet nu paldies, kad dienu padarīji jautrāku.

parastais liepajniek
11:38 | 12/11/12
ZIŅOT
(-3)
(8)
+

bet tev jau tur nav jaadziivo, un diezvai tu vari to atlauties, tad kaada probleema?

Bet
09:56 | 12/11/12
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

Vai tad Keša meita to nezina?

sdf
14:34 | 12/11/12
ZIŅOT
(-2)
(10)
+

Izskatās, ka Pavītols grib izspiest piķi.....

tutū
14:50 | 12/11/12
ZIŅOT
(-9)
(6)
+

Es viņa vietā arī mēģinātu, bet vai no sūda var piķi izspiest?

Ks
18:00 | 12/11/12
ZIŅOT
(-11)
(4)
+

opretīgais kesis kkkkkkeeesssssiiiiissss

Ivars
22:48 | 12/11/12
ZIŅOT
(-4)
(11)
+

Ulbert, Jūs tomēr esat lupata.

piekrītu!
21:29 | 13/11/12
ZIŅOT
(-4)
(8)
+

piedevām - sū-daina lupata!
Vai ar sū-dai-nu lupatu var ko noslaucīt?
Viņam sejas vaibstos sāk veidoties uzraksts - PUSRUBLIS. To pateiks katrs, kurš palasījis 3-4 viņa sacerējumus....

Liepājniece
16:53 | 13/11/12
ZIŅOT
(-7)
(5)
+

Ivar, biju par Tevi augstākās domās. Kāpēc jāpiesauc Pavītola paziņa, ko viņš likumīgi apņēmis par sievu? Tas jau tikai pozitīvi, ka cilvēks kārto savas personiskās attiecības likumīgi, nevis tās nereģistrējot. Tā ir viņa personiskā dzīve, kādam gar to būtu daļa? Ja vien protams, viņš ar to nenodara nevienam pāri. Un arī Latgalītes krāmu tirgus šeit nevietā. Vai tā kārto lietas liels, godīgs biznesa cilvēks ar vērienu? Man likās, to dara inteliģentāk, vismaz publiskos izteikumus pārdomājot racionālāk, nevis caur emocijām. Žēl, man mainījās iespaids.

kompleksi
20:20 | 14/11/12
ZIŅOT
(-4)
(6)
+

Kuusins kunkst, domaa laikam par dzimuma mainu, ja jau jaasleepjas zem sieviesu dzimtas nika!!!!

to liepajniece
19:43 | 13/11/12
ZIŅOT
(-4)
(7)
+

Vai inteligentaak ir nodarboties ar naudas izspiesanu?

00:01 | 14/11/12
ZIŅOT
(-1)
(8)
+

Laiki mainās. Vēl 6 gadu atpakaļ kurzemes vārdam tirāžs bija 14000 latviešu valodā katru dienu.

otttto
03:40 | 15/11/12
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

99 procenti tas viss ir fufelis

es arī
09:21 | 15/11/12
ZIŅOT
(-7)
(6)
+

Vispār pārsteidz liepājnieku filozofija, ka viņi ir ar mieru noriet patriotisku, kultūras cilvēku, muzikantu, komponistu, vairāku hītu autoru, pedagogu un vienkārši foršu cilvēku un ir ar mieru aizstāvēt Liepājas visu laiku lielāko mahinātoru, kurš citus vispār neuzskata par cilvēkiem. Nebrīnīšos, ka Kesenfelds tiks atkal ievēlēts Liepājas Domē. Nu ar tādu domāšanu liepājnieki laikam arī ir pelnījuši tādus deputātus, kā Kesenfelds, Ķervis un Fonteins.

Juris
21:33 | 15/11/12
ZIŅOT
(-6)
(4)
+

Nost ar Kesenfeldu u viņa draugu Silakaktiņu.

Pekka
13:25 | 15/11/12
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

Neaiztiec Ķervi! Viņš ir goda vīrs un reliģiozs cilvēks. Ar viņu vienmēr ir patīkami aprunāties par garīgām lietām, ezotēriku, fen-šu, jogu, mormoņu reliģisko pasaules iekārtas likumu vai vienkārši par tik plaši domē izplatīto budistu filozofijas pamatu - ņem tu un es došu tev.

F
14:30 | 15/11/12
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

LABS !

Emīlija
15:19 | 15/11/12
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Man arī patīk Ivars, - Ķervis, protams.

Aizdomas
21:51 | 18/11/12
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Vai tik aiz Emīlijas vārda neslēpjas Eisaka kungs.

itaks
01:10 | 17/11/12
ZIŅOT
(-6)
(0)
+

par šādu dranķa cilvēka vārdā kesis riebjas runāt un domāt

11:54 | 17/11/12
ZIŅOT
(-3)
(9)
+

Kā tas tā sanāk, ka Kesis citam ir ļoti labs cilvēks, bet citam nelabs. Varbūt vajadzētu paskatīties un pavērtēt, kas ir tie cilvēki, kam viņš ir labs, kā arī pavērtēt tos cilvēkus, kam viņš ir slikts. Un tad jau daudz mēs varēsim saprast paši, nevis klausīties šito puņķa tapu ulbertu, kurš jau no skolas laikiem ir gatavs tirgot savu pēcpusi.

ahoij
12:04 | 18/11/12
ZIŅOT
(-3)
(3)
+

Dārtas ielā remonts un trakie tikuši pie interneta,

Hm
21:34 | 18/11/12
ZIŅOT
(-3)
(4)
+

kūsiņam ir jādomā par dzimuma maiņu, tad vismaz varēs justies savā ādā. kad kādreiz kūsiņš drudzējās ar alhaoholu, tad viss nebija tā redzams uz āru.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki