Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Raganu medības Liepājas domes gaumē


atlikušas 250 zīmes


Raganu medības Liepājas domes gaumē (74)

Autors: Sarmīte Pujēna
Piektdienā, 26. jūlijā, 2013 | BIRKAS: Dome , Uldis Sesks , Silva Golde , Lelde Vīksna , Kultūras pārvalde
Izdrukāt Ziņot
25.jūlija domes sēde, kurā deputāti akceptēja Kultūras pārvaldes vadītājas Leldes Vīksnas vienošanos ar darba devēju par darba attiecību izbeigšanu.
25.jūlija domes sēde, kurā deputāti akceptēja Kultūras pārvaldes vadītājas Leldes Vīksnas vienošanos ar darba devēju par darba attiecību izbeigšanu.
FOTO: irliepaja.lv

Uzdrīkstējies pateikt atzinīgu vārdu par „nepareizo partiju” un tās līderi? Nu tad vienosimies – tu turēsi muti, bet mēs tev samaksāsim kompensāciju...

Tāds iespaids radās aptaujājot amatpersonas, iesaistītos, blakus stāvošos un, mēģinot iztaujāt nerunīgo „brīvlaisto”, – Liepājas Kultūras pārvaldes vadītāju Leldi Vīksnu – par daudzināto „vienošanos” starp darba devēju Liepājas domi un darba ņēmēju Leldi Vīksnu.

Deputāts Jānis Vilnītis domes sēdē mēģināja teikt, ka vadītājs būtu jāvērtē pēc profesionāliem kritērijiem, nevis politiskām simpātijām. Silva Golde steidzīgi bilda, ka „nevajag te jaukt iekšā politiku”... Bet, kad pēc sēdes jautāju, kādi tad ir iebildumi pret Vīksnas profesionālo darbību, ja runa nav par politiku, Golde izvairīgi atrunājās, ka negribot par to runāt, kad pašas Leldes nav klāt.

Tomēr no Goldes sacītā sapratu, ka arī Kultūras pārvaldes vadītājas klātbūtnē viņas tiešā priekšniece nekādas pretenzijas nav izteikusi, tikai pēc kārtējās iknedēļas darbu plānošanas pavēstījusi, ka vajadzētu ieiet personāldaļā...

Kad uzdevu konkrētus jautājumus – kā iniciatīva tā bija un kāds ir „vienošanās” iemesls, saņēmu izvairīgu atbildi, ka vienošanās esot slēgta starp Leldi un domes priekšsēdētāju Uldi Sesku. Golde: „Viņai bija sarunas Personāldaļā. Man ar Leldi nav bijušas sarunas par darba uzteikumu...”

Goldes kundze pakavējās nostalģiskās atmiņās par laiku, kad, atnākot uz Liepājas domi, pagrabā nobāzto Kultūras nodaļu „izcēlusi” saulītē, un par jaundibinātās pārvaldes vadītāju izvirzījusi Vīksnu, „pārliecinot citus, ka tieši viņa ir vispiemērotākā šim amatam”. Tiešām jaukas atmiņas. Bet to, kā pašvaldība un arī pati Goldes kundze šķīrās no Kultūras pārvaldes vadītājas, labāk laikam būtu aizmirst...

„Es respektēju Leldes izvēli...”

„Vai viņai tāda bija?”

„Es domāju, ka jā...”

Seska kunga atbilde, ko saņēmu ar viņa padomnieka Andreja Rjabceva starpniecību, ir šāda: „Šāds risinājums nāca no abām pusēm – tas nav ne darba uzteikums, ne atlūgums, kuram vajadzētu iniciatīvu, bet gan savstarpējs abu pušu lēmums. Lelde Kultūras pārvaldē ir nostrādājusi gandrīz 8 gadus, šajā laikā paveikts daudz, taču acīmredzot zināmas pārmaiņas bija nepieciešamas gan pašai Leldei viņas profesionālajā dzīvē, gan arī kultūras jomai kopumā Liepājā.”

„Ja paņem rokās mūsu (Reformu partijas – S.P.) priekšvēlēšanu avīzi, kur ir visi mūsu atbalstītāji, jūs redzēsiet, ka Lelde Vīksna ir viena no mūsu atbalstītājām, kurai šodien pāri pārvilkts krusts. Man ir ļoti skumji, ka tādu vēsti liepājnieki saņem: ja kāds atbalstīs „neīstos” spēkus, tad viņam būs krusts pāri.. Es uzskata, ka galvenais ir profesionālisms, turklāt Lelde Vīksna brīnišķīgi strādāja Seska komandā, tikai vajadzēja izrunāties, nolikt malā domstarpības, kas varbūt viņu starpā bija, jo Lelde ir laba vadītāja,” saka Vilnītis.

„Tātad neapšaubāmi – politiska izrēķināšanās?”

„Kā citādi... Var jau to saukt, kā grib, bet tā ir.”

Mēdz teikt – visas pārmaiņas ir uz labu (zinu to arī no savas pieredzes), un ticu, ka šis nebūs izņēmums.

Lai veicas, Lelde!


Sludinājums

mistika
07:31 | 26/07/13
ZIŅOT
(-1)
(15)
+

nevienam nav bijusi iniciatīva - ne darba devējam, ne ņēmējam - bet darba attiecības tiek pārtrauktas.... Kas tur notiek? īstais bīdītājs ir personāldaļa? :)

Vēlētājs
18:37 | 27/07/13
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Kauns Vitkovskim, Valcim, Ceirulim. Cerēju, ka savu sirdsapzinu neesat pārdevuši. Balsojums parādīja, ka esat. Kauns! Arī Jums var gadīties noklūt līdzīgā situācijā....

Svilim
18:30 | 27/07/13
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Nelsone pati Domē tika pa blatu bez konkursa, jo kādreizējā seska atbalstītāja Rusiņa iekārtoja savu sekretāri siltā vietinā. Tā sakot roka roku mazgā. Un konkursu rīkošanai domē neatliek laika....

Svilis
18:27 | 27/07/13
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Nu ja. Nelsones kundze nolasa sava maizes tēva vēlmes no lūpām. Izrādās, ka ne Golde, ne Sesks Leldei nav piedāvājuši atkāpties, tad Nelsonene ir tā vainīgā? Fui...

to Mjā
08:53 | 26/07/13
ZIŅOT
(-7)
(5)
+

Tu vispār kaut ko zini par totalitāro režīmu?
Vai Tu pasaules politikā zini daudz gadījumus, kad kāds politiskais spēks dod varu saviem oponentiem,ja vien tiem nav koalīcijas līgums?
Vai ASV Baltā namā strādā daudz republikāņu partijas pārstāvji,kad tajā vara pieder Demokrātu partijas pārstāvim? Tur arī valda totalitārisms?

Žertva harjka
08:38 | 26/07/13
ZIŅOT
(-7)
(19)
+

Paldies visiem, kas vēlēšanās balsoja par totalotàrismu, stagnāciju un Vendetu Liepājā.

Mjā
08:07 | 26/07/13
ZIŅOT
(-6)
(22)
+

neviens negribēja aiziet, neviens negribēja atlaist, bet sanāca tā, kā sanāca totalitārā režīmā...

:)
08:15 | 26/07/13
ZIŅOT
(-29)
(12)
+

Būsim taču godīgi vismaz paši pret sevi, un atzīsim, ka tas ir rezultāts Vilnīša pirmsvēlēšanu izdarībām. Ir jābūt diezgan pastulbam,lai pirms vēlēšanām draudētu ar vēdināšanu u.t.t.
Patreiz neviens tālredzīgi domājošs cilvēks vairs nevēlēsies saistīties ar to dunduku, kas ar saviem stulbumiem ir palicis zem sitiena virkni labus cilvekus.
Īsāk sakot-gribēja pavēdināt Liepājas domi, tad to ir panācis, jo tā patreiz tiek vēdināta no Vilnīša atbalstītājiem.

nu nu nu
14:56 | 26/07/13
ZIŅOT
(-2)
(7)
+

pats saproti, kādas dumjības muldii???

Jā,
09:35 | 26/07/13
ZIŅOT
(-3)
(17)
+

Ļoti primitīvi

Totāls
08:24 | 26/07/13
ZIŅOT
(-6)
(19)
+

Tādā laikā mēs esam - gribi dzīvot, klusē un paklausi, citādi ar kāju pa pēcpusi un esi uz ielas!

Liepājnieks
08:27 | 26/07/13
ZIŅOT
(-13)
(21)
+

Nezinu, vai šeit vajadzētu jaukt iekšā politiku. Vilnītis vienkārši zaudēja vēlēšanas un nekļuva par mēru. Bet Vīksnas kundze bija sacerējusies, ka Vilnītis būs mērs. Vai Seskam būtu jārealizē pilsētas kultūrpolitika ar cilvēku, kurš nav viņa komandas cilvēks. Šeit nav ko apvainoties ne Vilnītim ne Vīksnas kundzei, tāda ir dzīve. Tikai priekšsēdētājam un viņa vietniecei to vajadzēja skaidri publiski pateikt, nevis runāt caur miglu.

Iebilstu
09:36 | 26/07/13
ZIŅOT
(-6)
(10)
+

nodevējus ciena Liepājas dome!

Precīzi
08:41 | 26/07/13
ZIŅOT
(-16)
(10)
+

Visu pareizi uzrakstīji.
Varbūt vienīgi par runāšanu caur puķēm nē, jo Vīksne var paldies pateikt Goldei,ka tā publiski nepateica-šī darbiniece nav uzticama savam darba devējam. Tas Vīksnei varētu sagādāt nopietnas problēmas turpmākos darba meklējumos, jo nodevējus neciena nekur.

Dzīve
08:30 | 26/07/13
ZIŅOT
(-3)
(19)
+

Jā, tāda ir dzīve - kam spēks rokā, tas izrīkojas ar cilvēkiem, kā grib! Nevērtē pēc kompetencēm un profesionalitātes, bet gan pēc tā, ka cilvēka sapņi neatbilst vareno sapņiem.

Amerikā
17:47 | 26/07/13
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

līdzīgā gadījumā jau sen būtu apšauta puse domes

Liepājnieks
08:34 | 26/07/13
ZIŅOT
(-13)
(8)
+

Ja jau Vīksnas kundzei bija kaut kādas pretenzijas pret Sesku par kultūrpolitiku Liepājā', tad vajadzēja ar Uldi izrunāties, nevis uzreiz skriet apskāvienos pie "nākamā mēra" Vilnīša kunga.

Dzīve
08:38 | 26/07/13
ZIŅOT
(-0)
(9)
+

Liepājniek, jūs nonākat pretrunās ar iepriekš pausto viedokli, ka nevajag jaukt politiku tur, kur ir jārunā par profesionalitāti un veicamajiem pienākumiem. Vai pretenzijas pret darba devēju ir bijušas par pamatu kādiem nekvalitatīvi veiktiem darba pienākumiem?

Neķer muļķus!
08:38 | 26/07/13
ZIŅOT
(-8)
(15)
+

Pujene savā stilā, kad vēlamo uzdod par faktisko.
Nevajag aizmirst, ka Vīksne n-tos gadus vadīja Liepājas Kultūras pārvaldi tieši Goldes pakļautībā, un neviens viņu netaisījās atlaist līdz brīdim kamēr kundzei neienāca prātā sludināt lietas, kas ir nepieņemamas viņas darba devējiem. Ja reiz Vīksne sludināja, ka Liepājas domē ir nepieciešamas pārmaiņas, tad viņas redzējums tika īstenots sākot no Kultūras pārvaldes.
Politikā ir kā ģimenē-ja vīrs vai sieva pārguļ ar citu gultas partneri, tad otra ģimenes puse to diez vai spēs piedod, un seko gluži loģisks šķiršanās process.

nununu
13:25 | 27/07/13
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Ja baumas nav bez pamata un kādai partijas aktīvistei vai viņas meitai vajag šo amatu, tad tās būs dzīvās šausmas visiem kultūras cilvēkiem. Interesanti būs paskatīties, kā viss attīstīsies, vai scenārijs tiešām būs tāds.

??
14:40 | 26/07/13
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Kāpēc tad tu nešķiries pēc tiem slepenajiem komandējumiem?

aizdomas ļoti lielas
14:25 | 26/07/13
ZIŅOT
(-1)
(9)
+

Ka kādai Liepājas partijas aktīvistes meitai vajag to vietu....

Valdim
11:49 | 26/07/13
ZIŅOT
(-5)
(6)
+

Tev ir brīva griba būt mazākumā un sēdēt uz klozeta, cik vien ilgi vēlies.

to Valdi
10:40 | 26/07/13
ZIŅOT
(-6)
(6)
+

Nav obligāti savu stulbumu jāizrāda publiski.

to valdis
10:05 | 26/07/13
ZIŅOT
(-8)
(2)
+

tu esi lohs nevis darba devējs

Valdis
09:33 | 26/07/13
ZIŅOT
(-9)
(15)
+

"sludināt lietas, kas ir nepieņemamas viņas darba devējiem"? Tu idiot atceries vienu lietu, kad raksti tādus debilismus - darba devējs gan Seskam gan Vīksnai esmu es, liepājnieks, turklāt šo darbu viņi dabūja pret manu gribu, jo pāris tūkstošu nozombētu un nopirktu idiņu atradās, kas tādu Sesku ievēlēja

PROFILAKSE
08:48 | 26/07/13
ZIŅOT
(-8)
(17)
+

Ja Sesks pieļautu Vīksnas palikšanu amatā, tad jau nākotnē Sesks savu aitu baru nevarētu saganīt, it sevišķi pirms vēlēšanām...aitām un auniem ir jāzina, kur ir saimnieka aploks par kuru var skraidelēt, un kur ir nesaimnieka aploks. Pareizi Sesks rīkojās. Turpmāk aitas un auni nesajauks aplokus.

:)
09:02 | 26/07/13
ZIŅOT
(-3)
(10)
+

Pareizi!
Nav ko savā ganāmpulkā turēt vilku avs ādā.

PPP
09:04 | 26/07/13
ZIŅOT
(-9)
(5)
+

JURIDISKI ĻOTI KOREKTI UN VĒL KOMPENSĀCIJA- BŪS NAUDA PAR KO DIBINĀT MIKROUZŅĒMUMU, KURŠ NODARBOSIES AR MOBILO TUALEŠU NOMU LIELA MĒROGA KULTŪRAS PASĀKUMIEM LIEPĀJĀ.

Žurnālists
09:15 | 26/07/13
ZIŅOT
(-7)
(5)
+

Pujenas iesniegtās ziņas centràlajai vēlēšanu komisijai -Darba vieta un amats SIA Kino Balle, irliepaja.lv korespondente .Intervijas cik zinu sniedz žurnālistiem,bet korespondenti gatavo sižetus par izslaukumiem vai latvānu invāziju Latvijā.Ko saka žurnālistu savienība?

žurnālists II
14:38 | 26/07/13
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

tev nu gan nav sajēgas un žurnālistikai tu tuvumā neesi stāvējis

Sarmīt,
10:42 | 26/07/13
ZIŅOT
(-10)
(9)
+

karavāna tiešām dodas tālāk, bet Tu joprojām turpini riet, jo Tevi šī karavāna nepaņēma līdz.:)

Sarmīte
09:30 | 26/07/13
ZIŅOT
(-6)
(7)
+

Suņi rej, bet...

K.
09:19 | 26/07/13
ZIŅOT
(-8)
(17)
+

Super, pašvaldība tiek attīrīta no latviešiem, toties banģugāns dabūjis treknu amatu SEZ. Drīz amatus zaudēs vēl citi latvieši, jo Seskam būs jāatdod parāds SC, par to, ka var turpināt sēdēt mēra krēslā.

Skats no malas
09:22 | 26/07/13
ZIŅOT
(-5)
(18)
+

Nu vispār saprotami- jebkurš līderis var savus plānos īstenot tikai ar sev lojālu un atbalstošu komandu. Tad nu Seskam tagad sava komanda jāatjauno, izstumjot, kā viņš saka, nodevējus. Tas ir ļoti cilvēcīgi. Man gan liktos daudz simpātiskāk un cienījamāk, ja uzvarētājs spētu būt augstsirdīgāks un skatīties šādam personīgam aizvainojumam pāri. Tagad rodas iespaids- tāda zema un atriebīga dvēslīte vien ir...
Bet, kā saka Vilnītis- viss notiek uz labu. Varbūt arī šoreiz, jo kultūras jomā varbūt tiešām vajag svaigas vēsmas. (Kaut gan par profesionālajiem jautājumiem pie šī ļembasta nav bijis ne vārda). Un Vīksna ar savu pieredzi bez darba nepaliks.
Rezumē- kārtējais mīnusiņš manās acīs Seskam un viņa partijai.

17:52 | 26/07/13
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

tas nu gan tā nav, kam nav izdevīgi publiski skandāli - Seskam, jo sāks smirdēt...

?????
10:50 | 26/07/13
ZIŅOT
(-3)
(8)
+

Ko politikā nozīmē-cilvēcīgi? Ir gluži saprotama Seska vēlme neradīt nevajadzīgus precedentus.
Cilvēcīgi bija jau tas, ka abas puses šķīrās bez lieka skandāla publiskā telpā.

to skats no malas
09:33 | 26/07/13
ZIŅOT
(-7)
(3)
+

nepiekrītu

to to to
17:49 | 26/07/13
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

es piekrītu ka tu nepiekrīti

to skats no malas
09:39 | 26/07/13
ZIŅOT
(-0)
(11)
+

Piekrītu

vērotājs
09:52 | 26/07/13
ZIŅOT
(-2)
(9)
+

Pilsētas valdnieks savā laikā uzmeta pat savu partijas biedru Imantu Jāni Resni. Ko tad gribēt vēl par citu partiju slavinātājiem.

Jānis
09:57 | 26/07/13
ZIŅOT
(-13)
(13)
+

Tenku un melu rakstelis Sarmītes Pujēnas gaumē.Cer,ka ar savu fanātismu izkalposies līdz promenādes diorektores amatam!

Jānit,
15:46 | 26/07/13
ZIŅOT
(-4)
(3)
+

Tev laikam neizdevās un nu skauž?

Hm
10:02 | 26/07/13
ZIŅOT
(-10)
(6)
+

Ko tad taisnības cīnītājs un izputējušais lieluzņēmējs ķīsenfelda kungs pazudis no avārk\sņa un neraksta savā dzeltenajā sūdu lapelē savus šiziskos viedokļus un neslavē savu korišu vilnīšajāni???

;)
12:32 | 26/07/13
ZIŅOT
(-0)
(8)
+

Lai Kesim priecīgas brīvdienas!! Vo! Beidziet skaust!

UPB
11:33 | 26/07/13
ZIŅOT
(-5)
(6)
+

Kesis savā izīrētā dzīvoklī pie Ženēvas ezera par Liepāju ir galīgi aizmirsis. Ja nav deputātos, tad viņam par savu dzimto pilsētu nospļauties.

pppc
10:29 | 26/07/13
ZIŅOT
(-7)
(16)
+

Viss notiek īstenā CCCP darbaļaužu stilā. Čeka izrēķinās ar nevēlamajiem elementiem.

beidziet histēriju
10:59 | 26/07/13
ZIŅOT
(-9)
(6)
+

Sarmīte&Co, ja jau tās ir medības, tad tādas notiek arī Baltajā namā katru reizi, kad tur mainās vadība, un tā tālāk... vajag uzskaitīt visu valstu valdības, pašvaldības?
kāds čeka?kāds cccp? jums jumts galīgi jau aizbraucis ar savu paranoju!

to par ASV
16:02 | 26/07/13
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Tu lasīt māki?
Runa bija par Balto namu,un nevis ASV kongresu.

par ASV
14:31 | 26/07/13
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

un nevajag muldēt par "raganu medībām" ASV Katru ASV štatu neatkarīgi no tā lieluma un iedzīvotāju skaita pārstāv divi senatori, kurus ievēl uz sešiem gadiem. Ik pēc diviem gadiem vienu trešo daļu no senatoriem pārvēl. ASV pastāv divpartiju sistēma. Tāpēc senatori pārstāv vai nu ASV demokrātu partiju, vai arī ASV republikāņu partiju. Abām no tām Senātā ir vadītāji, kuriem ir svarīga loma Senāta darbības nodrošināšanā

:)))))))))
11:22 | 26/07/13
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

Muļķi pat Āfrikā ir muļķi, un tāpēc nav jēgas te ķert kreņķi.:)

S
11:36 | 26/07/13
ZIŅOT
(-1)
(9)
+

Bet Skujiņš jūtās kā Dieva azotē.

Valdis
17:55 | 26/07/13
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

tāpēc jau arī ka esmu diplomāts, ja kas

Skaidrojums
11:39 | 26/07/13
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Korespondents ir žurnalista palīgs un zinu savacejs

Skopumfelds
11:47 | 26/07/13
ZIŅOT
(-5)
(4)
+

Jā, patiesi, šī lapele izrādās SIA "Kino Balle" filiāle. Un demonstrē šeit tikai farsus un komēdijas.
http://www.pv2013.cvk.lv/CandidateBiography-4499.html

CS
13:46 | 26/07/13
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

Skumji ka TAAADAS LIETAS NOTIEK LIEPAAJAA ....

98
13:50 | 26/07/13
ZIŅOT
(-4)
(10)
+

Tas liecina CIK STIPRI SESKS BIJA PAARBIJIES pirms veeleesanaam ..

Nabaga dziivnieks....tagad smaka buus pilniigi neciesama

Sesks
17:54 | 26/07/13
ZIŅOT
(-2)
(4)
+

esmu nocieties, as naasmu pirdis pus gadu

par ASV
14:26 | 26/07/13
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

ASV prezidentu ievēl netiešās vēlēšanās uz četriem gadiem, turklāt prezidentu var ievēlēt tikai uz diviem termiņiem. Saskaņā ar šo sistēmu katram štatam ir piešķirts noteikts balsu skaits, kas saskan ar šī štata pārstāvju vietu skaitu Kongresā.
Ja reiz ņemam piemēru no ASV, tad domē vajadzētu būt proporcionālam cilvēku skaitam no katra pilsētas mikrorajona. Otaņķi un Nīca tur neietilpst.

Kaza
14:27 | 26/07/13
ZIŅOT
(-2)
(5)
+

Kesis gan laikam pacieš nelojālus padotos. :)

fui
15:01 | 26/07/13
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

fui

domes PR komandai
15:05 | 26/07/13
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

jums jautri,vai ne?>

Retera nams
15:46 | 26/07/13
ZIŅOT
(-4)
(1)
+

Tunisijā noslepkavots ietekmīgs opozīcijas pārstāvis; atbalstītāji iziet ielās, bet esmu 100% pārliecināata, ka pie mums tik tālu neaizies.

Saule
16:06 | 26/07/13
ZIŅOT
(-3)
(6)
+

Ņemam avīzi, nākošais Košeļevs, personāldaļas Nelsonei ir izcils talants citus atlaist no darba izsakot darba devēja netiešo gribu. Bravo

Aktrise
17:44 | 26/07/13
ZIŅOT
(-2)
(10)
+

Līdz šim man likās, ka sirdsapziņa un inteliģence piemīt vismaz Vitkovskim, Valcim un Ceirulim - viņi taču varēja balsot pret!!! Bet tagad vīlos arī šajos cilvēkos. Par Skujiņu tāpat viss skaidrs - cer atkal tikt Vīksnas vietā,bet šie trīs jau nu varēja nodemonstrēt mugurkaulu.

Snežana Deņisovna
09:51 | 28/07/13
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

c'mon kāda inteliģence un sirdsapziņa - Vitkovskis gaida kārtējo amatu pašvaldības struktūrās, Valcim tik vien, ka dibens direktora krēslā, a Ceirulēnam, ka tik turpmākos četrus gadus kāda "kapeiciņa" pie pensijas, jo vēl viens termiņš domē tāpāt jau nespīd ...

ulihs
18:59 | 26/07/13
ZIŅOT
(-1)
(11)
+

Par tiem nebrīnos, bet par ceiruli tiešām jābrīnās, ja tā padomā, ko aiz bailēm neidarīsi, pat bikses var pietaisīt.

profs
22:19 | 26/07/13
ZIŅOT
(-4)
(10)
+

Par kādu profesionālismu ir runa? Vīksna sāka vadit kult. pārvaldi vien ar vidējo izglītību. Golde panāca, ka viņas studijas LiePU apmaksā dome, tas ir -mēs visi. Vai ir beidzot pabeigusi? Nav dzirdēts! Toties Dziesmu svētku laikā kundze atpūtās, dikti nogurusi no patvaļīgi ņemtām brīvdienām. Sen bija laiks šo pašdarbnieci ar provinciālu domāšanu palaist garās brīvdienās.

to profs
21:56 | 27/07/13
ZIŅOT
(-3)
(3)
+

Vīksna visu laiku meditēja un tagad piesavinās Silvas Goldes panākumus kultūras jomā. Viņa ir apaļā nulle.

google
00:49 | 28/07/13
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Moduls RĪGA

Kurš raksta???
12:14 | 28/07/13
ZIŅOT
(-3)
(0)
+

Ļoti vēlētos zināt , kas raksta un " ārdās" ar tik prastiem , neinteliģentiem komentāriem ?! Ja kāds ir piederošs domei vai kultūras pārvaldei, tad ĀRPRĀTS !!!

Ķervis
13:38 | 28/07/13
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

kurš raksta, raksta tie kas nav pa galvu dabujuši

aita
20:52 | 02/08/13
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

kapēc nevienu neuztrauc ,ka viņa bija kultūras dzīves vadītāja bez AUGSTĀKĀS IZGLĪTĪBAS ar attiecīgi rezultātu - nekādu!!!!
Kad sajuta , ka Sesks var neuzvarēt uzreiz pārmeta kažoku- NOŽĒLOJAMA INTRIGANTE UN SAVA LABUMA MEKLĒTĀJA.

aita
21:00 | 02/08/13
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

smieklīgi bija lasīt to labo darbu uzskaitījumu kuru Lelde uzskaitījusi- tu to darīji , jo tie bija tavi darba pienākumi kurus tev lika darīt tava vadība un neko radošu TU TIEŠĀM NEATSTĀJI AIZ SEVIS, JO NESPĒJI , VIENĪGI NOŽĒLU.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki