Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Sarmīte Pujēna: "Kultūras Pulss" pulsē savā nodabā?


atlikušas 250 zīmes


Sarmīte Pujēna: "Kultūras Pulss" pulsē savā nodabā? (14)

Autors: Sarmīte Pujēna
Piektdienā, 22. janvārī, 2016 | BIRKAS: Kultūras Pulss , Kurzemes Vārds , Kultūras pārvalde , Kultūras balva , Juris Jirgens
Izdrukāt Ziņot

Šās nedēļas vidū daļēji pašvaldības finansētais "Kurzemes Vārda" ielikums "Kultūras Pulss" izsludināja kultūras projektu konkursu un pieteikšanos kultūras balvai.

Irliepaja.lv kā portāls, kurš atbalsta kultūras dzīvi un publicē informāciju par kultūras dzīves notikumiem Liepājā, neprasot par to samaksu, bija pārsteigts, ka Liepājas Kultūras pārvaldes informācija jāsaņem pastarpināti – caur pašvaldības daļēji apmaksāto "Kurzemes Vārda" izdevumu "Kultūras Pulss". Turklāt saņemtā informācija nav patiesa un maldina lasītājus!

Pirmajā šā gada "Kultūras Pulsā", (laikraksta "Kurzemes Vārda" 20.janvāra numura ielikums) lasāms: "Izsludina kultūras projektu konkursu". Publikācijā ar šādu nosaukumu gluži kā maksas sludinājumā lasāms, ka "Liepājas Kultūras pārvalde izsludina...". Publikācijas nobeigumā lasāms arī: "Ar kultūras projektu konkursa nolikumu un tā pielikumiem var iepazīties mājaslapā www.liepajaskultura.lv sadaļā "Projekti"".

Mēģināju. Nu, nevar iepazīties! Vienīgais, ko tur var ieraudzīt, ir 2015.gada konkursa rezultāti. Un, vai Kultūras pārvalde tiešām kaut ko ir izsludinājusi? Ja tā būtu, tad jau droši vien vispirms (un bez maksas) par to varētu izlasīt Kultūras pārvaldes mājaslapā, nevis tikai par naudu (0,65 eiro) nopērkot šādu vai tādu avīzi! Turklāt, maksājot par "Kultūras Pulsu", liepājnieki būs samaksājuši divreiz, jo pašvaldības budžeta nauda jau ir piešķirta paša "Kultūras Pulsa" izdošanai!

Pieļauju, ja pārvalde kaut ko būtu izsludinājusi vai grasītos to darīt, droši vien visi mediji, un vispirms jau ziņu aģentūras un ziņu portāli, kuri par lasītāju elementāru informēšanu naudu no pašvaldības neprasa, būtu saņēmuši oficiālu pārvaldes paziņojumu, relīzi vai ko tamlīdzīgu. Tā kā nekas tāds nav noticis, tad uzskatīsim, ka Kultūras pārvalde neko nav izsludinājusi un "Kultūras Pulss" kopā ar "Kurzemes Vārdu" vazā aiz deguna savus lasītājus.

Šajā pašā "Kultūras Pulsa" izdevumā lasāma arī cita publikācija – "Aicina pieteikt pretendentus Kultūras balvai". Tajā teikts, ka "Liepājas pilsētas pašvaldības iestāde "Kultūras pārvalde" aicina atskatīties un izvērtēt 2015.gada nozīmīgākos notikumus kultūras dzīvē Liepājā un pieteikt pretendentus Liepājas Kultūras balvai. Pieteikumus var iesniegt no 29. janvāra līdz 19.februārim."

Atkal norādīta saite uz www.liepajaskultura.lv, kur šāda informācija nav atrodama. Tāpat nav saprotams, kā pārvaldes mājaslapā elektroniski iespējams pieteikt balvas pretendentus, un kur meklēt balvas šā gada nolikumu. Nerunājot nemaz par to, ka Kultūras pārvalde savu aicinājumu oficiāli NAV nevienam darījusi zināmu.

Manas aizdomas apstiprināja arī Kultūras pārvaldes vadītājs Juris Jirgens, kurš portālam sacīja, ka visa informācija par kultūras projektu konkursu un kultūras balvas pretendentu pieteikšanu tiks izziņota pirmdien, 25.janvārī. Tad arī mājaslapā liepajaskultura.lv elektroniski būšot pieejama gan informācija, gan pieteikuma anketas.

Tomēr atklāts paliek jautājums, ko liepājniekiem darīt ar tādu "Kultūras Pulsu", kurš "pulsē", kā pašam ienāk prātā? Turklāt par nodokļu maksātāju naudu.

Sludinājums

:)))
06:43 | 22/01/16
ZIŅOT
(-7)
(21)
+

Kaut kā jau Seskam ir jāpateicās KV par Liepājas problēmu noklusēšanu.

Rasa
07:59 | 22/01/16
ZIŅOT
(-3)
(16)
+

Kultūras balva tikai Kurzemes Vārda lasītājiem?

..
09:01 | 22/01/16
ZIŅOT
(-4)
(9)
+

Es arī varētu par valsts un pašvaldības naudu muļķības rakstīt..

Mīkla
09:43 | 22/01/16
ZIŅOT
(-5)
(6)
+

Kurzemes Vārds ir Kultūras pārvaldes bizness vai Kultūras pārvalde ir Kurzemes Vārda struktūrvienība?

Zikurats
10:20 | 22/01/16
ZIŅOT
(-10)
(7)
+

Sarmīte Pienesietmanvisuklāt kundze :)

zagata
10:36 | 22/01/16
ZIŅOT
(-2)
(7)
+

Ko darīt ar Kultūras Pulsu? Lasīt, protams. Tur ir arī citas lapas un raksti bez šite pieminētajiem.

Subjekts
11:03 | 22/01/16
ZIŅOT
(-2)
(8)
+

Bet vajadzētu izdomāt, kā dome varētu vēl trešo reizi Kurzemes Vārdam samaksāt par vienas un tās pašas kultūras informācijas publicēšanu

kokvarde
11:04 | 22/01/16
ZIŅOT
(-3)
(5)
+

es tādu KV KP nemaz nelasu

Zina
13:19 | 22/01/16
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Nav nav savā nodabā, ciešā sazobē ar!

saite
13:32 | 22/01/16
ZIŅOT
(-1)
(7)
+

liepajaskultura ir vienkārši čau, nekad nevar neko ne atrast , ne saprast, parasti labak mekleju liepajniekos.

ATKAL!
15:22 | 22/01/16
ZIŅOT
(-4)
(11)
+

Ja Sarmīte lasītu uzmanīgāk, ieraudzītu, ka visu ir norādīti termiņi. Kā noriebusies šīs personas mūžīgā vaidēšana! bet nu - neapmierinātiem cilvēkiem viss vienmēr slikti. Žēl viņus!

Dabisks process
18:48 | 22/01/16
ZIŅOT
(-3)
(11)
+

Vecmeitaam taa gaadaas...

smaida
21:32 | 22/01/16
ZIŅOT
(-5)
(9)
+

Liepājā-viss tā pareizākā un baltākā,protams,Pujena....
Tas tiešām,liek pasmaidīt..............

pareizi
21:09 | 24/01/16
ZIŅOT
(-5)
(3)
+

Sarmīte raksta patiesību, vaidētāji ir tie, kas viņai visu laiku ANONĪMI uzbrūk. Domes pakalpiņiem nepatīk patiesība, viņi gribētu, lai visas štelles notiek klusumā.
Beidziet uzbrukt Pujēnai, kura godīgi dara savu darbu ! Mācieties no viņas.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki