Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

SIA "Petarde Ltd": Vieni meklē iespējas, citi – iemeslus


atlikušas 250 zīmes


SIA "Petarde Ltd": Vieni meklē iespējas, citi – iemeslus (55)

Autors: Sarmīte Pujēna
Ceturtdienā, 03. janvārī, 2019 | BIRKAS: Kultūras pārvalde , Petarde Ltd , Jaunais gads , salūts
Izdrukāt Ziņot
18.Novembra svētku salūts Liepājā.
18.Novembra svētku salūts Liepājā.
FOTO: Publicitātes

SIA "Petarde Ltd" direktors Jānis Nutovcs nesaprot, kāpēc pašvaldība Jaungada uguņošanu neuzticēja zemākās cenas piedāvātājam un kāpēc salūts tomēr nenotika.

Kultūras pārvaldes rīkotās cenu aptaujas par svētku salūta rīkošanu zaudētājas – SIA "Petarde Ltd" – direktoram Jānim Nutovcam ir savs viedoklis.

"Vieni meklē iespējas, kā izdarīt, citi – iemeslus, kā nedarīt. Mēs vienmēr esam meklējuši iespējas, lai salūts būtu, ar mūsu rīkotajiem salūtiem festivālos "Liepājas dzintars", "Baltic Beach Party", pilsētas un Valsts svētkos, Jaunajā gadā, Liepājā izaugušas paaudzes," saka pieredzējušais uguņošanu meistars, piebilstot, ka "gandrīz trīsdesmit gadu laikā, kopš ar to nodarbojos, neatceros ne reizi, kad salūts būtu atcelts".

Pēc Nutovca sacītā, viņš sazinājies ar meteoroloģisko dienestu, kur laipni paskaidrots, ka 31.decembra naktī vēja ātrums Liepājā bijis 8 – 9 m/sekundē. "Turklāt tas fiksēts meteostacijā Ezerkrastā, klajā vietā, nevis pilsētas centrā." Tādos apstākļos "Petarde Ltd" rīkojusi salūtus pat Rožu laukumā. "Varēja kaut ko pamainīt, drošības zonas uztaisīt lielākas, un salūts varēja notikt."

Lai arī salūts nenotika, izdevumi pašvaldībai būs tik un tā (ceļa izdevumi, uzstādīšanas un demontāžas darbi), cik lieli, to pagaidām pašvaldībā vēl nevarēja pateikt, jo nav saņemts rēķins.

Kā pastāstīja Nutovcs, pēc Kultūras pārvaldes rīkotās cenu aptaujas, viņš saņēmis cenu aptaujas komisijas priekšsēdētāja Naura Lazdāna atbildi, ka komisija, 4.decembra sēdē izvērtējot abus piedāvājumus, nolēmusi piešķirt līguma slēgšanas tiesības SIA "International Fireworks Design" 9999,90 eiro apmērā bez PVN (SIA "Petarde Ltd" piedāvājums bija 9128,90 eiro bez PVN), "pamatojoties uz augstvērtīgāku māksliniecisko koncepciju konkrētajai uguņošanas norises vietas specifikai, precīzāku un uzskatāmāku uguņošanas vizualizāciju pilsētvidē [..], kā arī tika ņemts vērā, ka SIA "International Fireworks Design" piedāvājums nodrošina lielāku uguņošanas redzamību no dažādām skatu vietām, ņemot vērā izvēlēto pirotehnikas vienību specifiku".

"Mūsu uzstādījums vienmēr bijusi zemākā cena – lai ne santīmu lieki neiztērētu," saka Nutovcs, kurš vērsies arī pie cenu aptaujas komisijas, lūdzot sniegt atbildes uz vairākiem jautājumiem:

"Lūdzu izskaidrot un pamatot, pēc kādiem kritērijiem Jūs vērtējāt uguņošanas māksliniecisko koncepciju, uguņošanas dizainu?; Cik un kādas personas piedalījās vērtēšanā?; Vai šīs personas vadījās no iekšējās pārliecības, vai viņām bija kādas profesionālas priekšzināšanas pirotehnikas jomā?; Kādā veidā Jūs, noteicāt augstvērtīgāko māksliniecisko koncepciju konkrētajai uguņošanas norises vietas specifikai?; Vai Jūs ņēmāt vērā, ka vizualizācijai ir tikai informatīvs raksturs?; Vai izvēloties pirotehnisko vienību specifiku Jūs ņēmāt vērā, ka dzīvojamās ēkas atrodas tuvāk nekā 100 m attālumā no uguņošanas vietas?"

Šos jautājumus "Petarde Ltd" direktors uzdevis vēstulē, kas 10.decembrī nosūtīta domes priekšsēdētājam, Kultūras pārvaldei un irliepaja.lv. Atbildē, ko sagatavojusi domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne, teikts:

"SIA "Petarde Ltd." jau vairāk nekā 15 gadus ir ieguvusi Liepājas pilsētas pašvaldības pasūtījumus uguņošanas nodrošināšanai. Lai sniegtu iespēju arī citiem uzņēmumiem, kuri piedāvā Latvijā uguņošanas pakalpojumus un nodrošinātu pilsētas vajadzībām kvalitatīvu un daudzveidīgu uguņošanu, Liepājas kultūras pārvalde izsludināja cenu aptauju, kurā visiem bija vienādi nosacījumi. Kopumā savus piedāvājumus iesniedza 2 uzņēmumi – SIA "Petarde Ltd." un SIA "International Fireworks Design".

Komisija, kuras sastāvā bija Kultūras pārvaldes vadītāja vietnieks Nauris Lazdāns, projekta vadītājs Ainars Ronis un projektu vadītāja Agita Auza izvērtēja abus iesniegtos piedāvājumus un par kvalitatīvāku un Jaunā gada sagaidīšanai atbilstošāku atzina SIA "International Fireworks Design" iesniegto piedāvājumu.

Galvenie vērtēšanas kritēriji augstvērtīgs mākslinieciskais piedāvājums un uguņošanas vizualizācija atbilstoši cenu aptaujas nosacījumiem. Nozīmīgs kritērijs bija cena, kurai bija jāiekļaujas uguņošanai paredzētajās izmaksās, kas tika norādītas cenu aptaujā.

SIA "International Fireworks Design" uguņošanas piedāvājums bija pārliecinošāks un atbilstošāks konkrētajai uguņošanas norises vietas specifikai, ar daudz precīzāku un uzskatāmāku vizualizāciju Liepājas pilsētvidē. Tāpat SIA "International Fireworks Design" bija pārliecinošāka un augstvērtīgāka mākslinieciskā koncepcija, kurā bija piedāvāti vairāk lielāka kalibra augstāki uguņošanas šāviņi, nodrošinot labāku uguņošanas redzamību no dažādiem skatupunktiem. Tādējādi kopumā šis piedāvājums bija piemērotāks Jaunā gada svinībām Liepājā.

Lēmums tika pieņemts, vērtējot piedāvājumu kopā no vairākiem aspektiem (mākslinieciskā koncepcija, šāviņu daudzveidīgums un augstums, piedāvājuma un vizualizācijas kvalitāte, cenas atbilstība u.c.), kā arī, balstoties uz komisijas locekļu vairāku gadu garumā pasākumu rīkošanā gūto pieredzi.

Paldies uzņēmējiem, kuri iedziļinās lietas būtībā un vēlas izprast vērtēšanas procesu. Liepājas Kultūras pārvalde nākotnē cer sagaidīt arvien labākus un augstvērtīgākus uguņošanas piedāvājumus".

Sludinājums

Petardei FUI
06:45 | 03/01/19
ZIŅOT
(-20)
(14)
+

Un Petarde vēl lepojas ar to, ka apdraud cilvēkus? Nav ko teikt. Cietumā tādus.

traumētai 06:45
09:12 | 03/01/19
ZIŅOT
(-9)
(12)
+

Uzliec ķiveri, pamuļķe!

Iespēja nomirt
07:04 | 03/01/19
ZIŅOT
(-20)
(22)
+

Par ar kādām iespējām Nutcovs runā? Iespēja neievērot likumu? Katru dienu ir iespēja skriet arī pāri sarkanajai gaismai, braukt virs 150 km/h, sēsties pie stūres alkohola iespaidā utt. Ja Nutcovs gadiem nav ievērojis likumu un šāvis gaisā salūtu nepiemērotos apstākļos apdraudot tūkstošus, lai viņš turpina to darīt savā pagalmā. Šis jau izskatās pēc apzinātas vēlmes nomelnot konkurentu, ja pat atskrējis sūdzēties uz medijiem. Nabadziņš, reizi 25 gados nav dabūjis pasūtījumu un tagad izgāž savu neapmierinātību un publiski aicina pārkāpt likumu.

Sorry
10:41 | 03/01/19
ZIŅOT
(-13)
(18)
+

30 gadu laikā neviens salūts nav atcelts, neviens nav traumēts. Ar to izteikts viss.

Ej tu nost
08:18 | 03/01/19
ZIŅOT
(-21)
(16)
+

Nē, nu man nav ko teikt - tagad šis portāls vēl arī propagandē likuma neievērošanu. bravo, Sarmīte, bravo.

Rīta Humors
08:32 | 03/01/19
ZIŅOT
(-12)
(20)
+

Šis gan smieklīgi, uzņēmējs, kurš gadiem barojies no Domes naudas, beidzot sajutis konkurenci un caur portālu mēģina izlikties gudrāks nekā ir. Paldies Dievam, ka šādi bezatbildīgie, kuriem izrādās nerūp liepājnieku drošība, neuzvarēja. Licenci atņemt šādiem "gudriniekiem", nevis vēl popularizēt publicējot viedokli.

To aizdoma
12:02 | 03/01/19
ZIŅOT
(-5)
(6)
+

Tiešām godprātīgi? Cik godprātīgi bijis šaut gaisā visus šos gadus, pat nesekojot līdzi prognozēm un neievērojot elementāru drošību? Tiešām ļoti godprātīgi.... Tādi godprātīgie labāk lai pamaina profesiju, nevis apdraud tūkstošiem nevainīgus cilvēkus.

Aizdoma
11:44 | 03/01/19
ZIŅOT
(-3)
(7)
+

Kamdēļ tad barojies? Varbūt vienkārši godprātīgi strādājis?

Žurnālists jautā Sarmītei
08:37 | 03/01/19
ZIŅOT
(-16)
(18)
+

Šī portāla tendenciozitāte ir nepārspējama. Prasīt viedokli nevis pašam salūta rīkotājam, bet konkurentam, kurš nav dabūjis pasūtījumu, maigi sakot ir ne tikai neprofesionāli, bet izskatās pēc apzinātas vēlmes tracināt sabiedrību, nevis nodarboties ar to, ko žurnālistiem jādara - jāapzina visas puses un neitrāli jāinformē sabiedrība. Nevis tik klaji jāaizstāv pasūtījumu nedabūjušais, un apzināti jācenšās aizstāvēt likuma pārkāpējus. Kāpēc rakstā par uguņošanas atcelšanu neesi piezvanījusi pašam uguņošanas atcēlājam un paprasījusi viņa viedokli, kāpēc tomēr nešāva? Atver šodienas "Kurzemes vārda" 2 lappusi un izlasi arī paša uguņotāja pamatojumu, ja jau pašai tik grūti labi paveikt savu darbu.

un tad
10:59 | 03/01/19
ZIŅOT
(-4)
(4)
+

Būtu vismaz bez kļūdām savu neitrālu uzrakstījis.

kojuuskojuus, žurnālist
10:56 | 03/01/19
ZIŅOT
(-4)
(7)
+

Šitas jau arī nav nekāds neitrālais info. Visīstākā reklāma: ``Lasiet vienīgi KV!``. Tie pārējie taču neko nemāk. Un tas tracina vēl vairāk.

Sarmīte
10:44 | 03/01/19
ZIŅOT
(-4)
(10)
+

Mani sauc Sarmīte. Kāds ir tavs vārds, "žurnālist"?

ffffffffffffff
08:40 | 03/01/19
ZIŅOT
(-10)
(15)
+

Nauris Lazdāns, projekta vadītājs Ainars Ronis un projektu vadītāja Agita Auza nav profesionāļi un neatbilst ieņemamajiem amatiem, jo pieturas pie Vilnīša koncepcijas, ka nav ieteicams sadarboties ar firmām, kas bija labas Seska laikā.

Dogs
09:17 | 03/01/19
ZIŅOT
(-14)
(13)
+

Protams, profesionāļi ir tikai SIA "Petarde", kuri publiski aicina neievērot likumu un gadiem apdraudējuši cilvēkus, neņemot vērā ne laika apstākļus, ne drošības noteikumus. Kur nu pārējiem mēroties ar šādiem profesionāļiem. Ja nopietni, paldies Vilnītim, kurš beidzot sāk ieviest kārtību un kuram rūp liepājnieku drošība.

Nu beidziet tak..
08:52 | 03/01/19
ZIŅOT
(-4)
(29)
+

Vai te nav interešu konflikts - Lazdānei sniegt atbildi par Lazdāna k-ga pieņemtajiem lēmumiem? Roka, roku mazgā!

Radio
09:48 | 03/01/19
ZIŅOT
(-7)
(3)
+

Nē, nav gan.

Vietējie luņi
09:22 | 03/01/19
ZIŅOT
(-9)
(10)
+

Janka Nutovcs satrakojies kā traks. Beidzot noņemts no siles, lai beidz baroties gadiem un sāk psihot. Kurš normāls un sevi cienošs uzņēmējs šādi rīkojas?

Vai
10:43 | 03/01/19
ZIŅOT
(-7)
(5)
+

demokrātiskajā valstī jātur mute ciet? Te nav Krievija

Konkurence
09:56 | 03/01/19
ZIŅOT
(-6)
(10)
+

Konkurence ir laba lieta, bet zaudējot pasūtījumu skriet uz medijiem un žēloties..... neko labu par tādu uzņēmēju tas neliecina. Par šī portāla stilu tendenciozi rakstīt jau vairs par nepārsteidz. Raksts par uguņošanas atcelšanu, bet pašam uguņotājam nemaz neprasa viedokli. Šī laikam ir augstākā “profesionalitātes” pilotāža.

Nu
10:01 | 03/01/19
ZIŅOT
(-5)
(14)
+

Ja bija vējš 8 vai 9 m/s par ko ir runa?Un mainīt kaut ko sen jau vajadzēja.Konkurence tak labs dzinulis,lai mainītos,ne?It kā bez salūta Jauns gads neatnāktu..

..xtc..
10:50 | 03/01/19
ZIŅOT
(-5)
(11)
+

Dirsā tam nedapi$tajam piromānam - nutovcam vajag PETARDI uzspridzināt..

Bija jau Liepājā viens salūts, kad dēļ vēja brāzmām, horizontāli virs zemes lidinājās nepacēlušies un nesadeguši lādiņi, par pelniem nerunājot! Ne viens vien drēbes sadedzināja un acu ārstu vēlāk apmeklēja.. :P

Jocīgi
11:06 | 03/01/19
ZIŅOT
(-2)
(0)
+

Ka abu piedāvājumu izmaksas ir tikai nedaudz zem 10 tkst. EUR ;) Ghrrr :)

Drošībai jābūt 1. vietā
11:08 | 03/01/19
ZIŅOT
(-5)
(12)
+

Drošībai lielos publiskos pasākumos ir jābūt 1. vietā. Par ko te vēl diskutēt.

varonim petardei
11:11 | 03/01/19
ZIŅOT
(-6)
(9)
+

nu i labi, ka neuzticēja "zemākās cenas" piedāvātājam, bet izvēlējās tādu, kurš ievēro ne tikai noteikumus savā darbā, bet arī atbildīgi tos veic. trūkst vārdu, ka šādas Petardes vēl nekaunas publiski apgalvot, ka būtu šāvuši šādos laika apstākļos. ar tādu attieksmi "zemākās cenas" piedāvātājs labāk lai noliek licenci un paskaidro, kāpēc gadiem pārkāpis likumu. varonis.

Bobis
11:23 | 03/01/19
ZIŅOT
(-4)
(9)
+

Komisijas priekšsēdētājs tā arī nav atbildējis uz visiem uzdotajiem jautājumiem. Kāpēc?

xt
11:24 | 03/01/19
ZIŅOT
(-5)
(15)
+

Tā kā vējš Liepājā nav retums, tad jau salūtu vairs praktiski nebūs. Ja nu vienīgi 9 maijā pludmalē, jo to jau nevar tak atcelt, pat ja ir vējš....

jukums
12:33 | 03/01/19
ZIŅOT
(-4)
(6)
+

Nez kur šie dati ņemti? Tikko apskatot meteo arhīvu atradu, ka brāzmās vējš no plkst. 23:00 līdz 01:00 bijis 14-16 m/s.

brāzmas
15:14 | 03/01/19
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

brāzmas

..xtc..
14:44 | 03/01/19
ZIŅOT
(-8)
(5)
+

Tieši tā! Liepājas ostas kapteiņdienests 31.12.2018 plkst. 22:45 uz pusnakts brīdi, deva prognozi līdz 20m/s..

P.S. Vēl vienu petardi lūdzu sia petarde vadītājam dir$ā vēlot, :P

Dagoberts > jukumam
12:43 | 03/01/19
ZIŅOT
(-8)
(12)
+

Un ar šo faktu arī pietiek, lai petardists beigtu -irst par saviem 8-9 m/s.
Viss raksts ir klasisks manipulācijas piemērs - mēs esam tie labie, jo būtu jums devuši to, ko jums atņēma!
Arguments, ka salūts nekad nav bijis atcelts [un tāpēc to arī šogad nevajadzēja atcelt] vispār iespārda!

Portāls 2
14:48 | 03/01/19
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

Te var izlasīt arī otra uguņotāja viedokli. Diezgan pārliecinoši: https://m.liepajniekiem.lv/viedokli/kalvis-kalnins-kas-liedza-salutam-but-228448

To Atļaujiet pasmaidīt
15:39 | 03/01/19
ZIŅOT
(-5)
(9)
+

Tev neapnīk visur vienu un to pašu rakstīt? 18. novembrī viss bija ok, tikpat labi varēja nebūt arī tāds vējš 31. naktī. Ja laika apstākļi būtu tādi, kādi tie bija kaut vai 24 stundas ātrāk, būtu bijusi arī uguņošana. Saprātu vajag pieslēgt un tad jau viss būs labi. Busulis bija labs, cilvēki bija priecīgi. Šoreiz nebija salūts, nākamreiz varbūt būs. tas, kas mierina, ka tādi kā Petardes publiski parāda savu aprobežotību un vēlmi par visām varēm saņemt nodokļu naudu, ka pat neievēro likumu. Ļoti ceru, ka tādi kā SIA "petarde"nekad vairs nesaņems pašvaldības pasūtījumu. Savu neprofesionalitāti publiski tagad visiem parādījuši.

Atļaujiet pasmaidīt
15:13 | 03/01/19
ZIŅOT
(-5)
(5)
+

Kāda velna pēc tad pašvaldība vispār noņemas ar to salūtu rīkošanu? Un vēl izlielās pirms tam, cik kruts tas būs! Nu te taču ir pilsēta, kur piedzimst vējš un dzīvo vējš! Kam tad vajadzīgas liekas darbības? Lai pēc tam svētsvinīgu ģīmi paziņotu, cik gudrus lēmumus mēs protam pieņemt?

Uzņēmējs
15:56 | 03/01/19
ZIŅOT
(-7)
(2)
+

Salūta atcelšana protams bija pareizais lēmums, bet Vilnīša vietā es izvērtātu konkursu, jo es cenu 9999,90 liktu tikai skaidri zinot , ka reāli esmu vienīgais pretendents.

Vai atšķirību redzi?
16:24 | 03/01/19
ZIŅOT
(-2)
(5)
+

Tu vispār saproti ar ko atšķiras cenu aptauja no iepirkuma un no konkursa?

Kur nu vēl tālak?
17:18 | 03/01/19
ZIŅOT
(-7)
(12)
+

1.kas iekrita acīs: Izvērtēsanas komisija, Lazdāns, Ronis(jauns tirliņš, kam maz sajēgas no pirotehnikas) un Auza (visi nu ir Auzās ).
2. Lazdāne sniedz atbildi par to, pēc kādiem kritērijiem tas iz uzvarējuši vīra izvēlētā firma.
3. Uzcvarējušai firmai galīgi nav bijusi pieredze ar Liepājas vējiem. Ja tāda būtu, tad jau būtu lūkojuši kādu izeju.
4. Uzskatu, ka pasākumu rīkošana pie Lielā Dzintara ir galīgi garām, jo cilvēku ietilpība tajā vietā ir visai maza, kad pasākums beidzas, tad notiek grūstīšaqnās, kas var kādu reizi nopietni atspēlēties. Tāpat, kanāls blakus, nedod dievs, kādu reizi kāds iekritīs vai kādu pagrūdīs.

Jānim Nutovcam
13:38 | 04/01/19
ZIŅOT
(-2)
(1)
+

Ar šādu attieksmi un darba kultūru es ļoti ceru, ka nekad mūžā Liepājas pašvaldība neizmantos tavus pakalpojumus. Pašam nav kauns no tā ko saki un raksti?

Jānis Nutovcs
09:10 | 04/01/19
ZIŅOT
(-5)
(5)
+

Jau virsrakstā minēju- vieni meklē iespējas- citi iemeslus- variet pasi uzzvanīt meteo dienestam, kurs pastāstīja, ka VIDĒJAIS vēja ātrums klajā vietā Liepājā 24.00 bija 8-9 m/sekundē ,pirotehnikas aprites likumā nav nekas minēts par brāzmām. Iespējams- attiecīgajiem pirotehniķiem , likās, ka vairāk var nopelnīt nesaujot, vai arī viņu koncepcija bija tik mākslinieciska un integrēta pilsētvidē, kas apdraudēja skatītājus tad lūk arī sāds rezultāts.

kur nu vēl tālak.
22:32 | 03/01/19
ZIŅOT
(-5)
(5)
+

šoreiz raksta parasts liepajnieks. Ja visi pie mūsu liepājas vējiem tā raustītos, tad Liepājā vairs nekas nenotiktu. Ne kafejnīcas taisītu pludmalē, ne cilvēki ar riteni brauktu vēja laikā. Kamēr citās pilsētās pie 25m/s cilvēki slēpjas zem segām, tikmēr mēs dodamies uz jūru ķert kaifu,

Jautājums SIA "Petarde LTD"
20:04 | 03/01/19
ZIŅOT
(-4)
(10)
+

Jāni Nutovc, vai tiešām tu uzskati, ka ja esi visus šos gadus godprātīgi veicis savu darbu, rūpīgi nesekojot līdzi laika apstākļiem un šaujot gaisā raķetes virs tūkstošiem nevainīgu cilvēku galvām, nerēķinoties ar drošību un patiesībā apdraudot arī bērnu dzīvības, tev ir kaut jebkādas morālas un ētiskas tiesības vispār iepīkstēties par to, ka kaut reizi vēl varētu ar tādu bezatbildīgu attieksmi kaut vienā pilsētā Latvijā šaut salūtu? Patiesībā šo rakstu vajadzētu izsūtīt visām pašvaldībām, lai uzmanās no tik bezatbildīga darboņa!!!!!! Pat rakstā publiski melo par vēja ātrumu, lai tikai nomelnotu konkurentu. KAUNS!

lolita
17:36 | 03/01/19
ZIŅOT
(-4)
(10)
+

Jēziņ! Uzņēmējs prasa iepirkuma komisijai lēmuma pamatojumu, bet atbild PR sieva, nevis juristi! Nu, ir laiki....

Kolēģi no blakus mājas
19:57 | 03/01/19
ZIŅOT
(-4)
(5)
+

Pirms komentē, labāk izlasi vēlreiz rakstu. Cik man zināms Lazdāne ir Liepājas galvenais sabiedrisko attiecību cilvēks Liepājas pašvaldībā, Petarde uzdeva jautājumu arī mēram Vilnītim, ir diezgan loģiski, ka viņa atbild visas pilsētas vārdā. Palasi biežāk ziņas, redzēsi ne par šo tēmu vien atbildes. Tāds ir PR speciālistiem darbs, gatavot dažādas atbildes žurnālistiem. Nu ja jau vairs nav kur piesieties, sāk meklēt pilnīgās muļķības. Pašiem kauns nepaliek? Tagad nav vairs vaina ne cenu aptaujā, ne atceltajā salūtā, bet Lazdānē? Nekļūstiet jau smieklīgi.

Bet
20:44 | 03/01/19
ZIŅOT
(-2)
(7)
+

Petardistu konkurentiem sanāk skaistāki tie salūti,ir gadījies redzēt citās pilsētās(Rīgā,Siguldā).Prieks,ka šoreiz cilvēku drošība bija pirmajā vietā.

Laiks sēdēt
20:57 | 03/01/19
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

Laiks KNABAm pašiverēt arī pa Liepājas domes ķēķi, jo 100% ir kas līdzīgs Rīgas domes finanšu afērām. Ticiet man, nevar tā būt, ka Liepājas domē nav korumpantu.....................

Psihiatr, aizej pie psihiatra
10:24 | 04/01/19
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Psihiatrs aiziet pie psihiatra.
- Varat man palīdzēt?
- Kas tad kaiš?
- Neiet.
- Kas neiet?
- Štelles.
- Ar ko tad nodarbojaties?
- Esmu psihiatrs.
-Tad jau pats varat sev palīdzēt.
- Nevaru. Es dārgi ņemu.

Psihiatrs
22:23 | 03/01/19
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

*Lasi

Psihiatrs
22:23 | 03/01/19
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Lai Dome un redzi Korupcija? Aizej pie psihiatra.

Barons Bumbieris
23:54 | 03/01/19
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

Vilnīti ,veic aptauju Liepājā - vai šo budžeta naudu izšaut pa tukšo gaisā vai Ziedot Liepājas slimiem bérniniem ,kuru vecākiem nav naudas viņu ārstešanai!

Kliedz aunu bars ,kuram ir atņemta dzēruma kulminācijas atzīméšana!Tālāk par vācu baronu kalpu lîmeni
mūsu sabiedrība diemžēl nav 100 gadu laikā izaugusi!

Lauki
12:17 | 04/01/19
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

Šis raksts nerada labu iespaidu par žurnālistiku šajā portālā.

Dagoberts
13:52 | 05/01/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Kopš kura laika šajā portālā vispār esi sastapies ar žurnālistiku?
Tajā pašā laikā ir interesanti palasīties kārtējo tendenciozitāti, kas atspoguļo, kā ap varas sili "laivas stāv". Bez šī portāla dzīve Liepājā būtu mazāk krāsaina.

PUNKTS UN ĀMEN
18:46 | 04/01/19
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

VĒJA REĀLI NEBIJA TAJĀ LAIKĀ!!!!!!!!!!!!!!!

LOVE
21:00 | 09/01/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

powerful spell caster who helped me with my own problem and who is different from all the fake ones out there. Anybody could need the help of the spell caster, his email: AKHERETEMPLE@gmail.com
or
call/whatsapp:+2349057261346 you can email him if you need his assistance in your relationship or anything. CONTACT HIM NOW FOR SOLUTION TO ALL YOUR PROBLEMS
AKHERETEMPLE@gmail.com
or
call/whatsapp:+2349057261346

EllinasFinances@gmail.com
04:44 | 10/01/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { EllinasFinances@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 2%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: EllinasFinances@gmail.com

Please Fill the Application Form Below:
- Complete Name:
- Loan Amount Needed:
- Loan Duration:
- Purpose Of Loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via Email: EllinasFinances@gmail.com ,,,

sloanslimited@gmail.com
14:59 | 15/04/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Mēs piedāvājam visu veidu finanšu aizdevumus @ 3% procentu likmi. Mēs dodam no aizdevumiem robežās no €10,000.00 līdz €50,000,000.00. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem e-pasts tagad: sloanslimited@gmail.com

Whats-app vai zvaniet: +1201865546

sloanslimited@gmail.com
14:59 | 15/04/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Mēs piedāvājam visu veidu finanšu aizdevumus @ 3% procentu likmi. Mēs dodam no aizdevumiem robežās no €10,000.00 līdz €50,000,000.00. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem e-pasts tagad: sloanslimited@gmail.com

Whats-app vai zvaniet: +1201865546

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki