Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Vīksna: Noslēdzies pieredzes un iedvesmas bagāts posms


atlikušas 250 zīmes


Vīksna: Noslēdzies pieredzes un iedvesmas bagāts posms (22)

Trešdienā, 24. jūlijā, 2013 | BIRKAS: Lelde Vīksna , Kultūras pārvalde , Dome
Izdrukāt Ziņot

Publicējam Kultūras pārvaldes vadītājas Leldes Vīksnas vēstījumu kolēģiem, draugiem, sadarbības partneriem, šķiroties no sava līdzšinējā amata.

Manā dzīvē ir noslēdzies ļoti skaists, pieredzes un iedvesmas bagāts posms – no rītdienas mani vairs nesastapsiet Kultūras pārvaldē. Kad dome pirms 7,5 gadiem izveidoja Kultūras pārvaldi, man bija liels gods un izaicinājums pieņemt tās vadību – bez pieredzes vadītājas amatā, bez dziļām zināšanām kultūrā, tikai ar lielu ticību un mīlestību pret kultūru un radošajiem liepājniekiem. Pateicoties jūsu atbalstam, padomiem, dāsnumam, daloties zināšanās, mēs kopā šajos gados esam paveikuši ļoti daudz!

Ar Liepājas literātu veikumu, kas materializējies daudzu izdoto grāmatu formā, lepojamies ne vien mēs, bet uz mums ar baltu skaudību skatās visa Latvija. Liepājas māksla iemūžināta vairākās grāmatās un joprojām meistari rada arvien jaunus, brīnišķīgus darbus, Aivara un Ingas Kleinu izlolotais plenērs ik gadus pulcē arvien vairāk mākslinieku.

Liepājas teātris ir spoža zvaigzne Latvijas teātru zvaigznājā, esmu laimīga, ka man bija iespēja kļūt par „mammu” 16 jauniem, nedrošiem jauniešiem, kas uzsāka studijas Klaipēdas universitātē un nu kļuvuši par lieliskiem skatuves māksliniekiem. Piedodiet, ka joprojām man gribas jūs uzrunāt – sveiki, mazie!:-) Jā, vēl nepaguvām atrisināt jautājumu par teātra mazo zāli – ja gribam, lai teātris tikpat veiksmīgi strādā arī turpmāk, jāuzbūvē Mazā zāle blakus teātrim! Un tikai šāds ir vienīgais un pareizais risinājums – Mazajai zālei jāatrodas blakus teātrim.

Kopā esam sakārtojuši bibliotēku tīklu un atjaunojuši Liepājas muzeju – pateicoties šo iestāžu fantastiskajiem darbiniekiem gan muzeju, gan bibliotēkas piepilda arvien jauni un jauni apmeklētāji. Tāpēc jāiet tālāk – jāuzbūvē Liepājas Jūras muzejs un jāpārbūvē Centrālās zinātniskās bibliotēkas ēka Zivju ielā – tā ir unikāla bagātību krātuve, kura godā ceļama plašākās un mūsdienīgās telpās.

Jaunu, mūsdienīgu izskatu ieguvis Liepājas Latviešu biedrības nams – gribas novēlēt, lai to kā savas īstenās mājas arvien vairāk varētu izmantot Tautas mākslas centra kolektīvi, kuri ir pamatu pamats mūsu tautas un nacionālās kultūras pastāvēšanai.

Kopā ar mūžam jaunajām „Atštauku” meitām esam saglabājuši un attīstījuši Folkloras centra ideju – nu jau ikviens liepājnieks zina, kura taciņa ved uz „Namīnu”! Izveidots virtuālais kino muzejs, beidzot mūsu cirka studija tikusi pie savām mājām, kuras vēl jāapdzīvo un jāiedzīvina, kopā esam izveidojuši jaunus festivālus un jaunas tradīcijas, realizējuši dažbrīd trakas un radošas idejas, radījuši „Liepājas stāstu” un „Kapteiņa stāstus”... Un taps vēl jauni stāsti!

Tāpēc paldies visiem par šo brīnišķīgo laiku – man bija patiess prieks un lepnums strādāt ar jums visiem kopā – uzklausīt un palīdzēt realizēt jūsu idejas, uzmundrināt, kad kādam dūša papēžos, iedrošināt radīt un dāvāt cilvēkiem prieku! Tā bija liela privilēģija – būt Liepājas kultūras procesu koordinatoram, būt tuvumā Olafam Gūtmanim, Jēkabam Ozoliņam, Valdim Vikmanim, Aldim Kļaviņam, Jānim Dreiblatam, Imantam Kalniņam, Inārai Kalnarājai, Austrai Pumpurei un daudziem citiem, kuri ir patiesie Liepājas sirdspuksti! Liepāja bez kultūras būtu kā cilvēks bez sirds. Liepājas radošie ļaudis ir mūsu pilsētas sirdspuksti – saudzējami, lolojami, atbalstāmi, uzmundrināmi un iedvesmojami, ko no sirds novēlu savam pēctecim!

Paldies visiem maniem lieliskajiem kolēģiem pašvaldībā un pārvaldē, ar kuriem man bija iespēja kopā strādāt, paldies žunālistiem, kuri mūs gan modri vēroja, gan vienmēr atbalstīja, paldies liepājniekiem, kuri gan pēla, gan slavēja, gan sniedza jaunas idejas un ieteikumus, paldies!

 

Sludinājums

kārtīgs liepājnieks
12:14 | 24/07/13
ZIŅOT
(-10)
(26)
+

Paldies arī Tev, Lelde!!! ar paldiesu jau ir par maz. ne viss gāja gludi, bet kas neko nedara - tas nekļūdas. nesaprotu pilsētas vadību, kas savu politisko greizsirdību liek augstāk par labi padarītu darbu. Kauns Uldim un Silvai. Kultūras dzīvei jādzīvo brīvā garā ne pielāgota naudas devēju interesēm. Leldei novēlu realizēt sevi jau citā līmenī, bet brīvai! Lai veicas!

liepājnieks
12:34 | 24/07/13
ZIŅOT
(-12)
(22)
+

Kauns Uldim un Silvai!!!

Secinājums
12:50 | 24/07/13
ZIŅOT
(-11)
(22)
+

Nožēlojami,Sesk! Tu tiešām esi sīks pīslis

Aija
13:38 | 24/07/13
ZIŅOT
(-3)
(22)
+

Lelde! Tu esi vairāk vērta! Kā saka: kad vienas durvis aizveras- citas atveras! Labu ceļa vēju!

Leldei
13:55 | 24/07/13
ZIŅOT
(-1)
(12)
+

Vēlu Tev visu to labāko!!!

Jautājumscs
14:33 | 24/07/13
ZIŅOT
(-9)
(8)
+

Izlasīju komentus un...dzima jautājumscs - vai piemineklis arī būs ?

neuztraucies
14:56 | 24/07/13
ZIŅOT
(-6)
(13)
+

tev noteikti nebūs

(:
15:12 | 24/07/13
ZIŅOT
(-3)
(13)
+

Man kā liepājniekam kauns, ka šādi izrīkojas ar cilvēkiem! Nekas Lelde - viss notiek uz labu!

£
15:23 | 24/07/13
ZIŅOT
(-0)
(9)
+

Nenem galvaa un nesatraucies,viss Tev buus OK ! Veel jo vairaak,ja esi apmierinaata ar to, ko esi paspeejusi paveikt ! ,, Shii pasaule ir komeedija tiem,kas domaa,trageedija tiem,kas juut;-ne velti Deemokrits smeejaas,bet Heerakleits- raudaaja.'' /H.Volpols/

Kristietis
17:51 | 24/07/13
ZIŅOT
(-0)
(8)
+

Gadās, ka Dievs aizver durvis, bet atver logu.

kaķa lāsti
18:20 | 24/07/13
ZIŅOT
(-5)
(9)
+

Liepāja būs beidzot tikusi vaļā no vienas intrigantes!

tā gan
19:04 | 24/07/13
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

kaķa lāsti debesīs nekāpj!

tā gan
19:04 | 24/07/13
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

kaķa lāsti debesīs nekāpj!

zinātājs
23:35 | 24/07/13
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Nekad nevajag čurāt pret vēju.

zinātājs
23:37 | 24/07/13
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

La.i Vilnītis tagad tev palīdz, ja jau viņš tāds cilvēcīgs

Nezinītis
13:36 | 25/07/13
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

Tas, ka domē ik pa laikam kādu ilggadēju un bieži vien arī zinošu darbinieku padzen - ir zināms. Tas, ka šefiņam p.......a jāb......o, tas arī. Ko tad Lelde neizdarīja? BRINUMKONCERTZALI neuzbuveja, kur jau izpļ.........īti N-tie miljoni?

nu nu
14:21 | 25/07/13
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Vajag kaut vai avīzi palasīt, kas notiek mazpilsētiņās,kamēr Liepājā - bēdu gals. Un nekāda koncertzāle tur nepalīdzēs, jo publika vienkārši nav pieradināta pie regulāras koncertdzīves.

B
18:28 | 25/07/13
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

Sesks kaarteejo reizi pieraadiija ka demokraatijas izpratnee nav ticis taalaak par savu profesiju - plasa profila mehanizators ....

SKUMJI .....PAT LJOTI

mehanizators
12:33 | 27/07/13
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Kristietis teica "Gadās, ka Dievs aizver durvis, bet atver logu....... Vai tas ir piedāvājums pa to logu izlēkt? Nu kristieti, tu gan velnišķīgs ķeceris! Un nevajag apvainot mehanizatorus, jo tas Sesks ir autobraucējs!

ha
23:39 | 27/07/13
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

BONUSS

jura
20:32 | 02/08/13
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Lelde bija visdivkosīgākā būtne kura vienmēr smaidīja priekšā un aiz muguras taisīja nepatikšanas

leldei
20:37 | 02/08/13
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Vilnītia tak Tevi varētu paņemt par padomdevēju, bet kur vņs tevi liks tādu divkosi un BEZ IZGLĪTĪBAS, godīgi sakot tavi sasniegumi uzskaitītie ir smieklīgi- vai tad tu viena visu izdarīji... sakāpis smagi galvā.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki