Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Trušēlis: Nauda ir būtiskākais saasinājuma iemesls


atlikušas 250 zīmes


Trušēlis: Nauda ir būtiskākais saasinājuma iemesls (19)

Autors: Sarmīte Pujēna
Otrdienā, 09. aprīlī, 2019 | BIRKAS: Atis Deksnis , Dome , Egils Trušēlis , Futbola skola , FK Liepāja , futbols
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no facebook.com/liepajasfutbolaskola

Liepājas Futbola skolas (LFS) direktors Egils Trušēlis neslēpj, ka futbola kluba "Liepāja" (FKL) un skolas attiecību saasinājuma būtiskākais iemesls ir strīds par naudu.

"No finansējuma, ko saņemam, ir atkarīga skolas nākotne, tas, vai spēsim izaudzināt jaunus Ikauniekus, jaunas futbola zvaigznes, tāpēc ir jāievēro princips, ka abas puses respektē otras ieguldījumu," portālam irliepaja.lv sacīja Trušēlis.

Aizvadītajā nedēļā skola esot aizsūtījusi atgādinājumu klubam, ka tas nav izpildījis saistības, kas noteiktas janvārī parakstītajā sadarbības līgumā starp skolu un klubu. Trušēlis cer, ka līdz maijam, kad, saskaņā ar paša uzrakstīto iesniegumu, viņam būtu jāatstāj skolas direktora amats, tiks galā ar šo neizpildīto saistību jautājumu.

Iespējams, kavēšanās saistīta ar to, ka skolas un kluba viedokļi par naudu, kas LFS būtu jāsaņem no FKL par futbola akadēmijas programmas realizēšanu un futbolistu pārdošanu, nesakrīt.

Taču, neraugoties uz pretrunām, kas šobrīd plosa futbola skolas un kluba attiecības, LFS direktors nav pesimistiski noskaņots, un, runājot par uzrakstīto atlūgumu, saka: "viss, kas notiek, notiek uz labu, un es priecājos, ka ir uzsākta diskusija".

Pašvaldībai primārā – futbola skola
"Ir daudz aspektu, kāpēc direktors nonācis pie šāda lēmuma," portālam irliepaja.lv sacīja domes priekšsēdētāja vietnieks kultūras un sporta jautājumos Atis Deksnis, norādot, ka sarunas ar Trušēli turpinās, jo viņš ir "diplomēts speciālists, kuru gribam paturēt". Ja iesniegums palikšot spēkā, un Trušēlis no maija vairs nebūs LFS direktors, pašvaldībai būs jāmeklē jauns futbola skolas vadītājs, kas arī tikšot darīts konkursa kārtībā, kā to prasa likums.

Runājot par Trušēļa atlūguma iemesliem, Deksnis uzskata, ka galvenais ir tas, ka pēc futbola kluba īpašnieku nomaiņas mainījušās arī attiecības starp skolu un klubu.

"Agrāk bija cita situācija, nekā tā veidojas šobrīd, – sadarbība starp skolu un klubu bija ciešāka, tas bija vienots mehānisms."

Deksnis norādīja, ka pašvaldība "strādā pie labākām attiecībām ar klubu", taču "primārā mums ir futbola skola".

"Ir jābūt labai sadarbībai ar klubu, virsotnei, uz ko tiekties futbola skolas audzēkņiem, bet klubs ir privāta struktūra, un pašvaldība primāri atbild par sporta skolas darbu."

Deksnis noliedza, ka iespējamā direktora nomaiņa varētu apturēt skolas darbību – "skolai ir jāturpina darboties".

Ar 21.februāra domes sēdes lēmumu pašvaldība jau ir stiprinājusi futbola skolas pozīcijas, papildinot skolas nolikumu ar punktu, ka tā realizē arī akadēmijas līmeņa programmu, kas līdz tam bija FKL ziņā. Šās nedēļas nogalē gaidāmā akreditācija pieliks punktu akadēmijas programmas pārņemšanai, un Trušēlis ir pārliecināts, ka 26.aprīlī paredzētajā Latvijas futbola federācijas kongresā LFS tiks uzņemta kā pilntiesīga šīs organizācijas dalībniece.

Pērnajā septembrī, sarunā ar irliepaja.lv, LFS direktors atzina, ka futbols šobrīd ir atjaunināšanās procesā un Latvijas futbolam priekšā stāv būtiski lēmumi, kas ilgtermiņā atstās jūtamu ietekmi uz futbola attīstību un arī uz to, kā tiks veidots Liepājas futbola attīstības ceļš.

Uzziņa

Futbola klubam "Liepāja" 2019.gadā no pašvaldības budžeta piešķirti 140 000 eiro;

Liepājas futbola skolai – 184 524 eiro


Sludinājums

Futbolists
06:20 | 09/04/19
ZIŅOT
(-3)
(10)
+

Laiks visu parāda. Ir skaidrs, ka Deksnis vispār nesaprot, kur nonācis un kas jādara. Skumji skatīties, kā šāds ieliktenis nespēj vadīt savas nozares. Pilnīgs nulle. Nespēj nevienu jautājumu atrisināt. Koncertzāles darbinieki pamet Dzintaru, Jauniešu mājas vadītāja pamet amatu, tagad futbola skolas direktors. Deksnis tikai plāta rokas. Apbrīnojami, kā viens cilvēks absolūti neko nejēdz sakārtot savās nozarēs. Pat Vorobeičiks ir turpat kur bija.

oliņš boliņš
17:03 | 09/04/19
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

Nu neticu,ka Vorobejcikam neko revizija neatklaja,un kapēc vin'ņs ir turpat kur bija?

Mīksts gliemezis
06:48 | 09/04/19
ZIŅOT
(-2)
(7)
+

Diezgan nožēlojami, ka Atis vainu noveļ uz attiecībām ar klubu, bet ne pušplēsta vārda nepasaka par savu vainu šajā lēmumā...

//////
06:29 | 09/04/19
ZIŅOT
(-2)
(5)
+

Vai tad futbola kluba Liepāja iepriekšējais lielākais īpašnieks nebija auto līzinga kompānija Mogo, kurā patiesā labuma guvēji ir Aigars Kesenfelds un Māris Martinsons ?! Un vai šis rakstelis nav tapis tāpēc, lai izceltu un uzslavētu bijušos futbol kluba Liepāja īpašniekus, kuriem it kā esot bijusi laba sadarbība ar futbola skolu......, bet tendiciozi nav atklati īstie iemesli, kāpēc pašreiz šāda situācija izveidojusies šo Trušeli.

Trušelis nebūs pēdējais
06:45 | 09/04/19
ZIŅOT
(-3)
(10)
+

Īstie iemesli ir tādi, ka Vilnītis ar savu varzu aptaisījušies pamatīgi. Atis Deksnis varbūt māk imitēt sēdēšanu deputāta krēslā, saņemt vairākus tūkstošus par neko nedarīšanu un pieņemt darbā ģimenes draugus bez absolūtās kompetences, bet nepamatotām ambīcijām, bet skaidrs ir tas, veikt savus pienākumus viņš nespēj. Nulle kubā. Ja mēnešiem un jau pat gadiem velk un velk dažādu lēmumu pieņemšanu un no viņa nav vispār jēga, tikai bremzēšana, tas ir noziegums tādus salikt augstos amatos. Cilvēks bez ambīcijām, bez saprašanas, bez spējas ko izdarīt.

liepājnieks
06:36 | 09/04/19
ZIŅOT
(-12)
(3)
+

Visu cieņu Oļega Hramova ģimenei par lielo atbalstu Liepājas futbollam. Tāds atbalsts Liepājas futbollam nekad nav bijis pilsētas vēsturē.

Melnais caurums
08:14 | 09/04/19
ZIŅOT
(-1)
(7)
+

kārtējais sitiens garām sporta, kultūras un izglītības vadītāja vārtiem. Visas nozares vaid un cieš no vadītāja nespējas dot izdevumus un lemt. Vājums un tirināšanās, kas cērt robu tur, kur vajadzīga izlēmīga un tūlītēja rīcība.

Vēsture
10:52 | 09/04/19
ZIŅOT
(-4)
(7)
+

Varbūt tomēr vaina tāda, ka jau divdesmit gadus pirms Dekšņa šīs jomas tika čakarētas?

Krauklis
08:43 | 09/04/19
ZIŅOT
(-4)
(4)
+

Jā, ļoti žēl, ka sporta un kultūras nozari vada tik bezspēcīgs, bez skaidra redzējuma un saprašanas par nozarēm, cilvēks.

Lieldienas
08:58 | 09/04/19
ZIŅOT
(-0)
(10)
+

Kāds kaut ko līdz galam nepasaka. Lasu un tā arī nesaprotu īsto iemeslu, kādēļ tik zinošam profesionālim jāpamet amats.

ledus
09:35 | 09/04/19
ZIŅOT
(-2)
(7)
+

Kārtējais sitiens garām sporta un kultūras vadītāja vārtiem. Šī A. Dekšņa nostājā ir ļoti dīvaina, attiecībā pret privātu klubu (mēs norobežojamies no privāta kluba). Hokējā tas pats. Pašvaldība iedod privātam klubam vairāk kā 100000.00 EUR, un tai pat laikā stāsta, kā viņi norobežojas no privāta kluba. Vienkārši smiekli nāk par šādu divkosību. Tad nefinansējiet un norobežojieties no visa sporta. Un kur tad jaunizceptais sporta pārvaldes vadītājs klusē šajā jautājumā? Vai tam tik interesē rebes ap tenisu un pārējais pie kājas?

YYY
13:21 | 09/04/19
ZIŅOT
(-0)
(8)
+

Un Vorobeičiks turpina vadīt?????

Trūkst vārdu
14:43 | 09/04/19
ZIŅOT
(-0)
(9)
+

kā tas ir iespējams? tāds Vorobeičiks turpina savas rebes svilpodams,uzliek mīksto visiem un visam un neviens neko! Te godīgs cilvēks aiziet no amata, bet tāds baņģuga trenūzenēs paliek?? Kā tā var būt?

Lēnāk pār tiltu
22:11 | 09/04/19
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

Deksnis vēl veicot revīziju pie Vorobeičika! Gaidiet!

EllinasFinances@gmail.com
07:07 | 12/04/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { EllinasFinances@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 2%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: EllinasFinances@gmail.com

Please Fill the Application Form Below:
- Complete Name:
- Loan Amount Needed:
- Loan Duration:
- Purpose Of Loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via Email: EllinasFinances@gmail.com ,,,

sloanslimited@gmail.com
14:29 | 15/04/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Mēs piedāvājam visu veidu finanšu aizdevumus @ 3% procentu likmi. Mēs dodam no aizdevumiem robežās no €10,000.00 līdz €50,000,000.00. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem e-pasts tagad: sloanslimited@gmail.com

Whats-app vai zvaniet: +1201865546

sloanslimited@gmail.com
14:29 | 15/04/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Mēs piedāvājam visu veidu finanšu aizdevumus @ 3% procentu likmi. Mēs dodam no aizdevumiem robežās no €10,000.00 līdz €50,000,000.00. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem e-pasts tagad: sloanslimited@gmail.com

Whats-app vai zvaniet: +1201865546

sloanslimited@gmail.com
14:29 | 15/04/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Mēs piedāvājam visu veidu finanšu aizdevumus @ 3% procentu likmi. Mēs dodam no aizdevumiem robežās no €10,000.00 līdz €50,000,000.00. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem e-pasts tagad: sloanslimited@gmail.com

Whats-app vai zvaniet: +1201865546

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki